• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja taky byla vcera v TH na Knizeci a dik tomu, ze mam zasadu, kdyz jdu jen tak do sekace, ze max.3 veci, odnesla bysem si ranec:-)
    Nadchla mne ale kulata kabelka obsita pletenym igelitem!!! Za tri petky genialni!:-)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MASOO: až jsem byla opravdu překvapená kolik tam toho zboží je, když už finišují. Byla jsem tam cca deset minut max. a odnesla si asi 6 věcí :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    PAJUSAK: uff, jeste ze nemam uz odpoledne vychazku, to by bylo tezke se ovladnout!
    ARZA
    ARZA --- ---
    Včera jsem proběhla všechny 4 sekáče v bělehradský a bída s nouzí:(
    Nejvíc mě ale pobavil "exklusive second hand" ve kterym byla skoro prázdná místnost snad se čtyřma věšákama, na kterejch byly řídce rozvěšený hadry kteý by si neoblíkla snad ani moje babička:)
    Dobrej mi přišel bellitex nebo chizo nebo co to je, vedle raiffky, protože byl velkej. Ale jinak taky věšina tílek velikosti XS, případně dýlka tak do pasu, co se nosila tak před 20lety:(
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    včera TH Na knížecí vše za 30,- Kč, obrovský (bez přehánění:) výběr, štendry zcela plné. Hodně košil a tunik. 23.7. nová kolekce v TH na Národní třídě (není to Národní třída, ale vy víte kde :) a na Hájích.
    MASOO
    MASOO --- ---
    kohinorka TH vcera vseza 40, vyber dobry
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    QUORRA:
    OBLUDAZLA: Aha, s křížkem po funuse :). Btw, přecejenom je to asi blíž k těm Butovicím, co se týče metra :D.
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    ATARKA:
    MOIRAIN: Je to jedno, je to mezi dvěma těhlema stanicema. Asi 100m od mého baráku :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    prestehovali nekam ten mega sekac co byl na hlavaku v praze?
    nebo neco podobne velkyho
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH ma novou prodejnu: Seydlerova 2150, Praha 5, Nove Butovice ( Stanice metra Hurka, 200m od metra naproti poliklinice)
    Dali mi to dnes na listecku na Hajich, kde dnes bylo vse za 40kc.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Hlásím dva nové sekáče (zboží echt z Anglie) v Ústí nad Labem (ten obchoďák u Fóra) a v Teplicích (Alejní).
    Pěkné výlohy, ale zdá se mi, že je to ten typ namyšlených sekáčů (cenově).
    V Tp zatím mají jen dětské zboží (a dětský koutek a bonbony :D), takže dokud neuvidím jejich šaty... prskat ještě nebudu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FELISSILVESTRIS: je to v zahlavi:-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GUDRUN: za 50 Kč jsem kupovala nějakou neděli
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    Dneska TH Národní (+Háje) 40 Kč a Myslíkova (+většina ostatních) 90 Kč
    FELISSILVESTRIS
    FELISSILVESTRIS --- ---
    brusinka: ahá tak to já nevěděla, tak já tak různě pracovně lítám po celé ČR s vždycky tam obhlídnu sekáče když je čas
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FIALOVYPUNTIK:
    FELISSILVESTRIS: a když napříště ke každému tipu napíšeš "nástěnka", tak je skoro jisté, že se to na ní i dostane;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:

    schema posledniho tydne je:
    po - ut 40Kc
    st - ct 30Kc
    pa - so 20Kc
    ne zavreno
    potvrzeno dneska s prodavackami na Narodni.

    ten tyden pred tim je predpokladam:
    Po - Ut 90Kc
    St - ct 75Kc
    Pa - ne 60Kc

    opravte mě. Za 50kc si nepamatuju, ale v nedeli nikam nechodim nakupovat.
    FELISSILVESTRIS
    FELISSILVESTRIS --- ---
    jinak doporučuji ještě pokud navštívíte Hradec Králové zavítat do norského sekáče na třídě Edvarda Beneše - sídliště, zmenšili ten sekáč ale celou VŠ jsme tam lovili super kousky - džíny only, levis, lee, bik and bok do 200 kč mají i boty i závěsy a tak triko koupíte i za 35, slevy nebývají. Výdy když jedu do HK tak se tam ráda zastavím
    CNV
    CNV --- ---
    FIALOVYPUNTIK: V Jičíně nemáme špeha. Dobře, že se hlásíš dobrovolně!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam