• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Knizeci taktez a kozena! uzka midisukne (normalnim lidem po kolena, mne pod kolena:-) ) za ctyri petky potesi;-)
    Jen simvas, co je zac velikost 46, kterou musim zapnout s nadechem? OMFG! :-)))))))
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    LADY_CANDAR: Včera jsem byla na nábřeží Kpt. Jaroše - vše za 40 a paní tam hlásila, že nová kolekce bude 2.4.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    GUDRUN: dnes národní za 40 jsem si všimla;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    kalendar zaktualizuji, nova kolekce 2.4., cyklus 5 tydnu. vcera vse za 50 a na horkach uloveny pohodove saty do prace. novinka - svlecene figuriny a hadry z nich na samostatnem stojanu za plnou cenu
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ADD: protoze nemaj zadny ofiko web, nic. Hledala jsem to uz Xkrat. Jedine zaznamy na ruznych foursquarech, lokolach apod;-)
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: Tenhle týdne jsem to na netu hledala a nanašla.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SOLEI: jo, tak letacek v prodejne.
    Stejne porad nevim, jaky je problem otevrit nastenku a dat hledat, ctrl-f neni tlacitko pro elity:-))
    SOLEI: eh a co? No Textile house tam je!
    MOIRAIN: jo, doplnim, dik za pripominku
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    PAJUSAK:
    ctrl+F jsem použila, o té možnosti vzít si seznam na pobočce jsem nevěděla, díky za radu
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    a co na adrese Husitská 78
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    SOLEI: tak jiná rada, jdi na nástěnku a pomocí ctrl+F si vyfiltruj všechny TH a nebo si vezmi lísteček v kterémkoliv TH, které znáš a tam máš všechny vypsané i s přesnou adresou
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOUNTBATTEN: pravda, v seznamu nejsou Háje a Myslíkova, ale všechny v seznamu uvedené pobočky existují
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MOUNTBATTEN: Svůj dotaz jsem myslela tak, zda existuje nějaký konkrétní seznam jenom poboček TH - ideálně oficiální, kde jsou uvedeny všechny aktuální provozovny. Ano, v nástěnce jsou některé uvedeny, ale je potřeba je hledat zamíchané mezi ostatními. Minimálně o jedné pobočce vím, že neexistuje a tipuju, že je jich mnohem více než je v seznamu nástěnky uvedeno.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SOLEI: jo, ve vseobecnym sou vsecky sekace, o kterych upravovaci nastenky vi (tj.vygugli, nekdo sem napise zminku apod.).
    Bylo by divne, kdyby do nich jim zname pobocky TH nepatrily....
    .....jako trebas hned treti zaznam: * Charvátova 11/58 | Textile House (za obchodním domem My, vedle Humanicu) to je jako co? Nic? .... a takovejch zaznamu je tam asi osm:-/

    Lidicky pardon, ale maminky vas neucily trikrat mer a jednou rez?:-(
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    LADY_CANDAR: včera v TH Narodní vše za 50. Tento týden slevy dobíhají. Nová kolekce je od 2.4. (V Gudrunině kalendáři je vyznačeno 1.4., ale asi všichni chápou, že o svátcích tam nikdo nebude).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SOLEI: hledej lépěji, jsou tam
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SOLEI: nástěnka nkpc?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    btw:kdyz jsme u TH, zanesl jste nekdo do kalendare? Kdyz ten Gudrunin puvodni uz nepla, dik tomu, ze vsechny TH pobocky jsou sjednoceny. Ze po konci cyklu bysme meli jasno, ja bych info, resp. kalendar hodila na nastenku..... a beda, kdo se pak bude ptat!:-)))))))
    Ne, hlavne, ty tejdny bezej rychle, mam pocit, ze to bylo vcera, co sem byla v TH, kde bylo kus za 30,-, tak aspon strucny prehled pomuze;-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    kdyby se tu TH nepobiralo petkrat do mesice.... jak sou jejich cykly.... kdyby tady 4-6 prispevku zpet nebyla rec o aktualni (tj.v ten den) sleve....
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LADY_CANDAR: určitě jsou slevy, v pátek bylo vše za 60 Kč a já dokonce chytla šťastnou půlhodinku za pajdu:-P
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Jsou uz slevy v TH, nebo jsem je propasla, nevite nekdo kdy je nova kolekce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam