• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: Obávám se, že v sekáči nic vkusnějšího stejně neseženeš. A dneska se nosí kde co, stačí se tvářit, že to je styl. :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ADD: no jo, vždyť ty mas pravdu, já mam něco podobného a nosim to na dovolenbe když se hrabu do nějaké kamenité výhně, jen me nenapadlo ze by to šlo i do města, ale asi slo
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: Muž teď odchodil deštivé Tatry v maskáčové podobě tohoto http://earmyshop.cz/klobouk-us-gi-cerny a proto dešti si to dost chválil. Možná by šířka stačila i na robě.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    To vypadá, že blbě rejpu, ale fakt by mě zajímalo, co tvoří hranici toho, co člověku ještě nedělá problém a co už se mu hnusí.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FESTER: Proč? Jaký je rozdíl koupit si v sekáči kalhoty, nebo koupit si klobouk? Za předpokladu, že dodržuješ nějakou základní hygienickou péči o svoje věci - tzn. klobouk vyčistíš, protože měl možná předchozí majitel lupy a kalhoty vypereš, protože si do nich možná někdo každý ráno prdnul? Nebo do trička nedejbože zpotil?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    FESTER: tak si je tam nekupuj
    FESTER
    FESTER --- ---
    SOLEI: jsou veci ktere se v second hand nekupuji, spodni pradlo, boty, ponozky, kartacky na zuby a klobouky....
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Neviděli jste někde klobouk který se da nosit v dešti? ( ideálně kožený stetson? Já vim ze je to naivní)
    Mou ideou je něco čím můžu clonit když mam děcko v šátku a frfni. V létě proti slunci fungoval slamak, ale v současném počasí by to vypadalo divně a nefungovalo by to.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    já tuhle odnesla věci na výměnný blešák, stylem hodí se to na hromadu, co z toho pak ulovíš, to je tvoje, přinesla jsem podle mne hodně pěkné věci, většina ostatních byly hnusné hadry, asi už nikdy víc
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    řikám, to sraní mi za to nestojí :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    delaji se obcas blesaky, myslim jako lidi odsud, v nejake cajovne, venku (blesi piknik).... Ale nikdy neprodas vse a co utrzis, to stejne na miste utratis za hadry od jinyho:-)))) Ale zas je to takova spolecenska zalezitost;-)
    Nebo delaj blesaky charitativni organizace, vyberes si styl ti mily, doneses tam hadry a odneses si dobry pocit, ze to pomuze kockam/rybickam/stromum na sokolovsky/janevimcemuvsemujeste.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    já teda osobně volim buď podarovat kamarádky nebo to dát na tu charitu,to sraní se s tim za těch pár šušní fakt nestojí si myslim a to nemluvim o jetejch věcech,ale o věchech,který sem si třeba koupila před rokem,vzala je dvakrát a teď mi sou velký nbeo vim,že je jen tak na sebe zas nevezmu
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SANNY13: na nastence to, co je oznacene slovy VYKUP.
    A nejsem si jista, zda to plati (mate-li uz nekdo nove reference, reknete)
    V realite? Nikde.
    Proste s predstavou, jak odveze kufr k X, dostane prachy, ci pripadne "v komisi" sem chodi vzdycky nekdo tak ob mesic a nikdy se nevratil s dobrou zpravou.
    Onehda tu byla "reportaz" z takoveho pokusu, jak si ten jeden z dvou vykupujicich sekacu vybira, skoro nic ti nevezme a uspesny prodej take nic moc.

    Vyfotit, vse na jednou (po 2,3 skupinkach), napsat velikosti a nabidnout nekam sakumprdum za symbolickou cenu.
    Nebo to sakumprdum odvezt do charity. Za to teda dostabes tak akorat dobry pocit z pomoci bliznim;-)
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    Nevíte kde berou hadry do komise, mám celý kufr vyřazených věcí, které neobleču, nemám to komu dát a je mi to líto vyhodit.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: hele, ted jsem si vzpomnela, ze v lete na mne z vyloh "Vse za 40,-" furt jukaly nejaky khaki a maskacovany veci (kalhoty, sortky, sukne). Uz teda kolem nich nechodim, tak nevim, ale zkus do nektere zajit, za ctyri petky na postapo v pohode;-)
    Jo a Vidensky sekac jsem nemyslela ve Vidni, ale ve Vrsovicich, uz je pridan na nastenku;-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    AIJA: prosím tě, čteš to? Já mám docela představu, co chci. je mi jasné, že maskáče nejsou na western! maskáče potřebuju na postapo tento víkend
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    Maskáče jsou spíš armádní záležitost.
    Western chce spíš jednobarevné a třásně:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    AIJA: no jasně? co jiného do westernového městečka? Musím být přece pořádný zálesák!!

    Ne, chci je na postapo na tento víkedn
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    maskáče mají kdejací vietnamci, to chceš na ten western?
    ADITU
    ADITU --- ---
    KLAIR: na maskace imho nejlip armyshop. v normalnich second handech jsem jich moc nevidela.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: maskace bych se nebala kdejakeho armyshopu, vetsina ma krom novych i pouzite, takze se daj sehnat i levne.
    Na western, co ten vidensky secondhand? Tam by se dala najit halena, co by k tomu pasla (ty/krojove veci tam jeste pred mesicem meli porad za 30,-/kus. A za 30 maj i nekrojove hadry)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam