• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a pak ty sekce, co maji sekce, kde je i neco 30,-/kus. Blanicka a pak ty kose v SEcond street, esli teda tam maj minimalni vychozi castku 30,-, esli to neni uz 40,-.
    A hrabarna Knizeci, samozrejme.
    A Nadeje v ulici Na Slupi, ale tam maj dneska nejakou kratkou otviracku, spis dopoledni a kousek po poledni (vim jen,ze ctvrtek a stredu maj do sesti,jinak hodne kratko a v patek vubec)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    WOCKOO: v Sokolovské ulici (Praha 8) je vše za 30,- Kč. Název sekáče nevím, protože jich tam je asi 5.
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    holky nevíte jestli i dnes je v některém sekáči vše za 30,- nebo nějaká podobná sleva? Potřebuju jenom nějaký hadr (šál) na cvičení, tak se mi nechce za to dávat prachy... akorát se bojím, že od 1.10. budou mít spíš nové kolekce
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NIGHTFURY: to je ta Blanicka, jak uz Ti psalůa Tranqwui Brittex se jmenuje, ale na dverich maj stejne jen velky napis SECOND HAND:-))
    Tam maj svatebni jak v sekci "spolecenske saty", tak v sekci kus za 30/60/90,-, za tech 90,- vetsinou!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Haha, tak moje babička mi asi čte myšlenky - právě jsem dostala tašku zbytků od záclon :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIKK: Oběhnu to všechno, každopádně díky :) (Další tipy vítány! Nechce se mi sešívat záclony bez šicího stroje a s nedostatkem času :D)
    NIKK
    NIKK --- ---
    NIGHTFURY: Ne, je to směrem od Pavláku na Floru....ale kdybys mě zabila, nevzpomenu si na jméno....je to britský second hand v Blanické...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIKK: Ve kterém? V Second Street? (Mírák mám blízko, takže děkuji, tam se určitě zajdu podívat.)
    NIKK
    NIKK --- ---
    NIGHTFURY: Zkus sekáč nad Mírákem, tam je mají, ale nevím jak cenově....:(
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TRANQUILITY: Díky :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    NIGHTFURY: Blanická
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Nevíte náhodou, ve kterém sekáči by mohli mít svatební šaty, ideálně nešlehačkové, nejraději spíš "záclonovité" a třeba i závoj? Rovnou se přiznám, že je chci zprasit na kostým :D Praha :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    MIAPAKA: Ne, nemam te rada :D Ja na te narodce proste nemam stesti :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ýprodejové AKCE na našich prodejnách:

    Prodejna Radotín

    ul. Výpadová 1147


    29-30.9. Saka a jeansové bundy 10Kč/Ks

    6.10. Akce Plný Plastový Pytel oblečení za 150Kč

    13-14.10. Sukně 10Kč/Ks

    20-21.10. Svetry 10Kč/Ks

    27-28.10. Kalhoty 10Kč/Ks




    Prodejna Smíchov

    ul. Kotevní

    10-11.10. Saka a Sukně 40Kč/Ks

    24-25.10. Svetry a Mikiny 40Kč/Ks



    Prodejna Holešovice

    Hala č. 17

    4-6.10. Dětské 10Kč/Ks

    11-13.10. Trička, Topy, Halenky 20Kč/Ks

    25-27.10. Saka a Sukně 40Kč/Ks



    Prodejna Kunratice

    ul. Velenická

    2-4.10. Dětské 10Kč/Ks

    9-11.10. Trička, Topy, Halenky 20Kč/Ks

    23-25.10. Saka a Jeansové bundy 40Kč/Ks


    Prodejna České Budějovice

    ul. Vřesová 9

    30.9. AkcePlný Plastový Pytel oblečení za 150Kč
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    LADY_LEIA: Na národní včera dopoledne za 30Kč a odpoledne za 20Kč. Byla jsem tam dopol a ze stojanu novýho zboží, který právě vyndali - černý kabátek HM, černá minisukně Benetton a jahodový svetřík pimkie (vše nenošený, zřejmě z výprodejů, vel. 34 :))
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    PAJUSAK: Na narodce taky 20kc/ks, ale zoufale prebrane. Nevybrala jsem si tam vubec nic. A prislo mi, ze ostatni uz si ty veci taky brali jen proto, ze se jeste uplne nerozpadaly a za dvacku na chalupu to bude dobry.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    dnes TH na Hájích vše za 20,- (tentokrát je to dle skutečnosti už opravdu :) a překvapení stále velkým výběrem! Uloven bílý svetr Vero Moda, šaty S. Oliver a hnědý krátký svetrokabát. Exclusive za 30,- Kč.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Tááákže... smíchovský megasekáč nezklamal:) Chtěla jsem tríča s dlouhými rukávy - mám je;) Měli spoustu kabátů a bund za 60/80 Kč a zahlédla jsem boží kožené kozačky Rieker, ale bohužel vel. 42 - být menší tak jsou moje:)

    Textil house na Knížecí - vše za 50 Kč, už jsem neměla moc času, ale mám krásnou košili esprit, nádherný bílý rifle jsem tam nasraně nechala, páč mi byly velký...víc jsem bohužel nestihla... ale byla tam spousta pěkných hadříků.
    Měli napsáno, že je otevřeno i zítra;)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MIAPAKA: aha! vřelé díky za upřesnění, konečně se orientuji :)
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    PAJUSAK: Nene, jsou jen o týden pozadu oproti národní a hájím. Včera bylo v Michelský 75Kč.
    Jinak dneska národní 30Kč, mají otevřeno i zítra(!!) a v sobotu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam