• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADD
    ADD --- ---
    JAYBEE: Na Nábřeží kapitána Jaroše (hned u zastávky tramvaje) je Textil House. Zrovna v tomhle jsou prodavačky docela milý (reaguju na předchozí příspěvek) a pokud tamtudy jezdíš, za občasné nahlédnutí nic nedáš. Svého muže do sekáče nedostanu a bez zkoušení si troufám kupovat jen trička a letní kraťasy na gumu, takže po pánském sortimentu moc nekoukám, ale určitě tam mají vše od triček po kabáty. Zboží doplňují každý den, takže je to o náhodě, co člověk uloví. (Ovlivnit jde cena, mají systém slevových týdnů v různé hladině, na konci je vše za 20 Kč - ale to už nebývají věci vhodné do práce.)
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Ahoj,

    potreboval bych radu. Kde jakozto muz 190/80 bych mel hledat neco na sebe? Posledni tri roky jsem si nejak nic neporizoval, jel jsem ze zasob :D a dnes se mi uz vyhazovat za drahy smejdy v klasickych kramech nechce a sekacu je vic a vic, takze je cas na hledani.
    Jaky sekac byste pro chlapa doporucili, jestli mate neco v merku. Pohybuju se z Letny pres Republiku na Invalidovnu.

    Hledam kosile, kalhoty.

    Dekuji
    MAMET
    MAMET --- ---
    čau, neznáte někdo jěště starý sekáče v okolí Flory, Míráku či Florence? všechny supr sekáče jako třeba u Průhonu či Míráku začly podivně mizet ve chvíli, kdy se začlo podivně rozmnožovat TH..., osobně to tam nesnášim a včera na Národce jsem byla obviněna, že kradu, pro mě psolední kapka. dík za info
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    MOUNTBATTEN: díky :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUSKA: no minuly tzyden zacla nova kolekce, takze plny ceny a stastny pulhodinky
    (Dnešním dnem začínáme se šťastnými půlhodinkami, během kterých získáte 20% slevu. Zboží doplňujeme neustále po celý týden.
    Těšíme se na Vaši návštevu.
    )
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    jak je na tom tento týden TH?
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    FRANCINE: Fifty-fifty je moc fajn a moc milá paní
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    FRANCINE: Spíš bych potřebovala lehce burtonovské hadry :)) ale dík, možná to tam zkusím jet prozkoumat.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    FRANCINE: Díky moc.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    NIGHTFURY: jestli sháníš šílenosti typu 80. a 90. léta, tak vřele doporučuji sekáč v Ruzyni. Celé druhé patro je hrabárna dovozového textilu z této doby. Mají tam velký stoly, kde si z hald textilu můžeš vyhrabat různý podivnosti (a mimochodem, kus za 8 Kč). Kamarád si tam pořídil na jednu stylovou akci velmi věrnou vizáž podnikatele raně 90. let (zelené sako, košile s pestrým vzorem, světlé kalhoty ke kotníkům a šálku k tomu:))
    http://www.oblecenisvycarsko.cz
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    ZUZANA: Už nějakou dobu mám na svém seznamu k vyzkoušení tyhle dva vintage sekáče, ale zatím k osobnímu průzkumu nedošlo. Mrkej, třeba tě něterý zaujme.

    Fifty-fifty secondhand - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/fifty-fifty-secondhand-prague
    Boho vintage concept store - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/boho-vintage-concept-store-prague
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MOUNTBATTEN: Diky za tip. Myslím že jsem tam něco takového viděla a byl to pěkný shit. Myslela jsem jestli třeba neexistuje nějaký sekáč specializující se na takové hadry.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Nemáte tip na sekáč, kde by za opravdu nízké ceny mohli mít zvrácenosti typu zlatá halenka, červené sametové/saténové šaty nebo sukně a podobně?
    Zase se blíží moje narozeniny a vymyslela jsem si šílené téma na kostýmy :))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZANA: v textile house na Narodce je stojan VINTAGE - krimplenove saty, plaste, dederonove halenky....no, vetsinou teda peknej kejkel:-D
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Neznáte někdo sekáč kde je možné sehnat oblečení ve stylu 60s nebo 70s?
    TERRA
    TERRA --- ---
    Sukne sukynky?? posle me nekdo nekam ?prosiiiiiiim shanim vetsinou raseny- volankovy kratky ale hodila by se mi i nejaka ackovka z tvrdsiho matrose...kdybyste nekdo videl nekde budu vdecna velikost S:-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Koleduje, nic jinyho na Nyx nenapsala:-(
    (onehda holky z votocvohoz slusne napsaly do posty nejprv a az pak sem info o votoci, tak sem nemela problem je pridat na nastenku)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nekoleduje si taky někdo o read-only? :-)
    MISSBEKY
    MISSBEKY --- ---
    Jukněte na http://hand-second.cz/ :-)
    ADD
    ADD --- ---
    A na Kapitána Jaroše nemá smysl chodit, nic tam není. Včera na Národní měli věcí spousty a často i velmi hezkých.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam