• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SOLEI: jsem na mobilu tak se mi to blbe hleda, kde to presne je pls?
    MAKII
    MAKII --- ---
    díky :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAKII: dianthe.cz
    MAKII
    MAKII --- ---
    Ahoj, filtrovala jsem, ale přesto se zeptám - neviděly jste někde aktuálně pěkný plesovky? Sestra měří 172cm a má normální/sportovnější postavu.. zítra se chcem mrknout, po Praze. Díky :)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    LADY_OLIVIE: TH Národní přesně jak říká Pink_Cicinka, vše 40. Prodavačka říkala, že slevy jsou do soboty, do 14hod.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Myslíkova, vše za 40,-, doplňky za 30,- . Odnesla jsem si modrý propínací svetr s.Oliver, žlutý svetr Mango, černou vlněnou krátkou sukni HM a modré úpletové šatky.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    LADY_OLIVIE: Nova kolekce 21. Ledna
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    LADY_OLIVIE: včera jsem nakoukla na Horkách a bylo vše za 50,- + nějaké (dětské, šátky, čepice) za 30,-
    novou kolekci nevím..
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    prosím dvě otázky na TH - kolik je aktuální cena a kdy bude nová kolekce?
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Já tu mám jedny ve skříni ;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: sekac mezi mirakema ipkem po prave ruce miva hodne satu
    ADD
    ADD --- ---
    PINK_CICINKA: Marks+Spancer má taky slevy na šaty, a KappAhl taky (mají hodně věcí ze sametu nebo krajek).
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    PINK_CICINKA:
    MOUNTBATTEN: Ok, zkusím, díky
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jako spolecenske bych koukla do 5.elementu, jestli vylozene maly cerny nevim, ale spolecenskych satu (od ejtys divnosti typu flitry, balonove taftove rukavy apod. po pricetny modely) maj celkem vyber. Jeste bych zkusila, kdybys sla do 5.rlementu, na Albertove ten sekac proti zastavce, vedle pekarstvi. Tam maj i novy saty, ale zas, Rosalinda Mc Gee, Missing Johny, to moc spolecensky neni:-D Ale sekacove tam maj i spolecensky saty a nejak se jim rozbujely i na druhej stendr;-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Teď ve výprodejích bych zkusila HM, Promod, do 500 by ses měla vejít taky.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Neviděly jste v některém sekáči malé černé, vel. 40-42? Nemám teď čas někde lítat, ples se blíží a já nemám co na sebe. A ráda bych se vešla do 500,-, takže mě napadá snad jen ten sekáč. Předem díky moc
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    MIAPAKA: národka 50%
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MIAPAKA: Háje také 50% a mám pocit, že tu někdo cca v prosinci psal cosi o tom, že TH konečně sjednotilo vlny slev
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MIAPAKA: Kohinoor 50%
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    Nevíte jak je na tom TH se slevami?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam