• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    JAINA
    JAINA --- ---
    MARINNE: Je fakt, že když už na TH Háje zavítám, tak věcí velikosti 34 případně XS je tam spoustu, takže doufám, že tam moc mladých nebude chodit ještě pěkně dlouho :D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MOIRAIN: mám taký pocit, že na Národku chodí hodne mladých lovkýň, kým na Háje chodia častejšie maminy, čo chcú ušetriť a majú to miesto Vietnamca.....takže mi tam zostane viac pekných kúskov
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MARINNE: TH Háje je dobré loviště, škoda,že to už mám na druhém konci Prahy, téměř doslova

    a vlastně tam měli okopaný fialový matensky, ve středu, velikost neodhadnu, hedvíbné modré sako
    LYZIE
    LYZIE --- ---
    Ahoj, nevíte někdo kde sehnat levně pánské kalhoty vel. 44?! nejlépe obyč rovné, bez kapes. děkuji :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    FRANCINE: toaletný stolík a paravan postačia
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MARINNE: Nebo rovnou mit satnu, to by bylo:). A ten namornicky kabat jsem si zkousela, taky se mi moc libil. Kazdopadne tam zustal k mani pro dalsi zajemce (kez by mel delsi rukavy).
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    FRANCINE: No zbohom, asi potrebujem skriňu :)

    Btw som si spomenula, že na Hájích mali krásny námornicky modrý kabát. Dlhý, s takou vecou na ramená čo pripomína uniformu, modro-zelená kocková podšívka, veľ. 42, dvojradové zapínanie, vyzeral veľmi kvalitne a s opaskom! Naozaj krásny kus. Nová "kolekcia" by mala prísť 5.11. podľa predavačky.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Tak jste me svymi ulovky nalakaly na TH Haje, a vysledkem jsou dve trika s dlouhymi rukavy (cervene a cerne, prijemny material) a bezva vlneny svetrik Benetton (kupodivu to dokonce bylo L a delka rukavu akorat na moje dlouhe ruce). Prodavacka mi dala aktualni letacek, takze sem hazim adresy "novych" pobocek Textile House.

    Nastenka: prosim pekne o doplneni pobocek, at to mame komplet.
    Praha 1, Myslíkova 245/3 (směr od Mánesa od vody, tram 14, 17, 21 stanice Jiráskovo nám.)
    Praha 4, Arkalycká 757/6 (metro Háje, Obchodní centrum Galaxie, v prostorách Albertu)
    Praha 5, Seydlerova 2150 (metro Hůrka, 200m od metra naproti poliklinice)
    Praha 13, Archeologická 2256/1 (metro Lužiny, areál Billy)
    Diky!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ARZA: jj, ten je tam od srpna, uz jsme to tu probiraly;-)
    Na ulety a milovniky tyrolskych kroju idealni (nicmene divadelni cylindr v sekaci, ac naprosto nejetej, za 350 mi prislo trosku moc)

    A na Albertove je vybornej jeste ten primo proti tramvajovy zastavce Albertov, vedle pekarstvi;-)
    ARZA
    ARZA --- ---
    MOUNTBATTEN, LUCIASHECK: aha:]
    tak aspoň jste mi ušetřily cestu:]
    Jinak aspoň tedy přidám tuším celkem nově otevřenej sekáč v ulici Vyšehradská (u křižovatky s ulicí Na Hrobci). Uvnitř jsem nebyla, ale teď jsem našla stránky na fb:
    http://www.facebook.com/pages/Second-hand-5Element-trochu-jin%C3%BD-sek%C3%A1%C4%8D/202913434695?sk=photos_stream


    CNV: vidíš, to jsem si ani nevšimla:)))
    CNV
    CNV --- ---
    ARZA: Ty ucha v igelitu, to smrdí... fake vedle faku, řekla bych :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MARINNE: ježiši, to je plagát!

    LUCIASHECK: také ešte nemám...na boty som zatiaľ moc šťastia nemala
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MARINNE: zrovna k tomuhle modelu by se TAK hodily "jezdecký" kozačky
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Musím sa pochváliť, dnes TH Háje: šedá sukňa po kolená, šedohnedý pulóver s dlhým rukávom, tmavohnedý sveter s dlhým rukávom na gombíky. Všetko jednoduché univerzálne kúsky do môjho strakatého šatníka. No a ešte toto

    Šaty po kolená, trochu pytlovitý strih, ale opasok to vyriešil, sako Benetton (posuniem gombíky a bude perfektné), pánske kožené boty Van Lier vel 40-41 (nové stoja 150eur!). Taký anglický vidiek trochu. Muž mi povedal, že nabudúce keď pôjdem do obchodu, mám rovno vziať skriňu.
    Som šťastná ako blcha :D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ARZA: byla jsem tam jednou, nasla jeden hezkej kabatek, zjistila, ze za nej chtej 4 tisice a zase odesla :-D o fake kabelkach ani nemluve, prava byla asi jedna a to samozrejme ta v nejdezolatnejsim stavu :-D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ARZA: znam, pracuju na Albertzove a fakt tam nechodim. Je to presne jak pise, navic ehm, jsem presvedcena, ze to nejsou vyrazene, ci jete originalni kabelky, ale ze to sou vsecko fejky.
    ARZA
    ARZA --- ---
    nebyl jste někdo tady?
    Vuitton z druhé ruky « Shopaholička
    http://www.shopaholicka.cz/2010/07/vuitton-z-druhe-ruky/
    koukala jsem na to zvenčí, ale když jsem si přečetla tohle, tak už se mi tam moc lézt nechce, pokud tam jsou jen obdobný hadry...:/
    vim že tam bejtval normální sekáč
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: včera jsem tam ulovila 4 kousky ;), včetně sukně ze 100% nové vlny od Ann Taylor
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    MOUNTBATTEN: Me jednou hardtag nechali v Marks and Spencer na kabelce. No nechtelo se mi tam s tim znovu jet, tak jsem to pak nakonec rozdrtila klasickejma kombinackama. Ale byl to ten podlouhlej. Jestli je to ten kulatej, tak to zkus treba rozdrtit ve sveraku :) Mozna vetsi kombinacky nebo sikovky a chlapska sila budou stacit.

    Nebo zkus nejakej obchod, ale tech hardtagu je docela dost druhu, takze ne vsude se jim to vejde do toho jejich "odejimace". Kor pokud mas nejakej cizokrajnejsi.

    Konecne hele, googli na YT "how to remove hard tag" to bych se divila, kdyby tam nebylo dost inspirativnich videi :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tenkrát mi to baba v obchodě nesundala a ani jsem nepípla:D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    já to sundala příborovým nožem, prostě jsem to nějak vypáčila;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam