• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    REJBEN_BREJLE: conversky cca 600,-
    REJBEN_BREJLE
    REJBEN_BREJLE --- ---
    TRAMVAJ_22: Sekáč se jmenuje Fifty Fifty, Slezská 28. Po dnešní návštěvě můžu jenom doporučit, bylo tam aspoň 15 párů pěkně vypadajících bot. Cen jsem si bohužel nevšiml, ale za návštěvu to určitě stojí :)
    TRAMVAJ_22
    TRAMVAJ_22 --- ---
    TRAMVAJ_22: a klobouků!
    TRAMVAJ_22
    TRAMVAJ_22 --- ---
    MIFKAL: retro sekáč ve Slezský naproti tržnice (přesnej název si nepamatuju), celkem slušnej výběr pankáčskejch bot typu Martensky, konversky, kožený polobotky...co jsem viděla naposled, všechy ve výborným stavu.
    plus ještě nemůžu nezmínit nádherný kožený kabelky! ;)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    ATARKA: Díky za info, které se mi hodí :-)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MIFKAL: Výběr vcelku obstojných bot mívali v sekáči na Vysočanské. Případně Chizo má docela dobré, ale malý výběr. Větší množství obuvi mívali v H+B v Ruzyni, to jsou ale v 90% křápy. A když jsem zrovna v Plzni, tak chodím do sekáčů Front, (na boty opravdu doporučuju, v Praze bohužel nemají pobočku).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    pokud někdo shání kabáty, kabátky, bundy..revenge na národce má stále 50% slevy na všechno zboží až do odvolání atěhle věcí tam maj tak strašně moc,že sem to celý ani neprolezla,a le co sem tak koukala,tak podzimní kabátek se tam dá s tou slevou koupit tak za tři kila...ale připravte se na meganával

    jo a th národka má na dveřích napasáno nová kolekce 30.9.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Poradíte mi prosím, kde je teď nějaký slušný výběr bot?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    GUDRUN: Spíš nemá.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ma smysl se stavovat v Britexu v Uhrinevsi v st mezi 12 a 13h nebo tam je jen maximalni odpad? Nikdy jsem tam nebyla a vyslo mi to takhle blbe. Dik.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PINK_CICINKA: nj, tak se pro ty náramky vrátím, až budou za 40, jestli ještě budou, ale je to teda dost na palici
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MOIRAIN: Ano, přesně tak. Už jsem vypozorovala, že -50% vyjde většinou lépe než vše za 90 Kč.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    To jako fakt, že v TH, když jsou ceny jako dneska, tj. 90, cokoli, co stojí míň, než 90 je za plnou cenu? Přestože to v sobotu a včera stálo polovic?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ZASTERKA: Takže 26.9. se otvírá TH ve Vítkově ulici
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Občas se tam něco zjeví... snad bude příští kolekce lepší. Zatím hlavně svetry, lehké kabátky, bundy..
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Nevíte, jestli mají v Textile Housu už zimní kabáty?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOIRAIN: díky moc
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATARKA: proti obvyklé zastávce 131 (ale já tam tedy nikdy nic zajímavého nenašla a zdá se mi dost drahý)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZASTERKA: kde je ten sekáš na hradčanský ? díky
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Ve vitkove ulici (roh se sokolovskou) se bude otevirat novy textile house.datum tam zatim neni. Jinak jsem se zamilovala do sekace muj satnik na hradcanske,kde to maji sice drazsi,ale luxusni veci (saty kolem 200,sukne 100,halenky 100,-...) A maj tam i maly kosik hrabarnu kus za dvacku,kde se da taky neco najit
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    BRUSINKA: Mám to taky tak, ale v Praze budu až od 14.9.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam