• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: A komplikace "neprojedu kočárkem" ti přijde málo závažná? Na nábřeží se vejde kočárků deset, k Veletržáku ani jeden. :-/
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Já se tam vypravila asi az po vas, nic jsem neulovila, ale pro mne je nábřeží komplikované protože neprojedu kočárkem, já proti tomu druhému mam výhrady jen kvuli průjezdu kocarkem, jinak mi prodavacky nikdy protivné nepřišly
    ADD
    ADD --- ---
    BONEMINA: Já už odtamtud odtahala tři plný tašky věcí. :-) Včera třeba skvělý zimní bundy pro děti po 40 Kč a pět plstěných klobouků po 30 Kč. :-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ADD: Ha, zrada, ono i Nábřeží je Dukelských hrdinů. Musím občas kouknout i na číslo popisné. Škoda ho, před pár dny jsem tam ulovila dvoje sedící kalhoty, na mě celkem zázrak.
    ADD
    ADD --- ---
    BONEMINA: Právě, ta druhá je hnusná, nedá se tam projít mezi regály a prodavačky jsou protivný. Houby platný, že má zastávky tramvaje oběma směry, když se do ní člověku nechce vlízt. Na nábřeží byl klid, vzduch a prodavačky milý.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ELISHKA: Kurnik, já měla za to, že ruší tu na Dukelských hrdinů. Nábřeží mám radši.
    ADD
    ADD --- ---
    GUDRUN: Hlavne me stve, ze zaviraji prijemne prodejny s prijemnymi prodavackami. Prece nebudu jezdit puldruhy hodiny na Haje. :-(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tyjo, to jsem prekvapena, jsem mela pocit, ze sit posilujou a oteviraji nove...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH ve Zborovské už skončil
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ELISHKA: Stejně tak TH Na Knížecí.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ahoj, kdyby nekdo nevedel, tak prodejna Textile House v Praze na Nabrezi kpt. Jarose se bude k 21.12. rusit. do te doby jsou tam vyprodeje, vcera a dnes bylo vse za 40 :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    BRUSINKA: Před pár týdny jsem v TH ulovila kilted skirt (aye!), což byla spíš náhoda, ale mívají tam dost kostkovaných sukní (i á la tartan), které by mohly postačit. Jde tedy o to, na co to potřebuješ.
    Jinak (co jsem tak viděla) kroje v sekáčích spíš bývají dirndly.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LUCIASHECK: v ton na Husitsky je prej uz nemaj.
    BRUSINKA: 5.element sidlil puvodne na Husitsky (tedy Zizkov) nad tim vyse zminenym sekacem, pak se prestehoval na Albertov a vloni na Letnou. Krome nej maj kroje v tom Videnskym secondhandu (Minska, u Cechova nam)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: kroje měly na Husitské v tom sekáči, co byl nejblíž zastávce U Památníku... 5. element taky (tušim, že se stěhoval právě ze žižkova)... A nebo pak ten vídenskej nebo jakej v Minský u čechova náměstí ve Vršovicích
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Holky, shanim kilt, nebo neco jako kilt, netusite, kde bych mohla uspet? Vim, ze se tu resil nejaky sekac, kde maji kroje a tak, nasla jsem na nastence 5. element, ale mela jsem pocit, ze to mel byt zizkov/vinohrady, tak kdybyste mela nektera jiny tip, kam zabehnout, budu rada. Diky!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALE_VAN_THEER: no, teď už to hledat nebudu.... teď už jsem těch sekáčů oběhla příliš!!
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Kdybys někde narazila na medvěda, potřebuju lemy na kabát podobného stylu :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    LUCIASHECK: hm, já jsem si je zkoušela i pro sebe a vyhodnotila jsem, že kožich nechci. vypadám v něm fakt jak medvěd.... na druhou stranu - takový hodně prima štucel + límec + ledviňák + čepice na Rusku na larpu bude fakt prima!!! a k tomu vlněný kabát. Já myslím, že budu v pohodě!!

    Jen mi bude líto ten kožich rozstříhat
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KLAIR: asi budu muset do Brna, jeden kožich shledávám značně nedostačujícím :-D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALE_VAN_THEER: už jsem vyměkla a koupila velký stříbrný kabát za 275 kč....
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Na FB na Larp bazaru teď někdo rozprodává asi 30 kožešin.. chce 100,- za kus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam