• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONROE:
    Asi pětkrát, ale na sekáč nebyl čas:-)
    Zasekli jsme se ve špitále a v nábytku kvůli sedačce.
    Ale hlásím nový Genesis v Brně na Křenové...místo potravin na Masným růžku.
    LA_KYTKA
    LA_KYTKA --- ---
    Vinohradská v průchodu nad Žabkou...
    https://www.facebook.com/molobazar?ref=profile
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MODRAPUSINKA: Zrovna jsem ho sem chtěla dát. Je tam milá paní prodavačka, ceny 100 - 300 a jsou tam pěkné kousky. Není tam narváno ani lidma ani zbožím, takže se dá v klidu vybírat.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Viděly jste někde výběr kabátů, ideálně chladných tmavších barev? (Ne černé).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TH Horky - tmavě modrý dlouhý svetr, složení merino vlna a kašmír (70:30) za 151 Kč {win!}

    Nechala jsem tam krásný tmavě šedý kabát merino - polyamid - kašmír ve velikosti L, protože mi byl volný (a mrzí mě to!) a taky černou hedvábnou šifonovou halenku, která mi byla těsná přes prsa - jděte si to někdo koupit :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    Od zítřka do středy je v Brně na Dělňáku na Jamborce zájezdovej sekáč. Občas se tam dá vybrat...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Jeste jsem koukala, ze neni na nastence Podolsky second hand. Je tam kratkou dobu, tak pokud to mate cestou urcite se stavte podivat. Maji i fb stranky, pro mimoprazske ;) https://www.facebook.com/groups/podolsky.secondhand/ NASTENKA
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Pokud budete mit nekdy cestu do chomutova, tak rozhodne navstivte labutiq, protoze to je opravdu vic nez second hand https://m.facebook.com/profile.php?id=103637729838552 Krasnejsi misto, prijemnejsi personal a suprovejsi kousky jsem jeste nezazila. NASTENKA
    LAURA
    LAURA --- ---
    Jdu sem pochválit vinohradský KusKus.. opravdu hezký výběr věcí, ceny vyšší, ale ne přemrštěné. Odešla jsem s šedivými manžestráky Esprit za 250 (jako nové a sedí mi tedy tak jako snad žádné jiné kalhoty předtím) a s kraťacovým overalem Topshop za 270, který se těší, až do léta ještě pár cenťáků zhubnu. Mám to kousek od domu a dostala jsem se tam teď poprvé od otevření.. nicméně ráda znovu zavítám. :)
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ha, tak to jsem asi mela nejake zvlastni stesti, nebo nevim :D jo, je pravda, ze bordel na zemi byl, v kabinkach chuchvalce prachu, jakoz i pod stojany, nohavice kalhot dole v tom prachu ucourane, to jo. a meli tam spoustu nehezkych hadru, to taky. ale ulovila jsem nekolikery dziny, slusne kalhoty, platene kalhoty na leto a mikinu, vse bez viditelneho poskozeni (az na chybejici knoflik u jednech dzinu, coz jsem vzhledem k cene 10kc moc neresila, kdyz jinak sedely)... az se k tomu dostanu, tak vam to snad nafotim :) jinou zkusenost s tim sekacem nemam, sla jsem jen nahodou okolo :)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    SHAHLAH: já tam byla celkem nedávno s maminkou a upozorňovala ji,ze tam bude "takovej aktivní debil" a nic. Byli tam mladý kluk a holka,evidentně nova parta
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ATARKA: tak jsem rada, ze nejsem jedina :) uz jsem se bala, ze jsem nejaka zhyckana. Ale prave proto radeji zajdu do Textile Housu, jak pise SHAHLAH:
    I behem slev tam toho maji hromadu a zadne podobne ponicene a na prvni pohled umounene kousky. Ty hnusny tilka za 100+ byly fakt dost vysmech :)) to uz radsi zabehnu do vyprodeje v CAcku :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    HITOMI: já tam pak byla eště jednou,abych jim dala šanci a měla sem z toho ten samej dojem bohužel jako poprvé, předražený sepraný hadry, rozpáraný, rotržený triko za 120 ? ke ? plastovej obyč náramek za kilo a tak podobně, koženkový napůl oloupaný kabelky, případně s rozbitym zipem za 600 mě taky rozsekaly, o džínech za 250 s vytrženym zipem ani nemluvě...pro mě prostě už nikdy víc, já si ráda připlatim, ceny pro mě v poho, akorát ty hadry tý ceny nedosahujou ani ve smyku, stejný si beru na doničení na chalupu nebo do dodávky, i do konťáku pro potřebný bych se to styděla hodit

    fakt zlatý revenge na národce, pokaždý si něco odnesu, tam si ráda připaltim, mě hezkej dvouřadej kabátek, 50% vlna za 280 nepřijde zas tak drahej, zvlášť když vypadá jak novej .. no a dás e tam paltit kartou, což je pro mě spíš průšvih .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ATARKA: tak prodavacky mi vcera prisly spis mile, ale jinak ano.
    Sem si rikala, kde to ta Elishka vzala, ze si odnesla plnou tasku. To sem asi prisla pozde, protoze vcetne nove kolekce mi to vsechno prislo, jak vyber v nejaky jety hadrarne:-(
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    HITOMI: Přesně, Textile House mě rozmazlil, chodím tam, když je vše za 60 a míň a vždycky si něco odnesu (a to jsem dost vybíravá) - posledně jsem tam vběhla jen na skok (jela jsem okolo a viděla vše za 40, tak jsem neodolala) a odnesla si kabelku a šál Burberry (mamka bude nadšená), obojí ve skvělém stavu.


    Mimochodem... Nevíte někdo, jestli je v TH na Národní Třídě stále ten svérázný prodavač?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ELISHKA: byla jsem tam dneska a zrejme to bylo vsechno uz rozprodany, nelibil se mi tam ani jeden kousek (i co se nove kolekce tyce) :) mozna k tomu dopomohl i fakt, ze se tam pak hadrama prohrabaval i jeden bezdak :D

    ale bizu mi prisla silene predrazena teda a ty nezlevneny veci taky, proste vsecko strasny smejdy, seprany, nenositelny hadry

    byla jsem pak jeste v blizkem Textil House a tam uz to vypadalo o poznani lepe, dokonce tam navezli hromadu kozesinek - cepice, limecky a kabaty :) neporidila jsem ale taky nic :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ELISHKA: joto je ten sekáč jak sem psala že tam maj předražený vyloženě děsný hadry a sou tam nepříjemný prodavačky
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NASTENKA - nevidím ho na nástěnce, takže http://www.londonstreet.cz/
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    včera v Second hand London street v Praze, Ječná ul. jsem narazila na výprodej 10Kč/kus vše kromě exkluzivního zboží. odnesla jsem si plnou tašku za 80 :) nevím, jak dlouho to tam bude, ale kdo by měl cestu kolem, doporučuju! potom mají dostat novou kolekci.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    TANAIS: Divadelní sekáč vedle veletržního paláce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam