• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    MIAPAKA: národka 50%
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MIAPAKA: Háje také 50% a mám pocit, že tu někdo cca v prosinci psal cosi o tom, že TH konečně sjednotilo vlny slev
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MIAPAKA: Kohinoor 50%
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    Nevíte jak je na tom TH se slevami?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PAKOBYLKA: v rozprašovači rozmíchat vodu s trochou aviváže, sukni postříkat a nechat do rána u topení
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PAKOBYLKA: Nebo zavěs nad vanu s vařící vodou, do které navíc kápneš trochu nějaké silice.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PAKOBYLKA: dej ji na vysoce "rozpálené" topení
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    5.element (u tram.st. Botanicka zahrada, jednu za Karlakem) mel ted min.posledni 3 dny slevu 50% (tj.co je na cedulce je puvodni, tj.50 z tedle). Predpokladam, ze to plati i zitra.
    Koupila jsem si asi novou bundicku, lackovou, z uzasne modry barvy, dost netradicni. Pobavilo mne, ze kdyz sem platila, prisla naka ptani a ptala se, zda maj takovych vic. Prodavacka, ze i kdyby jo, tak ne na ni. Ze tydle lackovy veci se musi umet nosit, jako to umim ja (a to tam zajdu cestou z prace, takze v ujetych hadrech sem tam nikdy nebyla!):-)))))
    (vuci pani to asi bylo kruty, ale ona byla asi dost...mimo. Oder, obleceni, kabela...pusobila dost socialne)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Na Horkach mi rikali, ze firma sjednotila terminy vsude. Takze v pondeli by mely byt vsude nove kolekce. (V patek jsem ulovila kozene zimni boty boty, prakticky nove, za 10 korun XD)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GUDRUN: na Jarošovi byla, alespoň cedule ve výloze, neměla jsem čas tam kouknout
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    GUDRUN: Podle mých info jo. Na kohinorce určitě, lidi byli jak šílený, nebylo tam absolutně k hnutí
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak co, byla v pondeli vsude nova kolekce v TH? nikde jsem nebyla tak nevim
    SKALPELKA
    SKALPELKA --- ---
    Ode dneška do neděle je U průhonu 7A Praha Holešovice Vánoční výprodej značek jako DVS, Electric, Neff, Matix Vestal.. Po - pá: 12 - 20hod sobota - neděle 12 - 17 hod.

    Slevy třeba až 80% - boty, trika, batohy, kulichy, čepice, kalhoty bundy.....
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    TRANQUILITY: Ja doufala, ze bych si u nas pujcila pudu a neco zorganizovala u nas s tim, ze by byl zajisteny i odvoz jiz nechtenych veci do charity (mame tu kousek Sue Ryder i Diakonii), ale nejak to pada na tom, ze sousedi nechteji, aby po baraku courali neznami lide bez dozoru a ted taky, ze puda neni vytapena XD Nicmene je to stylovych 300 metru prostoru XD
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a nebude zase nějaký výměnný bazárek? Onehdá v čajovně na žižkově to bylo fajn;)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    PAJUSAK: Ja obvykle daruju veco do Sue Ryder (ty lepsi) a Diakonie Broumov (cokoli dalsiho, oni zpracovavaji i roztrhane obleceni na hadry), takze tahat je pres pul prahy kvuli darovani se mi nechce. Mam tu veci od kamaradky a fakt nemam cas to prodavat po kuse, tak jsem si rikala, ze bych je tam pritahla a dala treba po 50kc za kus, nez ji zbytek vratim. Ale popravde, nerada bych tam stala 8 hodin a odesla s 50 korunama XD
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    LADY_CANDAR: já chodím pouze jako nakupující, maximálně darovat pytle s oblečením pro Nadaci Terezy Maxové, jako prodávající moc nedoporučuji (a nechci strašit, ale vzhledem k termínu mám pocit, že už nebude moc volných míst k prodávání), myslím si, že tam pro ně není příznivá atmosféra a pro zboží musíš stanovit opravdu hodně nízkou cenu, abys neodcházela zase se vším
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LADY_CANDAR: byla jsem jednou, prodala minimum věcí, lidi to chtěli snad zadarmo, to bylo na tom jejich nádvoří, přišla jsem pozdě, tak jsem byla hdoně stranou, žádné boje jsem nezaznamenala
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Chodite nekdo prodavat nebo nakupovat na jarmark idnes? Uvazuju, ze bych tam zkusila prodat par veci, ale cetla jsem par desivych zprav o tom, jak se tam prodejkyne skoro vrazdi o misto a tak XD
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LADY_OLIVIE: vďaka, dúfam, že sa ho podarí prešiť do jari :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam