• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SOLEI: tak to taky, orvané věci by mne tam nenapadlo tahat, ale každý to vidí jinak, no
    jako zákazníka mne tuhle dostala holka na blešáku na Tyláku, sukně sice pěkné barvy, ale dost amatérsky zabraná v pase, takže to nešlo opravit a s flekem a za stovku, na druhé straně jsem tam jindy koupila dost dobré kousky za pěkné ceny
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    SOLEI: Ze nekteri nejsou soudni o tom ani po tom...

    tak to vidim tak, ze budyto se donutim to nahazet na aukro nebo to vyhodim
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    NUFINKA: Já mám oproti Morain opačnou zkušenost, jen jako kupec - onošené otrhané ještě špinavé a chtějí za to víc peněz než bys v některých případech dala za věc novou.
    DNF
    DNF --- ---
    MOIRAIN: zadarmo je drahy, idelane s dovozem, a co nechci si zase muzes odvezt :D
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NUFINKA: moje sporá zkušenost je, že by to lidi chtěli nejradějc zadarmo, přestože jsou ty věci kvalitní, neonošený, nebo rovnou nový a za pár desetikorun
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    Ma tady nekdo zkusenost s prodejem na blesacich? Mam tu stale hodne kalhot a dalsich odevu casto temer netknutych po dcerach (nenechte se mylit, jde o dospelou vel 34 - 38), aukro je desne zdlouhave a v teto velikosti je tam hodne previs. Stale ve mne bojuje sporivec s chuti nevyhodit to a lenoch.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GUDRUN: Skvělá. Vyšlo nám počasí, úplně jsme odstavily práci, opravdu jsme celý den jen bohapustě prohrabávaly hadry a boty a mezitím si dávaly za odměnu kafíčka, pizzu a zapiknikovaly u Second Hand Landu na trávě :-)) Jsem z toho docela rozjásaná, protože takové volno je mi hodně vzácné (pochopí jen matky malých parchošů :-))
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BLONDYNKA: to zni jako dobra jizda!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LUCIASHECK:
    PETATA:
    MOUNTBATTEN:

    Dámy, díky za opravdu užitečné rady. Prolezly jsme včera ve čtyřech Zlatníky, Točnou, celou Lidickou a Nádražní, jsem o dva tisíce lehčí a mám asi čtyři kila hader, botů a kabelek :-) Akorát dneska sotva pletu nohama, pač jsme dorazily domů o půl dvanácté :-)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    HASH: zkus to vzít do Uralský- Ráj věci nebo jakseto (na nástěnce), tam stopro fungujou a vykupujou (v úterý teda).. Ale jak píše Mountbatten, dost si vybíraj a prachy až teprve když se to prodá samozřejmě
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    HASH: no takhle, na nastence jsou oznacene sekace, cop i vykupujou.
    Sice nevim, esli este fungujou, myslim si, ze ne, ale nekdo tu poradi lip.
    Nicmene vykup byva do komise a dost si vybiraj a probiraj to.

    Uprimne - predstava, ze dovezes a dostanes na ruku 2K je docela vtipna, myslim, ze bez sance.
    Kdyby tomu tak bylo,tak bysme vozili nejety hadry do vykupen a ne to cpali na votocvohozy, aukra, nyxi trziste....
    HASH
    HASH --- ---
    Mam bednu plnou panskeho obleceni (trika, mikiny, M, L) v tak zachovalem stavu, ze se mi to vylozene nechce hazet do kontejneru na hadry. Mate nekdo tip na misto kam to privezu a dostanu treba 2k? Je tam tak 30+ ks.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ARQANA: diky, mrknem
    MIFKAL: diky, ale tam sa bohuzial nedostanem, je to mimo moje denne cesty
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    ALEXIS: Sice to je mimo tvoje Prahy, ale na Křižíkově v Módním kouči jsou vestičkama celkem zásobení a ve tvé velikosti by tam něco mít mohli.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    ALEXIS: Všechny textile house sekace mají novou kolekci zrovna dnes a tipuju, ze něco takového by se najít dalo..
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Prosim vas, potrebovala by som do stvrtka zohnat ciernu vesticku a/lebo damske sako (smart-casual) na velkost cca 44 a nemam pri praci vela casu, nejaky tip kam sa vyplati ist? Lokalita: Praha 2, 4, (5), 10
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Prosím vás, ještě doplňující dotaz - v Praze jsou tři prodejny bot La Farfalla, máte přehled, která je nejlepší (nejvíc zásobená)?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MOUNTBATTEN: super, díky.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BLONDYNKA: pravda je, ze okoli Andela je sekacove zasobeny. A taky se da od nej dostat dobra kamkoliv po Praze (centrum), tedy do sekacu, ktere Te zajimaj.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PETATA:
    MOUNTBATTEN:
    Děkuji. Zdá se, že mám celý den co dělat :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam