• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    BONEMINA: zkusila bych Modrý pavilon, nebo prý jejich pobočka na Pankráci. Tam mají celkem výběr závěsů.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zahada vyresena, na vitrine Narodni je skutecne psano, ze nova kolekce bude 21. Ale ledna!:-)))))
    Jinak 30,-/kus, doplnky 20,- Vera prodavacka vtipne lakala na "k obleceni plysoveho mazlicka". Tak jsem vzala plysovou ovecku:-)))))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Prosím, nezahlédli jste v nějakém sekáči černé, ideálně sametové, závěsy, za nějakou lidovou cenu? Můžou být i poškozené. Potřebuju na jedno focení plášť a oděv pro Smrtku a nechce se mi za to dávat víc, než je nebytně nutné.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    dnes všechny TH 30,-Kč
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    můj sekáč na újezdě má do 23.2. slevu 50% na všechny zimní věci .. sem si nsk všimla na výloze
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JAINA: dneska 30 nebo 40
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MOUNTBATTEN: aha, škoda, já bych taky raděj nějakou jednobarevnou, ve Vysočanech maji velkej výběr, ale byla jsem tam minulej tejden a nic moc a nevim jak často to tam obnovujou, ale dík
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEMTELE: blby, v utery sem shanela pro muze. Teda nevim jaky chces barvy, ja bilou a nic.(Fakt ze skoro vubec ani jeden exemplar)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Nevíte prosím jak je to s výběrem pánských košil na Národní? Ráda bych nějakou na přešití, dík
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Taky bych řekla. Oni potrebujou tu zaviraci neděli, aby to stihli navesit na stendry :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ARQANA: take mi prislo divne, ze by to zaclo uz ve ctvrtek;-)
    Takze dnes to bude 40, nebo 30/kus ze?
    (doufam v to, potrebuju svetr, vcera se mi na jedinym pricetnym rozbil zip! :-))) )
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Nova kolekce bývá od pondělí, tak spis toho 25.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JAINA: imo od dnes za plnou cenu.
    Ale radsi to nekdo potvrdte, myslim ze tady nekdo psal a ja na vyloze u Narodky videla "nova kolekce od 21.2." Ale zas sem v utery dostala letak "nova kolekce od 25.2.". Tak nevim.
    No, v utery to bylo 40,-/kus.
    JAINA
    JAINA --- ---
    Nevíte, za kolik teď mají věci v TH? :) díky
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Bylas na té Musilce? To datum se mi kryje s Kabostylem a ve středu už nemá cenu tam jezdit. Ulovilas tam něco?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    COLISA: můj sekáč na újezdě, maj tam mrtě kalhot na lyže,já mám odtamtud burton za 150 .)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    COLISA: Bracho ma nejake z Tesca a su v pohode. Len neviem za kolko. Ale co pozeram, tak uz je po sezone a pravdepodobne nebudu mat. To je ako kupovat bikini v septembri.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Je to sice uz nejaky tyden,ale zaplavu oteplovaku meli v Muj sekac (konkretne videno v tom u Smichovskeho nadru). Panskych rozhodne hodne.
    Ale je to o nahode, je zima, tak se da pocitat, ze to je zrovna aktualni sortiment, ale znas to, jaky pytle navezou, takovy prodavaj.
    COLISA
    COLISA --- ---
    Nevíte kde sehnat levné pánské kalhoty na lyže? Klidně secondhand,ve výprodejích mají tak od 1500 a jen xxxl apod. Klidně odkoupim i nosene:) velikost M.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam