• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    maskáče mají kdejací vietnamci, to chceš na ten western?
    ADITU
    ADITU --- ---
    KLAIR: na maskace imho nejlip armyshop. v normalnich second handech jsem jich moc nevidela.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: maskace bych se nebala kdejakeho armyshopu, vetsina ma krom novych i pouzite, takze se daj sehnat i levne.
    Na western, co ten vidensky secondhand? Tam by se dala najit halena, co by k tomu pasla (ty/krojove veci tam jeste pred mesicem meli porad za 30,-/kus. A za 30 maj i nekrojove hadry)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Na maskáč je dobrý výprodejový armyshop na Chodově v Růži, druhé patro. Mají příjemné ceny. Jinak jsem je ještě v běžném SH nezahlédla.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KLAIR: Ty se budeš převlékat za muže?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím o radu, kam pro maskáčové kalhoty??

    A prosím, potřebuju oblečení na western... asi nějakou rozumnou košili a nejlépe kalhoty. klidně odrbané... nemáte tip na sekáč, kde to všechno v Praze seženu?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEMTELE: neni na naste!! Jak to?!!? Dyk sem ji tu propagovala ja sama!:-))))
    A jak zjistim, zda maj dovcu, na webu nic nevidim:-O (neco prehlizim?)
    Takze MYKO http://www.etcimex.cz/cz/aktuality/hrabarna-praha-hloubetin-16
    Poděbradská 61, zast.Nademlejnska
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MYKO: zkus hrabárnu ve vysočanech, ale maji tam teď myslim dovolenou, koukni na nástěnku, tam je odkaz
    MYKO
    MYKO --- ---
    já vim, že je tu ranec odkazů, ale nevim jak najít to, co hledám - co největší sekáč v Praze nebo okolí, kde mají pořádnou hrabárnu s tričkama bez potisku?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    můj sekáč na újezdě - musela sem tam nechat 3x tmavě modrý džíny telly weill, velikost 38, byly mi přes boky velký...fakt moooc pěkný, vypadajíce velmi málo nošeně, jako nový, bokovky, úzký .. a červený krátký šaty bez ramínek nějaký noname, ale taky moc hezký, velikost 38 a byly mi velký ( mám prsa 4, obvod 90 a nahoře mi to bylo tak o cca 6cm větší, přes zadek tak o 10cm ), takže podle mě by se daly i velikost 40/42
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Pro zlepšení nálady jsem vlezla neobvykle na Horkách do TH (teď je 50% sleva na všechno) a... mám růžové hedvábné šaty za 168 Kč - jako by tam čekaly přímo na mě!
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    LADY_LEIA: tak to jsi mela sakra kliku :) ja ted s hruzou zjistila, ze do konce zari nemam jediny volny vikend, takze me navsteva Tocny nehrozi. Velka skoda :D citim, ze pri dalsi navsteve bych zas mohla ulovit nejaky supr kousky (i kdyz ta tri tilka jsem tedka nosila furt, takze vlastne taky cajk)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    HITOMI: my jsme byli na Tocne tuto sobotu a hrabarna taky nic, ale nahore jsem si vylovila puntikate dziny, hedvabne saty, slameny kloboucek, kratkou namornickou sukni s knoflicky s kotvou a dlouhou sukni z pekne latky, co si chci presit na saty. Za me spokojenost. Akorat priste asi prohodim poradi - nejdriv pujdu nahoru a az pak do hrabarny.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    TANGERINE: na Palmovce je jednou za cas akce vse za deset, víceméně tam nic neni ale třeba něco ulovis - Vacínova 13, zrovna to vychází na dnešek a zitrek
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TANGERINE: hrabarna Na Knizeci, velky sekac v Hloubetine (adresy, jak se tam dostat, mas na nastence)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Prosím vás, poradíte co nejlevnější sekáč v Praze? Nejlíp nějakej velikej typu Ruzyně, ale blíž centru. Potřebuju nakoupit libovolný hadry na tábory, je mi celkem jedno, jak to bude vypadat. Čím levnější, tím lepší.
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    tak jsem nakonec klobouk koupil novej, na slovenskejch folklornich slavnostech. kdo by to kdy řek )))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak dneska teda Tocna pekny zklamani :) na dvorku nic a nahore jsem si teda nasla 3 obycejna jednobarevna tilka po 10,- Kc, abych mohla vyhodit uz nejaka stara :) tak snad tam priste bude zase neco poradnyho :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MYJKA: vysočany,tam toho maj asi nejvíc ..ale pokud bytelný tak armyshop nějakej
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TRANQUILITY: Díky, priatel zhana kalhoty a po sekacoch v prahe nelietal uz par rokov. Ja poznam len jeden, kde nakupujem.

    Napada vas nejaky typ, kde zohnat panske veci? Klasicky to nchal na poslednu chvilu. Chce nieco bytelne s kapsami na festak... :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MYJKA: určitě ne!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Holky, funguje este na hlavaku hrabarna v praze?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MOUNTBATTEN: Senior bazary podepisuju, pokaždé vídám několik dámských a často pár pánských klobouků, některé i v perfektním stavu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LIMECEJ: vsude a nikde. Skoro v kazdym sekaci maj nejakou hucku, ale clovek neodhadne, zda tam sezene to, co chce, klobouky moc nebyvaj.
    Primarne bych zasla do senior bazaru (Senior bazar, Nadeje - ta Na Slupi uz zas funguje, jen nevim,esli nemaj letni dovcu, Sue Ryder)
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    cus, nevíte v jakym sekáči by se dal v praze sehnat pánskej klobouk? na stavu moc nezáleží, potřebuju ho na postapo larp :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam