• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Je to sice uz nejaky tyden,ale zaplavu oteplovaku meli v Muj sekac (konkretne videno v tom u Smichovskeho nadru). Panskych rozhodne hodne.
    Ale je to o nahode, je zima, tak se da pocitat, ze to je zrovna aktualni sortiment, ale znas to, jaky pytle navezou, takovy prodavaj.
    COLISA
    COLISA --- ---
    Nevíte kde sehnat levné pánské kalhoty na lyže? Klidně secondhand,ve výprodejích mají tak od 1500 a jen xxxl apod. Klidně odkoupim i nosene:) velikost M.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    přidávám se ke GUDRUN - ZARA Basic kabát, 75,- Kč
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tohle jsem si ted prinesla z TH. vlna, moc pekne, skvele sedi. jen musin vymyslet kombinace, aby to nebylo moc usedle

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: tak ho nakonec mám za 50 Kč a zkusím odrbat, aby byl k světu, to je vám hmatový orgasmus, tak heboučkýýýýý
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jo, 60,- a detske (miminovske) a doplnky 30,-
    Takze sem na Zizkove urvala bordoklobouk v me pidivelikosti za tri petky;-)
    (a dve kozeny veci po 60,-. Jedno je dlouha sukne, vzala sem ji kvuli materialu...a doma zjistila,.ze mi sedi:-))) )
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    TH sekace by vsechny mely mit nove zbozi 25. unora. Aspon dneska mi to rikala pani, kdyz jsem si nesla domu lisci cepici za 30 korun (maji dnes vse za 60 a drobnejsi zbozi za 30).
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Pronájem sálu Musilky, pronájem učeben | KS Omega
    http://www.ksomega.cz/?a=pronajem-salu-uceben
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    V tom kulturáku, kde bývají koncerty.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Na Korunní (Praha 2) je nový sekáč, hneď vedľa kavárny Namaluj si sám (taký slniečkový podnik kde si pri kafe môžete pomalovať hrnček). Podľa cedule aj požičiavajú oblečenie a rekvizity, ale vnútri som nebola.
    AIJA
    AIJA --- ---
    18-20.2. v Brně na Musilce je velký sekáčový výprodej.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Včera navštíven TH Háje, velký výběr v podstatě všeho, koupen kabát ZARA BASIC 40% vlny, kožená bunda Vero Moda a šedočerné šaty, kus 75,-Kč
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    IOM_NUKSO: tady třeba https://sites.google.com/site/bazarekrejveci/
    ale zase nevykoupěj kde co, dost si vybíraj
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PAJUSAK: no omlouvam se, cestina neni muj rodny jazyk. Ale jo, chtela jsem, aby koupili moje hadry.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    IOM_NUKSO: Dotaz nedává vůbec smysl, "kde by mi jednoduse..." - kde by tobě někdo nakoupil oblečení? Kde by od tebe někdo odkoupil oblečení? V prvním případě hledej stylistu, v případě druhém zadej do googlu magické slovní spojení "výkup oblečení". A není zač
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Existuje v Praze neco, kde by mi jednoduse koupili nejake hadry klidne za par korun?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Můj Sekáč Kunratice, ode dneška do soboty akce tričko za 20Kč. Ulovila jsem tam asi 3 pěkná a navrch černé sako Esprit za 90 Kč. Byla jsem tam poprvé a doporučuji. Mají tam toho spoustu, sukně všech velikostí a dost pěkných svetříků na knoflíčky (moje osobní úchylka).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PINK_CICINKA: si nejsem jistá, on mu asi navíc k tomu někdo pomohl v pračce, ale jestli tam vydrží to větších slev, tak si ho vezmu
    +svetřík hedvábí kašmír, ale s dírou vepředu, dtto, za 140 korun nekoupím, ale za 60, jestli vydrží, to jo
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MOIRAIN: Odžmolkovač by nepomohl?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    K. Jaroše -30 %, kdyby nebyl tak olezlý, tak jsem koupila 100% kašmírový svetr Ralph Lauren, to bylo tak heboučké!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam