• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MARINNE: pockjej na nové kolekce v th treba neco bude, ale popravdě jak je většina věci v dobrem stavu a aktuální tak bundy a kabáty jsou většinou staré strihy a odrbane, ale před par týdny kdyz byla nova kolekce v TH ve Štěpánské se dali najít, jhen se tam musí hnbed v tom prvním tydnu
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    REALLK: Na Kapitána Jaroše ne (byla jsem tam před pár dny), na Národní/Můstku a v Butovicích tuším ano.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    REALLK: sama sem nezkousela, ale videla jsem na kohinoru ze pani platila
    REALLK
    REALLK --- ---
    už se dá v TH platit kartou? .)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MARINNE: na kabat bych zkusila Revenge na Narodni
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Nevšimli ste si v poslednej dobe, kde by mohli mať pekné kabáty?
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    já na Národní byla v sobotu a všechno v pohodě, žádný chlap tam nebyl.... samé prodavačky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SAT_ANN: když sme tam byla já tak před třema tejdnama,tak tam takovýhle týpci byli dva a bylo to dost děsný, přesně jak řikáš, furt se někomu vnucovali, vnucovali svoje názory, vnucovali to co se líbí jim a tak podobně a přesně furt vyřvávali něco o slevách,,no nevim,na můj vkus dost vlezlý chování teda, hodně mě to odradilo od další návštěvy
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Díky moc za všechny tipy, to je přesně to, co jsem potřebovala. :))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KEMENTARI: http://www.praguevintagefair.cz/co-je-vintage/ Když sjedeš dolů, tak je tam mapa vintage obchodů v Praze.
    SAT_ANN: Nejsi sama, taky mi to bylo vyloženě nepříjemné.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    https://www.facebook.com/events/377526535738219/?ref_dashboard_filter=upcoming V pondělí 20.10. Dobročinný bazárek v NZDM Rozhledna! Můžete si přijít nakoupit za nízké ceny, ale také darovat oblečení, které už nevyužijete, pro naše klienty (oceníme především zimní).
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pak je jeden sekac ve Vlasske ulici - mala strana, zamereno na turisty, uvnitr jsem nikdy nebyla.
    ADD
    ADD --- ---
    ADD: A pani byla ochotna smlouvat o cenach, to mou hravou dusi dost potesilo. :-)
    ADD
    ADD --- ---
    MOUNTBATTEN: Je to Michalska. Tak 100 m od Uhelneho trhu vlevo. Alespon pred par mesici tam byl.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ADD: neni to 5. element? (Veverkova ulice)
    ADD
    ADD --- ---
    BRUSINKA: Na ten v Michalsky jsem zapomnela (asi jsem ho vytesnila, tam se opravdu da vybrat a ted nesmim utracet), ten je naprosto luxusni.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KEMENTARI: tak na půli cesty je (byl, dlouho jsem tam nebyla) sekáč v Platýzu. A pak chodívám kolem sekáče, kde mají za výlohou někdy fakt pěkný věci, někdy jen značkový (chanel, ...) někde tuším v Michalský? V té ulici, jako je Toni&guy, ale vevnitř jsem nikdy nebyla.
    ADD
    ADD --- ---
    KEMENTARI: Nevím, co přesně hledáš, ale v Holešovicích nad Veletržním palácem je docela velký sekáč zaměřený na historii a divadlo a to včetně doplňků. Předraženej je, hlavně u věcí, které se tváří jako originály a jsou to repliky, ale to hlavně u těch doplňků. Prý spolupracují s Barrandovem, takže snobský (nebo namyšlený) jsou dost. :-)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    KEMENTARI: Vim o dvou (viz linky nize). Fifty fitky vyzkousen, byl fajn. Druhy znam pouze z doporuceni.
    Fifty-fifty secondhand - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/fifty-fifty-secondhand-prague
    Boho vintage concept store - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/boho-vintage-concept-store-prague
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Potřebovala bych poradit pár "luxusnějších" vintage sekáčů v centru Prahy. Klidě můžou být i dost drahé, hlavně aby tam měli zajímavé věci... Koukala jsem na nástěnku, ale nejsem z toho úplně moudrá. Z tohohle segmentu jsem nějak vypadla. Prostě hledám místo, kde se člověk nemusí probírat haldou normálních svetrů a kalhot, ale rovnou padne na vintage šaty na ramínkách, eventuelně klobouky, doplńky apod... Díky předem. :)
    (Inflace slova vintage je zřejmá, ale přesně takový sekáče potřebuju, klidně trochu snobský...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam