• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    PINK_CICINKA: to uz je asi jedno :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    EUCHENIE: Třeba to není optické zvětšení.
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    EUCHENIE: až když jsi to napsala,všimla jsem si toho! a dost...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SARKALINA: me prijde, ze opticky zvetsujou pravy prso
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    SARKALINA: myslim, že ty to zvládneš ušít ,) ale jinak jsou moc hezký, tak se pro ně vrať
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ja jsem minulej tejden narazila na tyhle pouzdrovky, zn. bebe, chtej za ne asi 700,- a porad vaham jestli se pro ne vratit ci nikoliv (???)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    ZUZANA: Ústí nad Labem (Profi Second Hand)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Tak mám konečně dvouřadý kašmírový kabát (149,- Zara) v modré barvě, malé černé (59,-) a modré puntíkované retro kraťasy (29,-?) už byly jen bonusy. :))
    LUIS_
    LUIS_ --- ---
    Kdo nezaznamenal, včera otevřel nový Textilehouse naproti Veletržnímu paláci v Holešovicích. A do neděle mají akci, kdy pokud předložíte max. týden starou účtenku z kteréhokoliv TH, máte 10% slevu.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    V TH v Malé Štěpánské mají kozačky, minimálně jedny moc pěkné, středně hnědé, kožené, bohužel nějaké menší číslo a na dost štíhlé lýtko, asi za 250 Kč, na podpatku, nezateplené
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    minuly tyden sem byla v 5.elementu a meli tam par krojovych satu, co mne spis asociovaly farmu, nez trachtl:-) Tim myslim, ze to byly saty ke krku, ne to krojove "vysoky pas s raminky".
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GENEVIEVE: zajed si do videnckeho sekace na cechaci, jak pise mount, maj tam presne rakousky kroje, respektive i krojove saty, plno z nich by se imho dalo pouzit.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Jo. Zastery jsem viděla v tom Vídeňském sekaci ve Vršovicích
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    GENEVIEVE: co zkusit ty sekace s krojema? Trachtl teda neni zrovna to pravy orechovy, ale v tom stylu tam maj saty, co jsou spis ...farmarsky, nez dirdndl:-) A zasterky tam mivaj taky:-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    zdravím, chtěla bych se zeptat, je to docela akutní a nemám moc čas obíhat všechno, co se nachomýtne, tak to zkusím takhle.
    Sháním šaty, jakoby western, ale ne ten prvoplánový, ale něco takového: http://images5.fanpop.com/...otos/31700000/Eva-and-Elam-Ferguson-hell-on-wheels-31756639-760-535.jpg

    Jedu příští víkend na westernový larp a budu hrát těhotnou, takže mi šaty přijdou nejideálnější, ale nevím, kde bych něco takového mohla sehnat. Neviděl jste někdo něco podobného? Díky!
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Přesně tak, podle mě v TH docela odpad, možná se dají ulovit hezké kousky když jsou nové kolekce, ale asi to chce výrazně víc času a štěstí. Revenge má navíc super otevíračku.
    Taky se mi líbí Bellitex na Bělohradský.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZUZANA: já taky,maj podobný ceny a revenge teda o dost lepší kvalita oblečení, nic nenei vytahaný, roztržený, žmolkovatý, na což v TH dost často narážim až en chápu, jak jako můžou dát obyč bavlněný jendibarevný tričko s dirkou an zádech za 160
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    jj, taky jsem byla v Revenge na kabátky a pořídila jsem si krásnou tmavě červenou bundu vel 44.
    Revenge mám radši než TH.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PINK_CICINKA: tak to asi musej fakt hodně doplňovat, protože včera v šest večer tam nic takovýho neměli...jako příští tejden du zase na lov, maj tam pěkný věci
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Já teda dnes v Revenge moc nepochodila. Sháněla jsem dlouhý kabát, vel. 38-40 a v téhle velikosti tam nic moc neměli. Ale moc hezký červený, takový retro s velkými knoflíky vel. 14 a nádherný smetanový delší kabát Lindex, vel. 42.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam