• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Já byla v pátek v TH v Myslíkově - tam mi ty hadry přišly ještě trochu kloudné, odnesla jsem si velmi zajímavý svetřík... takový co se pod něj musí vzít minimálně tílko, protože má obr výstřih, dole zdobený stříbrnými knoflíčky ve dvou řadách, ten mi udělal opravdu radost... stavovala jsem se ještě na otočku na Národní a tam kvanta lidí a co se věcí týče tak spíš opravdu jen hadry, nic mě nezaujalo.
    Nicméně kladně hodnotím to, že kdo řijde s účtenkou ze slev na novou kolekci a předloží ji, tak má 10% slevu - obchodní strategie textil house se mi opravdu líbí.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ted se mi taky v TH zadarilo, jednou jsem odchazela s plnou taskou z Horek a jednou z Michelsky. obyc veci, ale pekne. V Michelske nadherny vlneny velbloudi kabat Zara, jsem byla nadsena, dokud jsem si nevsimla par der, dtto dalsich par veci, ale holt o tom ten lov je. Kdyz pripocitam kocici bazarek Devitky tak cca 15 novejch hadriku. Na necem teda jeste bude trocha siti, napriklad pekne upletove cernobile hvezdickovane saty se vsazenym zelenym satenovym nezacistenym paskem, wtf, ale 30kc, trocha siti a na letni litani budou super.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEMTELE: jojo, je to tak. Jak jsem psala v ctvrtek rano - ve stredu sem na vitrine Narodni videla, ze nova kolekce je od 21., ale uvnitr jsem taky dostala listek, ze je az od 25. . Pak se to vysvetlilo, kdyz jsem tam sla ve ctvrtek zas - ta cedule na vitrine je stara, z ledna! (takze info o nove kolekci 21.ledna)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MOUNTBATTEN: Já jsem tam v pátek dostala lísteček, že nová je 25. února...?
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Dneska jsem v Horkach ulovila naprosto silene tricko/domaci halenu/nevimcotojealebudutonosit s kocickama. Na tricku tak 200+ kocicek v zarivych barvach XD
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BONEMINA: co si pučit kostým v národním doivadle ? prej to neni nijak drahý
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    BONEMINA: zkusila bych Modrý pavilon, nebo prý jejich pobočka na Pankráci. Tam mají celkem výběr závěsů.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zahada vyresena, na vitrine Narodni je skutecne psano, ze nova kolekce bude 21. Ale ledna!:-)))))
    Jinak 30,-/kus, doplnky 20,- Vera prodavacka vtipne lakala na "k obleceni plysoveho mazlicka". Tak jsem vzala plysovou ovecku:-)))))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Prosím, nezahlédli jste v nějakém sekáči černé, ideálně sametové, závěsy, za nějakou lidovou cenu? Můžou být i poškozené. Potřebuju na jedno focení plášť a oděv pro Smrtku a nechce se mi za to dávat víc, než je nebytně nutné.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    dnes všechny TH 30,-Kč
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    můj sekáč na újezdě má do 23.2. slevu 50% na všechny zimní věci .. sem si nsk všimla na výloze
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JAINA: dneska 30 nebo 40
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MOUNTBATTEN: aha, škoda, já bych taky raděj nějakou jednobarevnou, ve Vysočanech maji velkej výběr, ale byla jsem tam minulej tejden a nic moc a nevim jak často to tam obnovujou, ale dík
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEMTELE: blby, v utery sem shanela pro muze. Teda nevim jaky chces barvy, ja bilou a nic.(Fakt ze skoro vubec ani jeden exemplar)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Nevíte prosím jak je to s výběrem pánských košil na Národní? Ráda bych nějakou na přešití, dík
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Taky bych řekla. Oni potrebujou tu zaviraci neděli, aby to stihli navesit na stendry :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ARQANA: take mi prislo divne, ze by to zaclo uz ve ctvrtek;-)
    Takze dnes to bude 40, nebo 30/kus ze?
    (doufam v to, potrebuju svetr, vcera se mi na jedinym pricetnym rozbil zip! :-))) )
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Nova kolekce bývá od pondělí, tak spis toho 25.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JAINA: imo od dnes za plnou cenu.
    Ale radsi to nekdo potvrdte, myslim ze tady nekdo psal a ja na vyloze u Narodky videla "nova kolekce od 21.2." Ale zas sem v utery dostala letak "nova kolekce od 25.2.". Tak nevim.
    No, v utery to bylo 40,-/kus.
    JAINA
    JAINA --- ---
    Nevíte, za kolik teď mají věci v TH? :) díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam