• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Musím sa pochváliť, dnes TH Háje: šedá sukňa po kolená, šedohnedý pulóver s dlhým rukávom, tmavohnedý sveter s dlhým rukávom na gombíky. Všetko jednoduché univerzálne kúsky do môjho strakatého šatníka. No a ešte toto

    Šaty po kolená, trochu pytlovitý strih, ale opasok to vyriešil, sako Benetton (posuniem gombíky a bude perfektné), pánske kožené boty Van Lier vel 40-41 (nové stoja 150eur!). Taký anglický vidiek trochu. Muž mi povedal, že nabudúce keď pôjdem do obchodu, mám rovno vziať skriňu.
    Som šťastná ako blcha :D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ARZA: byla jsem tam jednou, nasla jeden hezkej kabatek, zjistila, ze za nej chtej 4 tisice a zase odesla :-D o fake kabelkach ani nemluve, prava byla asi jedna a to samozrejme ta v nejdezolatnejsim stavu :-D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ARZA: znam, pracuju na Albertzove a fakt tam nechodim. Je to presne jak pise, navic ehm, jsem presvedcena, ze to nejsou vyrazene, ci jete originalni kabelky, ale ze to sou vsecko fejky.
    ARZA
    ARZA --- ---
    nebyl jste někdo tady?
    Vuitton z druhé ruky « Shopaholička
    http://www.shopaholicka.cz/2010/07/vuitton-z-druhe-ruky/
    koukala jsem na to zvenčí, ale když jsem si přečetla tohle, tak už se mi tam moc lézt nechce, pokud tam jsou jen obdobný hadry...:/
    vim že tam bejtval normální sekáč
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: včera jsem tam ulovila 4 kousky ;), včetně sukně ze 100% nové vlny od Ann Taylor
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    MOUNTBATTEN: Me jednou hardtag nechali v Marks and Spencer na kabelce. No nechtelo se mi tam s tim znovu jet, tak jsem to pak nakonec rozdrtila klasickejma kombinackama. Ale byl to ten podlouhlej. Jestli je to ten kulatej, tak to zkus treba rozdrtit ve sveraku :) Mozna vetsi kombinacky nebo sikovky a chlapska sila budou stacit.

    Nebo zkus nejakej obchod, ale tech hardtagu je docela dost druhu, takze ne vsude se jim to vejde do toho jejich "odejimace". Kor pokud mas nejakej cizokrajnejsi.

    Konecne hele, googli na YT "how to remove hard tag" to bych se divila, kdyby tam nebylo dost inspirativnich videi :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tenkrát mi to baba v obchodě nesundala a ani jsem nepípla:D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    já to sundala příborovým nožem, prostě jsem to nějak vypáčila;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MOUNTBATTEN: ah, na rucne pranie som ja leniva... ;)
    jo, myslim, ze to bude nerez... mozno by to slo dat dole nejakym neodymovym magnetom tie su dost silne a normalne sa predavaju (minimalne cez web)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALEXIS: jo, ale rucne, vymachat ve vode,at to nesmrdi sekacovym pachem a hned povesit. Predpokladam i, ze ten cudl je nerez, ne? Do pracky bysem to s tim nehodila;-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MOUNTBATTEN: my to jednou sundali kleštěma.. Ale nevím jakýma, nevyznám se v tom
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MOUNTBATTEN: ty si to prala i s tym pipakom?! ja som sa bala, ze mi to poskodi bud bluzku (obyc bavlnena, ziaden pofiderny material, ale i tak) alebo pracku, takze som ako prve vymyslala jak to dam dole...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALEXIS: sakra, ja ji dnes prala, takze cedulku ze sekace sem sundala:-( I tu nalepenou z toho obcghodu s divnymi znaky, v kterym se asi puvodne prodavala;-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MOUNTBATTEN: alebo proste prides do prveho supermarketu "Prosim vas v sekaci som kupila toto a ked som to doniesla domov, tak som zistila, ze tam je ten pipak, mozete mi to dat dolu?"
    uz sa mi to raz stalo, ze som si doniesla bluzku s pipakom, baba za pokladnou v tescu sa na mna divala trochu podozrievavo, ale malo to este stale visacku s cenou z toho sekaca a mala som od nich rukou pisany paragon s razitkom, tak mi to proste dala dolu a neriesila :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LUCIASHECK: jo, magnetem,to vime. Takze megasilnej,hmm. Nejaky skolni kabinet na prepadnuti?;-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: díky za info, dnes sa tam chystám :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOUNTBATTEN: megasilnym magnetem :-D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    myslíkova měla včera taky -30% ale nic jsem si nevybrala... respektive vybrala bych si, ale nic co by mě nadchlo...
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MOUNTBATTEN: vcera jsem se tam po dlouhy dobe stavila a odnesla si novy, klasicky cerny ceackovy rovny dziny do pasu, ve zkraceny delce, ktery prakticky nemuzu sehnat - za kilo
    a vlnenej krasnej satek s krajkou za 60. Prijemne obaleni nervu to bylo :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Vcera Textile house nabrezi Kapitana Jarose - minus 30%.
    Kdyz jsem tam byla pred casem,tak pred rokem, nechapala sem oblibu TH,ze tam maj HADRY, mi prislo.
    Nu a vcera mne nadchlo kolik hezkych a zajimavych veci tam meli!
    (ja si odnesla pro muze sedivestribrnou bavlnenou kosili. Vzhledem k tomu,ze je na ni kod z obchodu,takovej ten velkej knoflik, tak asi je nenosdena a dostala se tam nejak...podezrele. Ted jen, jak ten knoflik odstranim?:-) A pro sebe korzetek-ibejacek z kozenky s vylisem lebcicek!! Za kilo, no nechte to tam!:-))) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam