• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ELISHKA: joto je ten sekáč jak sem psala že tam maj předražený vyloženě děsný hadry a sou tam nepříjemný prodavačky
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NASTENKA - nevidím ho na nástěnce, takže http://www.londonstreet.cz/
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    včera v Second hand London street v Praze, Ječná ul. jsem narazila na výprodej 10Kč/kus vše kromě exkluzivního zboží. odnesla jsem si plnou tašku za 80 :) nevím, jak dlouho to tam bude, ale kdo by měl cestu kolem, doporučuju! potom mají dostat novou kolekci.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    TANAIS: Divadelní sekáč vedle veletržního paláce
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONROE:
    V pátek budu mít cestu kolem, tak kouknu:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONROE:
    Tak přímo na tom náměstí?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONROE:
    Kde to tam je?
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    TANAIS: já bych zkusila Ruzyni (http://www.oblecenisvycarsko.cz/) nahoře v patře.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Poradíte mi prosím? Potřebuji sehnat do představení nějaké vesty (ala mlynářské) plus čepice. Neporadíte nějaký větší sekáč v Praze, kde bych to mohla pořídit?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Boží, boží, boží! Dneska byly žně v TH na Michelské, kdybych neměla vysoké nároky na neonošenost, měla bych asi deset triček a minimálně pět svetrů. Takhle mám čtyři trička jako nová (jedno S.Oliver vypadá, že JE úplně nové) a dva svetry, jeden z nich s obsahem kašmíru a vlny, druhý sice viskózový, ale krásný a taky jako nový.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ted byla (do zitra je) sleva 50%
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    ahoj, víte, jak je na tom ted TH? jako jaký jede týden :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ADD: á se na nábřeží nedostanou pres dveře musím trapně čekat az přijde prodavacka a otevre mi obě křídla dveří, vevnitř je místa dost ale k čemu mi to je když nevlezu dovnitř a to mam malý kočárek , kapesni, ten druhy krám ma sice stojany blízko sebe ale bez problémů vjedu dovnitř a při troše šikovnost i projedou i mezi regalama
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: A komplikace "neprojedu kočárkem" ti přijde málo závažná? Na nábřeží se vejde kočárků deset, k Veletržáku ani jeden. :-/
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Já se tam vypravila asi az po vas, nic jsem neulovila, ale pro mne je nábřeží komplikované protože neprojedu kočárkem, já proti tomu druhému mam výhrady jen kvuli průjezdu kocarkem, jinak mi prodavacky nikdy protivné nepřišly
    ADD
    ADD --- ---
    BONEMINA: Já už odtamtud odtahala tři plný tašky věcí. :-) Včera třeba skvělý zimní bundy pro děti po 40 Kč a pět plstěných klobouků po 30 Kč. :-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ADD: Ha, zrada, ono i Nábřeží je Dukelských hrdinů. Musím občas kouknout i na číslo popisné. Škoda ho, před pár dny jsem tam ulovila dvoje sedící kalhoty, na mě celkem zázrak.
    ADD
    ADD --- ---
    BONEMINA: Právě, ta druhá je hnusná, nedá se tam projít mezi regály a prodavačky jsou protivný. Houby platný, že má zastávky tramvaje oběma směry, když se do ní člověku nechce vlízt. Na nábřeží byl klid, vzduch a prodavačky milý.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ELISHKA: Kurnik, já měla za to, že ruší tu na Dukelských hrdinů. Nábřeží mám radši.
    ADD
    ADD --- ---
    GUDRUN: Hlavne me stve, ze zaviraji prijemne prodejny s prijemnymi prodavackami. Prece nebudu jezdit puldruhy hodiny na Haje. :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam