• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    V piatok večer bude Origami fashion night shoping. Je to trochu lepší sekáč, šaty stoja do 500Kč, ale všetko vo veľmi dobrom stave, zaujímavé veci tam majú, trochu retro, trochu uletené. No a počas tejto akcie bude 30% zľava na všetko.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL: no tak sem dneska sjela na tu točnou - moc pěknej sekáč - říkaj tomu hrabárna, ale je to normálně všechno rozvěšený (pár košů na hrabání je vzadu). maj tam moc pěkný, kvalitní, nezničený (často i nenošený) věci. dámský, pánský i dětský. ceny už odpovídaj kvalitě - trička/halenky/sukně 7-100, šaty 140-200 atd. maj ohromnej výběr sukní a dámskejch kraťasů.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, sorry za spam (?):
    mám doma poměrně dost oblečení (vel. spíš 36-38, ale i pár kousků 40-42) které nenosím a chtěla bych ho za pár korun prodat (za kus 10-50,- max.), k vidění v Praze Holešovicích ve všední den po 17h. nebo podle toho jak se dohodneme...
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PAULINA: já na bazárek taky myslela, málo kdy mi to vyjde
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    PAULINA: no ja bych se taky pridala. Uz tu mam ty igelitky tak dve...
    PAULINA
    PAULINA --- ---
    Bude v dohledné době nějakej výměnnej bazárek v Praze? Víte o něčem? Mám doma igelitku oblečení, co už neobleču a co bych ráda směnila.. Prodávat je po jednom v tržišti je nechci a úplně se toho zbavovat by byla škoda, třeba by někomu udělaly radost. Není nás tu takových vícero?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Byl jste někdo v Second Hand Landu na Točný v Praze? http://second-hand-textil.cz/cz/
    chystám se do zlatníků, tak jestli má smysl tam vylejzat z busu?:D
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ahoj, kamarádka shání hippies kostým na maškarní - něco v tomto stylu: http://www.ptakoviny-kostymy-masky.cz/nase-tipy/kostym-hippiesacka-2/
    Kostým Hippiesačka | ptakoviny-kostymy-masky.cz
    http://www.ptakoviny-kostymy-masky.cz/pro-vasi-party/kostym-hippiesacka-17/
    viděly jste něco podobného někde v Praze?
    předem díky za tipy ;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LUCIASHECK: Děkuji mnohokráte:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ANIQUE: dnes viděno hodně na náb. kpt. Jaroše, jinak Vysočanská
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Prosím, poradíte nějaký sekáč, kde by se daly vybírat pánské košile? Dík moc!
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    NUDLINEK: Tam jsem se zrovna dneska byla mrknout, je to jeden z plánů. =) Ale co si budeme povídat, přímo hotové se občas najdou v dobrých cenách a z látek, o kterých bych si v metráži mohla nechat jenom zdát.
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    PULNOCNICE: jestli ses zdatna, tak doporucuji flextex naproti Alzy v Holesovicich, prodavaji latkovou metraz a muzes si zavesy vytvorit sama
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    PULNOCNICE: Na vysocansky v patře vedle normy
    CNV
    CNV --- ---
    Tak se domluvíme, počkám na tebe a když nedojdeš... máš smůlu :)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Máte někdo nápad, kde v Praze v sekáčích shánět bytový textil - konkrétně závěsy? Do nového pokoje sháním nějaký hezký doplněk, ale bohužel moc nemám rozpočet, tak by mi vyhovovalo něco z druhé ruky.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Já byla včera v Můj sekáč na smíchově v Textilhouse na Knížecí (-30%). Ze smíchovského jsem naprosto spokojená, jako vždy... šaty, džínová sukně... spousta hezkých věcí za pár šupů... textilhouse mě nezaujal ničím... a když už, tak mi ta cena i se slevou přišla trochu dost... a ty hnusný křusky co tam prodávají za 300 Kč a víc... wtf?!
    CNV
    CNV --- ---
    V sobotu půjdu asi po dlouhé době hrábnout na Olomouckou do Brittexu. Šel by někdo taky?
    MASOO
    MASOO --- ---
    LIMONADA: protoze chystali tu novou kolekci, to delaj
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    me nasralo ze sem na kohinorku prijela v sobotu v pul ctvrte a zrovna ten den zkratili obvyklou otviracku do dvou=(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam