• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: na tom újezdě jak psala terka .)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ATARKA: a ten se nachazi kde?

    jinak diky obema.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: aktuálně šaty kus 120,ale výběr nic moc, teda v pátek nic moc nebyl, ale holky vybalujou každej den, je to můj sekáč
    TERRA
    TERRA --- ---
    LEENVECKA: Zkus Ujezd- Praha 1, primo na krizovatce
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahojky.
    Mela bych dotaz na sekac, ktery ma vetsi nabidku ruznych satu. Potrebovala bych tak troje saty takze cenove kolem 100-200kc za kus. Praha idealne 7,8,9,1,2. Diky.
    DAJZAA
    DAJZAA --- ---
    Nově otevřený Second hand a Outlet s dámským a dětským zbožím,na adrese Berlínská 3,Praha 10 Hostivař,přijďte hodit voko :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    V Brně na Malé Americe je Uni moda. Už jste tam někdo byli? To je celý ten hangár jak měli ťamani?
    BABBA
    BABBA --- ---
    NÁSTĚNKA: Kladno, Žižkova 288 | Second Hand pro radost - Výběrový Second Hand & outlet značky Cache Cache z Francie. www.facebook.com/secondhandproradost

    Diky!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: no proto tam právě moc nechodim, že mi ty ceny přijsou fakt dost mimozní, to mám radši ten revenge, sice to tam stojí tak nějak stejně,ale ty věci sou kvalitativně úplně jinde ...jako v tom TH co měly za šílený saka , sukně a kabáty, to bylo šílený aneb návrat v čase tak do roku 86 .)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ATARKA: to je jedna z nevýhod obecně u celé sítě TH, stanovování cen, v té první vlně, kdy je zboží za plnou cenu, se dají v podstatě koupit pouze kabáty či saka, jinak je vše strašně nadceněné
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TH na národce má na dveřích napsáno,že přijmou prodavače - muže, tak jim ten snaživej vlezlej asi pláchnul,,,ale v neděli tam byl muž, slovák a teda mezi náma, ani nevěděl, kde maj tepláky.. podivajtě asi tam, já popravdě neviem, musíte si to proísť celé ... zase sem se teda pobavila u jejich vintage sekce, takový hnusný hadry !!! a nějak nepobírám zase ty ceny, jako triko intimissimi skoro nový za 170 ok, ale opraný obyč trígo z HM s křivejma švama za 160 ? nový stojí 159 co sme se koukala minulej tejden
    EL_K
    EL_K --- ---
    ahoj, mate nekdo tip na sekac, kde se da casto narazit na kasmirove svetry?
    (pokud je neco takoveho mozne .)
    diky
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Doporučíte prosím sekáč se společenským oblečením na rozměrnější postavy?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONROE:
    Asi pětkrát, ale na sekáč nebyl čas:-)
    Zasekli jsme se ve špitále a v nábytku kvůli sedačce.
    Ale hlásím nový Genesis v Brně na Křenové...místo potravin na Masným růžku.
    LA_KYTKA
    LA_KYTKA --- ---
    Vinohradská v průchodu nad Žabkou...
    https://www.facebook.com/molobazar?ref=profile
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MODRAPUSINKA: Zrovna jsem ho sem chtěla dát. Je tam milá paní prodavačka, ceny 100 - 300 a jsou tam pěkné kousky. Není tam narváno ani lidma ani zbožím, takže se dá v klidu vybírat.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Viděly jste někde výběr kabátů, ideálně chladných tmavších barev? (Ne černé).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TH Horky - tmavě modrý dlouhý svetr, složení merino vlna a kašmír (70:30) za 151 Kč {win!}

    Nechala jsem tam krásný tmavě šedý kabát merino - polyamid - kašmír ve velikosti L, protože mi byl volný (a mrzí mě to!) a taky černou hedvábnou šifonovou halenku, která mi byla těsná přes prsa - jděte si to někdo koupit :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    Od zítřka do středy je v Brně na Dělňáku na Jamborce zájezdovej sekáč. Občas se tam dá vybrat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam