• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SANNY13: na nastence to, co je oznacene slovy VYKUP.
    A nejsem si jista, zda to plati (mate-li uz nekdo nove reference, reknete)
    V realite? Nikde.
    Proste s predstavou, jak odveze kufr k X, dostane prachy, ci pripadne "v komisi" sem chodi vzdycky nekdo tak ob mesic a nikdy se nevratil s dobrou zpravou.
    Onehda tu byla "reportaz" z takoveho pokusu, jak si ten jeden z dvou vykupujicich sekacu vybira, skoro nic ti nevezme a uspesny prodej take nic moc.

    Vyfotit, vse na jednou (po 2,3 skupinkach), napsat velikosti a nabidnout nekam sakumprdum za symbolickou cenu.
    Nebo to sakumprdum odvezt do charity. Za to teda dostabes tak akorat dobry pocit z pomoci bliznim;-)
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    Nevíte kde berou hadry do komise, mám celý kufr vyřazených věcí, které neobleču, nemám to komu dát a je mi to líto vyhodit.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: hele, ted jsem si vzpomnela, ze v lete na mne z vyloh "Vse za 40,-" furt jukaly nejaky khaki a maskacovany veci (kalhoty, sortky, sukne). Uz teda kolem nich nechodim, tak nevim, ale zkus do nektere zajit, za ctyri petky na postapo v pohode;-)
    Jo a Vidensky sekac jsem nemyslela ve Vidni, ale ve Vrsovicich, uz je pridan na nastenku;-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    AIJA: prosím tě, čteš to? Já mám docela představu, co chci. je mi jasné, že maskáče nejsou na western! maskáče potřebuju na postapo tento víkend
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    Maskáče jsou spíš armádní záležitost.
    Western chce spíš jednobarevné a třásně:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    AIJA: no jasně? co jiného do westernového městečka? Musím být přece pořádný zálesák!!

    Ne, chci je na postapo na tento víkedn
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    maskáče mají kdejací vietnamci, to chceš na ten western?
    ADITU
    ADITU --- ---
    KLAIR: na maskace imho nejlip armyshop. v normalnich second handech jsem jich moc nevidela.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: maskace bych se nebala kdejakeho armyshopu, vetsina ma krom novych i pouzite, takze se daj sehnat i levne.
    Na western, co ten vidensky secondhand? Tam by se dala najit halena, co by k tomu pasla (ty/krojove veci tam jeste pred mesicem meli porad za 30,-/kus. A za 30 maj i nekrojove hadry)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Berou použité zboží. U oblečení moc nevím, kolem 50-300Kč.. ale třebas odtama mám černé kožené zimní vojenské kozajdy asi za 90Kč.
    Ale kdyžtak, kdyby nebyla nutnost maskáče, mám tu nepoužívané kapsáče. Bohužel jsou mi krátké, takže jsem si na postapo kalhoty nakonec stejně ušila.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALE_VAN_THEER: a co jsou tak příjemné ceny? Jen abych věděla.. jinak skvělý tip!
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Na maskáč je dobrý výprodejový armyshop na Chodově v Růži, druhé patro. Mají příjemné ceny. Jinak jsem je ještě v běžném SH nezahlédla.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RANDOM_NIGHT: Mno, hele, já bych si radši někde něco koupila, protože to taky můžu zničit a nerada bych zničila něco půjčeného
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KLAIR: Jasně. Kdybys nic nesehnala, můžu se po něčem podívat; mám tedy hlavně dámské oblečení, ale asi i pánské by se nějaké našlo.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RANDOM_NIGHT: já budu jedna ze dvou pistolnic. ano, vím, že i Calamity Jane v docela podstatné části své kariéry fungovala v sukni, ale zrovna na tomhle larpu mám doporučené mužské oblečení.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KLAIR: Ty se budeš převlékat za muže?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím o radu, kam pro maskáčové kalhoty??

    A prosím, potřebuju oblečení na western... asi nějakou rozumnou košili a nejlépe kalhoty. klidně odrbané... nemáte tip na sekáč, kde to všechno v Praze seženu?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEMTELE: neni na naste!! Jak to?!!? Dyk sem ji tu propagovala ja sama!:-))))
    A jak zjistim, zda maj dovcu, na webu nic nevidim:-O (neco prehlizim?)
    Takze MYKO http://www.etcimex.cz/cz/aktuality/hrabarna-praha-hloubetin-16
    Poděbradská 61, zast.Nademlejnska
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MYKO: zkus hrabárnu ve vysočanech, ale maji tam teď myslim dovolenou, koukni na nástěnku, tam je odkaz
    MYKO
    MYKO --- ---
    já vim, že je tu ranec odkazů, ale nevim jak najít to, co hledám - co největší sekáč v Praze nebo okolí, kde mají pořádnou hrabárnu s tričkama bez potisku?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    můj sekáč na újezdě - musela sem tam nechat 3x tmavě modrý džíny telly weill, velikost 38, byly mi přes boky velký...fakt moooc pěkný, vypadajíce velmi málo nošeně, jako nový, bokovky, úzký .. a červený krátký šaty bez ramínek nějaký noname, ale taky moc hezký, velikost 38 a byly mi velký ( mám prsa 4, obvod 90 a nahoře mi to bylo tak o cca 6cm větší, přes zadek tak o 10cm ), takže podle mě by se daly i velikost 40/42
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam