• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MAKII: ne, ale za tri tejdny tam jedu a mam podobny dotaz:-))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SLUNISHKO: husovo namesti, roudnice nad labem. je to hned vedle cukrarny, naproti culinarii. pokud se sem vydas, doporucuju navstivit dva vyse uvedeny podniky, skocit si do galerie na ester stocker a vysplhat na rip. dalsi tipy pripadne posta .-]
    MAKII
    MAKII --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Vídní? Mám v plánu obejít si sekáče v článku: http://www.stadtbekannt.at/de/wien/gut-zu-wissen/2ndhand-l_den-in-wien---teil-1.html ale uvítala bych i další rady :)
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Zítra od 15ti Šicí bazar v Café v lese, Krymská 12, Praha

    Zveme vás na první šicí bazar v lese, který pořádáme nejen pro kamarády. Pokud všechno vyjde jak má, budou k dispozici nejen parádní kousky z našich skříní, ale i dva šicí stroje. Na strojích si budete moci nechat upravit či kreativne dozdobit svoje úlovky (kapsičky, lemy, aplikace, ozdoby atd..dle vaší fantazie), nebo i donesené věci (koupené věci přednostně).
    Akce bude probíhat v zadní části Café v lese.

    Pokud máte zájem prodávat, ozvěte se prosím jedné z organizátorek: Erika Cicman nebo Nina Kim . Nezapomente k vašim parádním kouskům přibalit též košíček s prodejními kousky šátků, hadříků či oděvů zajímavých materiálů a vzorů, které mohou být neatraktivního střihu či lehce poškozené - určené k účelům rozstříhání a následného použití na dozdobení jiného zakoupeného kousku oděvu.


    https://www.facebook.com/events/1413257652236373/?source=1
    SLUNISHKO
    SLUNISHKO --- ---
    SARKALINA: to bych se i zajela podivat za tu cenu a vybrala si osobne, podelis se prosim, kde si nakoupila? ...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jsem dneska u nas na malomeste objevila uplnej raj overalu .-] tak hned sup dva domu, jeden na spani a druhej bud na jezdeni nebo valeci na doma



    jo a oba vypadaj ze jsou novy, protoze maj jeste papirovy cedulky na sobe

    pokud byste nekdo neco podobnyho potreboval, muzu zakoupit, jsou tu k dostani ruzny vzory, cena 300,-
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TRANQUILITY: jak sem tu psala už několikrát, Revenge má slevu 50% na vše dlouhodobou, maj to už minimálně od července do odvolání
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a Revenge měl v pátek 50%
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TRANQUILITY: A jéje, to tam budu muset znovu :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    TRANQUILITY: Takze TH? ;)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    myslím že ode dneška je 30% všude ;-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Ahoj, na te Narodce maji jeste nejake slevy? .)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    "Něco" mi dnes říkalo, že dnešek je dobrý den na okouknutí Textile House cestou domů, takže mám kašmírový svetřík za směšnou cenu (ano, navíc jsem chytila Šťastnou půlhodinku, takže ještě 30% sleva) :)
    STROUHANANOHA
    STROUHANANOHA --- ---
    pozvánka, kdyby někoho zajímal garážový výprodej..spousta oblečení, spíš retro a doplňků
    https://www.facebook.com/events/400890536704721/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SARKALINA: za 700 nič moč teda .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SEMTELE: .-] to asi jo, ale otazka je, jestli by se mi do toho vubec chtelo
    EUCHENIE: ajo!

    toz dik za nazory, asi si tam budou muset pockat na jinou nositelku
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    PINK_CICINKA: to uz je asi jedno :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LADY_OLIVIE: nj, ja sama mam pravy 2x vetsi, tak to mam v oku :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    EUCHENIE: Třeba to není optické zvětšení.
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    EUCHENIE: až když jsi to napsala,všimla jsem si toho! a dost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam