• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    zvládnete někdo udělat nějakou anketu kdo kdy by to chtěl?
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    PINK_CICINKA: To je fajnový úlovek! A jak se to vlastně praktikuje v těhle velko sekáčích? Vyfasuješ pytel, hrabošíš a na konci ti ho u pokladny zváží? A jak moc jsou potřeba ostrý lokty? Díky za info, nemám s tím žádné zatím zkušenosti.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ZASTERKA: pro mě radši v týdnu
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Včera jsem byla v brit-texu v Uhříněvsi a velká spokojenost, ve čtvrtek mají nové zboží (180/kg). Odnesla jsem si asi 8 super tílek, , sukni a šaty za 250 Kč. Jinak lidí tam bylo příšerně, ale mám na nakupování zde jasnou a osvědčenou strategii. :-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PAULINA: to už je mi jedno, nějak odpolko nebo navečer, hlavně aby se nás sešlo víc...
    PAULINA
    PAULINA --- ---
    ZASTERKA: jsem pro, kdy?
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    LADY_OLIVIE: Ja jsem vcera chytla stastnou pulhodinku od 15 do 15:30, usetrila jsem:-)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    OBLUDAZLA: aha,spletla jsem si to.navíc jsem se domnívala,že jsem tu četla,že si některá slečna "stěžovala" že jí v pátek zavřeli dřív.jinak včera jsem byla na hájích a najednou vyhlásili šťastnou půl hodinku,do TH chodim často,ale tady se mi to stalo prvně (vim,že se tady o tom už mluvilo)
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    LADY_OLIVIE: V patek maji normalne, zkraceno maji v sobotu, tusim do 14, v nedeli zavreno. Nove zbozi v pondeli. Vcera jsem tam byla.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    IBERIA: nemám s tim problém... a co už tahle sobota?
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    chci se zeptat holky,končí teďka "kolekce" na Hájích,v pátek tam mají normální prodejní dobu?nemají tam kratší?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ZASTERKA: parkrat to uz probehlo na Parukarce, jsem pro tradici:-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PAULINA: jo někde venku navečer by to bylo fajn... třeba vyšehrad nebo něco takovýho
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Kdyby byl někdo z tábor(sk)a, tak zítra se na žižkově náměstí koná blešák (pouze oblečení a doplňky)
    PAULINA
    PAULINA --- ---
    ZASTERKA: NEJVICLEF: PAULINA: Tak se domluvime a nejakej vymennej bazarek podnikneme, ne? Jen nevim kde, nabidla bych u nas doma, ale spolubydla by to neprekousla. Napada vas neco? Vlastne by se to dalo i venku, kdyz je tak hezky..
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    V piatok večer bude Origami fashion night shoping. Je to trochu lepší sekáč, šaty stoja do 500Kč, ale všetko vo veľmi dobrom stave, zaujímavé veci tam majú, trochu retro, trochu uletené. No a počas tejto akcie bude 30% zľava na všetko.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL: no tak sem dneska sjela na tu točnou - moc pěknej sekáč - říkaj tomu hrabárna, ale je to normálně všechno rozvěšený (pár košů na hrabání je vzadu). maj tam moc pěkný, kvalitní, nezničený (často i nenošený) věci. dámský, pánský i dětský. ceny už odpovídaj kvalitě - trička/halenky/sukně 7-100, šaty 140-200 atd. maj ohromnej výběr sukní a dámskejch kraťasů.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, sorry za spam (?):
    mám doma poměrně dost oblečení (vel. spíš 36-38, ale i pár kousků 40-42) které nenosím a chtěla bych ho za pár korun prodat (za kus 10-50,- max.), k vidění v Praze Holešovicích ve všední den po 17h. nebo podle toho jak se dohodneme...
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PAULINA: já na bazárek taky myslela, málo kdy mi to vyjde
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    PAULINA: no ja bych se taky pridala. Uz tu mam ty igelitky tak dve...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam