• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Tak jsem se právě dozvěděla, že seznam na nástěnce prý sestavil nějaký stylista. Ženský, kdo z vás je tajně stylista? :)
    Nejlepší secondhand v Praze ? » Nakupování » Fórum - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/forum/nakupovani/164487-nejlepsi-secondhand-v-praze
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Tak dnes TH Myslíkova. Chytla jsem posledních 15 minut šťastné půlhodinky a odnesla si velkou černou koženkovou kabelku HM a červené pouzdrové šaty HM. Kus za 60 Kč. A až budou mít ještě větší slevy, vyrazím tam pro trička. Měli jich tam mraky a dost použitelných. v EXKLUZIVU mě zaujala růžovo-bíle pruhovaná sukně Zara, po slevě asi za 120, vel. odhadem 36-38.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ktory TH bude mat najvacsiu koncentraciu siat 36? Diky :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Háje: opravdu spoustu šatů, ale spíše větší velikosti 40-42. Se svojí 38 jsem si odnesla dvoje a mé srdce plakalo, že tam musí nechat krásné tyrkysové a černé krajkové z Orsay.
    Můj sekáč Kunratice: absolutně nic, je vidět, že budou zavírat.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH 75 Kč
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Budou zavírat Můj sekáč v Kunraticích, chjo :-(
    Prodejna Kunratice

    ul. Velenická

    30.5.-1.6. Saka a Jeansové bundy 40Kč/Ks

    20-22.6. Sleva na vše 50%

    24-26.6. Vše za 20Kč/Ks

    27.6. Vše za 10Kč/Ks

    28.6. Uzavření prodejny
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    REDDAY8: omyl,JÁ doufám,že tam budou ve středu :-)Všeobecně doporučuju tam dojít,nikdy jsem tam moc neměla štěstí na šaty,ale momentálně (dnes) tam byly asi tři štendry plný šatů.Mají i dost pěkných sukní a ve velikostech XXL pěkný tuniky
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    LADY_OLIVIE: to nééé to jsem nechtěla vědět...doufám, že tam zítra budou :)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    dnes jsem byla v TH na hájích a za tu dobu co tam chodím snad nejlepší kolekce,s trochou smutku jsem tam nechala pouzdrový šaty HaM,černý,velikost S,po slevě (exclusive) asi 120,-
    ISCH
    ISCH --- ---
    Dámy, info: TH na Husitský bude končit do konce června.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ARZA:treba sekac na sokolsky je hodne vyberovy a originalni,akorat ty ceny proste uz sekcovy moc nejsou. http://modnikouc.cz/
    bud zaplatis to, ze to nekdo za tebe vytridi a vybere,a nebo je nizka cena podminena hledanim a hrbanim v tunach hnusu.
    pro me je vyhodnejsi mit nizsi cenu, a halt ne vzdycky neco ulovim.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Dnešní úlovky v TH na Nábřeží kpt. Jaroše: úplně nové modré tričko a ve velmi podobné kondici tyrkysové tílko a černé šaty ze saténu s mašlí v pase, ideální třeba na koncert nebo do divadla. Dohromady 190 Kč díky 50% slevám :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tak včera můj sekáč na újezdě, šla sem se juknout jen na šátky : fialový úpropínací světřík dorothy perkins, obyč růžové trígo mango + malej šátek na hlavu ala rockabilly = 120 ,- , mě se tam fakt nakupuje úplně nejlíp
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Textil house-30%
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    NIGHTFURY: a to já už pak radši rovnou vyrážím do hrabáren, kde mají věci v podobném poměru hadr : zajímavý kus, ale v cenové kategorii 10-50Kč/ks.
    SAL: takovéhle? Má to teda celkem velký vzorek, ale technicky vzato je to furt (vyšívaná a prostříhávaná bavlna, tudíž) madeira, ne? :)
    SAL
    SAL --- ---
    JESTERKA_AIENE: Dežaví? Taktéž mám odtama červené madeirové šaty, podle popisu tam stopro měli dvoje :D
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    MOUNTBATTEN: já byla- funguje jenom ta první místnost, ale slibovaný e-shop tam není, jenom je ten další průchod uzavřenej. Dole na ramínkách tak nějak stejně jako předtím, uprotřed místnosti koše na hrabání.. co se týče množství věcí, je toho na hrabání asi míň než předtím, ale zase mi připadá že tam nejsou takové ty totální hadry jako povlaky na polštáře a tak... jenom halt míň místa
    LEA1
    LEA1 --- ---
    MOUNTBATTEN: Já jezdím každý den kolem, ale dovnitř už vůbec nechodím, protože ty hrůzy, které mají za výlohou /kam by měli vyvěsit ty lepší kousky/ mě vůbec nelákají, abych tam vešla. Jedinkrát jsem tam viděla pěkný zimní kabátek za výlohou, šla jsem se podívat, kolik stojí, ale 1000 korun za věc ze sekáče mě vážně odradila.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JESTERKA_AIENE: Chce to víc hledat, to jo :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    NIGHTFURY: jo, velkých saténových společenských a svatebních šatů a šlehaček tam byla pořád hromada. Já si tam před pár lety koupila úžasné červené bavlněné letní šaty s maideirou jako nové za necelé tři stovky... a tentokrát jsem tam viděla pár pěkných topů a tílek za 30,-... takže ještě jsem ten sekáč úplně neodepsala. Ale mám dojem, že se to prostě topí v hromadě hnusných hadrů - stejně tak jsem tam našla věci flekaté a seprané a stejně drahé - jako psala ARZA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam