• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LEA1
    LEA1 --- ---
    WOCKOO: dlouho jsem tam nebyla, a nevím, jestli myslím totéž. Ale na Šumavské směrem k míráku v suterénu je sekáč, který vlastní nějaký Maďar, mívají dobré věci a většinou je v obchodě on a je úplně v pohodě. S podobným přístupem jsem se nikdy nesetkala. A dá se tam platit kartou
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    WOCKOO: Gratuluju k návštěvě mista hrůzy. Při pokusu o položení dotazu ohledně nejake věci na raminku mě totálně sjela s tím, že se mi nemusí zpovidat a jak je hrozny, jak se ty lidi furt chtěj bavit. Tak jsem ji řekla, že pokud se nechce bavit s lidmi, tak neni vhodny adept na to vest obchod a praskla jsem dverma. Never ever obzvlášt za ty ceny.
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    holky máte některá zkušenost s obchodem na Vinohradech přímo u zastávky Šumavská?
    Dneska jsem tam vlezla, zvenku to nevypadalo špatně, uvnitř cca 50-ti letá bába s růžovýma dredama. říkala mi, že tam mají i dost drahé věci, takže fungují i jako půjčovna. Porozhlídla jsem se- většina normální hadry, hodně kabátů a tak, místy zajímavé šaty nebo i různé jakože kostýmy, značky nevím, jestli to bylo něco nóbl, občas cena třeba 2 litry, nejdražší věc jsem tam viděla snad za 4,5 tis.. Ale i ty normální věci dost předražené. Když jsem sáhla na nějaké šaty na hromadě, jen jsem narovnala látku.. tak bába na mě houkla, ať ty věci na hromadách nechám na pokoji, že na ramínkách toho mám na prohlížení dost...
    jako nevěřila jsem.. když jsem se teda obrátila k odchodu, zjistila jsem, že uvnitř není klika a musí mi bába otevřít bzučákem. asi aby jí ty drahocennosti nikdo neukradl.
    Fakt ještě pořád jsem v šoku, místo hrůzy :-)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PINK_CICINKA: měli tentokrát moc hezký výběr sak, včera jsem byla se setrou a viděly jsme podzimní sako ze 100% vlny a béžový kabátek na jaro/podzim značky H&M
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    V TH Háje jsem viděla moc pěkné béžové sáčko Zara, vel. L, ale mně byly krátké rukávy. Pokud jste někdo menší, mohlo by vám být, jinak totiž sedělo perfektně. Jen pro představu, já mám 176 cm.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    OBLUDAZLA: kruci, ja som vedela, že sa mám premôcť, neutekať domov jesť ale ísť tam :/ Sú tam aj cez víkend?
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH na Hajich dnes vse za 60,-. Nova kolekce bude 10.12.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Jen chci připomenout sobotní blešení. :-)

    Tuto sobotu 1.12. ve Vypáleném koťátku v Dejvicích proběhne nejen velký blešák na podporu opuštěných koček. Bude to ve velkém stylu a každý si jistě přijde na své.

    Na co se můžete těšit?
    - Předvánoční bleší trh v podání o.s. Devět životů
    - Nakládané sýry a večerní koncert skupiny Šeginy - o.s. Portus
    - Houpací kůň zapůjčený sdružením Caballinus
    - možná prezentace sdružení Lata, Green doors a snad i In Báze Berkat

    Po koncertu skupiny Šeginy následuje sfouknutí svíček, krájení dortu a párty podle počtu nálady zúčastněných.

    [ Předvánoční blešák v Koťátku pro opuštěné kočky / ostatniother / 1.12.2012 / CR - Praha - Kavárna Vypálené koťáko nedaleko Hradčanské ]

    STROUHANANOHA
    STROUHANANOHA --- ---
    snad ne příliš off topic, ale přeposílám pozvánku na bazar/blešák

    2. prosinec 2012
    14:00 - 20.00
    Café V lese, Krymská 12

    V nevyzpytatelné atmosféře konce světa, kdy si nemůžeme být jisti, že dárky, které pořídíme, pod stromek opravdu ještě umístíme, vás zveme na nejen módní bazar v Café V lese.
    K pořízení bude: vintage a retro od spousty prodejců, handmade výrobky, knihy
    K poslechu bude: George Michael a jeho LastChristmas a také vy!
    aneb karaoke show o ceny. kdo zazpívá nejlépe O Tannenbaum, může se těšit na dekadentní dárek
    K občerstvení: smažené rybí prsty a něco lineckého
    moderátor večera: Electrica Lady \http://bandzone.cz/electricalady\

    http://www.facebook.com/events/115581218605978/permalink/116675818496518/?ref=notif¬if_t=like

    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Národka taktéž 75,-
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Th nabrezi jarose dnes 75,-
    Cimz ale nic objevnyho nepisu, po 90 je 75 a ten interval je...denni?
    Pani prodavacka, co vykrikovala informace, tvrdila mi cosi o vysvetlujici ceduli na vitrine, ale nic tam nebylo.

    Jo a jak Jaros byl prvni TH v nemz sem byla a odesla zpruzela, tak posledni dve navstevy mne nadchynaj: minule ujety korzetek s lebcickama, dnes kozeny bolero-bunda, lackovy bubu kalhoty (teda ty reci o latexech(!) si prodavacka mohla nechat, ale skousla sem ten dvojity nesmysl a mlcela;-) )
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    TH Kapitana Jarose dnes vse za 90kc, vybrala jsem si tam 6 kousku
    ADD
    ADD --- ---
    KEMENTARI: Zase kdo bydlí na Hájích, ten bude vědět, kde je tam TH.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Máte někdo prolezlej sekáč na rohu Slezské a Budečské?
    Zvenčí to vypadá docela veliký. (ale taky drahý.. )
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ještě pro ty, kteří tápou přidávám podrobnější popis "jak do TH na Hájích" - Ulice je Arkalycká. Výstup z metra tam, kde jsou eskalátory, projít vestibulem a po levé ruce je vidět malé prostanství, kde je Kik a Albert, vejít do Alberta a jít na levou stranu, kde je můstek, po kterém se vejde do patra nad Albert, kde je TH. Po výlezu z metra je Albert hned vidět.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ADD: Když bydlíš na Hájích, tak můžeš k tomu metru přijít odkudkoli, ne? :)
    ADD
    ADD --- ---
    MARINNE: Jak se dá jet na Háje z Hájů? Pokud nejsi řidič metra, tak tam můžeš přijet jen v jednom směru, a tedy jezdící schody mít u prvního vagonu.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SIMCIIQ: trochu nového každý den, komplet nové zboží bude asi 10. 12.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MOIRAIN: skoda, stavim se tam zitra, ale to asi uz bude prebrany co :(
    nebo jak tam vozi novy zbozi?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LADY_OLIVIE: no v smere jazdy mi moc nepomôže, keď ja tam idem z oboch smerov (aj z Hájov, aj z mesta), ale myslím, že eskalátory sú len na jednej strane...neva, trafím aj tak
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MARINNE: jestli ti to pomůže - jdi k čumáku metra -ve směru jízdy prostě co nejvíc dopředu.tam tě to vyplivne rovnou u jedzících schodů,necháš se nést davem a najednou seš tam :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REDDAY8: mne sa vždy podarí vyliezť úplne na opačnej strane :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam