• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: na nastence mas psano u sekacu, kdyz je to hrabarna!
    Jestli jeste nekrach, tak ten v trznici Na Knizeci
    A pak vsecky ty velky - Ruzyne, hrabarna v Hloubetine...
    I Muj sekac, tam je to pul na pul: stojanky i stoly (Smichovske nadrazi, Holtrznice)
    LALINA
    LALINA --- ---
    vítě někdo o nějakým hrabáku, kde to nevisí na ramínkách, ale válí se to v haldách a daj se tam najít všelijaký bizarní a neobvyklý věci? Kdysi jich pár po Praze bylo, ale pak zmizely a nahradily je ty nudný ramínkový sekáče kde se nic nenajde.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    MOUNTBATTEN: díkymoc
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    COLOMAN: myslis jako lacine latky?
    Mraz a FlexTex, tam maj novy latky nektery za 9,-/metr.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    existuje vPrahe volaký "metrový textil" sekáč, alebo mt superlevne?
    PAIA
    PAIA --- ---
    MALKUS: včera jsem zkusil Thrift Store a výběr nic moc, ale trička jsem si vybral rovnou 4. ještě bych chtěl nějaky svetříky ke košili, ale prý jsou sekáče hodně sezónní, takže svetříky teď spíš nebudou.
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    PAIA: sem byl včera v textilhouse na národní a nějaké jsem si vybral, zkus to tam
    PAIA
    PAIA --- ---
    Máte tip, kde v Praze by se daly slušně vybrat pánské košile? Abych zbytečně nelozil do sekáčů pouze pro dámské hadříky?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JANE BOND nad Mirakem.
    Teda pravda, byla sem tam jednou a pred rokem a prislo mi to, ze tam maj slusny (tj.nejety) hadry a to prevazne saty.
    Neco jejich vlastni kolekce, neco sekac.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Dobre podivam se az budu mit cestu do mesta:)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: na tom újezdě jak psala terka .)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ATARKA: a ten se nachazi kde?

    jinak diky obema.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: aktuálně šaty kus 120,ale výběr nic moc, teda v pátek nic moc nebyl, ale holky vybalujou každej den, je to můj sekáč
    TERRA
    TERRA --- ---
    LEENVECKA: Zkus Ujezd- Praha 1, primo na krizovatce
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahojky.
    Mela bych dotaz na sekac, ktery ma vetsi nabidku ruznych satu. Potrebovala bych tak troje saty takze cenove kolem 100-200kc za kus. Praha idealne 7,8,9,1,2. Diky.
    DAJZAA
    DAJZAA --- ---
    Nově otevřený Second hand a Outlet s dámským a dětským zbožím,na adrese Berlínská 3,Praha 10 Hostivař,přijďte hodit voko :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    V Brně na Malé Americe je Uni moda. Už jste tam někdo byli? To je celý ten hangár jak měli ťamani?
    BABBA
    BABBA --- ---
    NÁSTĚNKA: Kladno, Žižkova 288 | Second Hand pro radost - Výběrový Second Hand & outlet značky Cache Cache z Francie. www.facebook.com/secondhandproradost

    Diky!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: no proto tam právě moc nechodim, že mi ty ceny přijsou fakt dost mimozní, to mám radši ten revenge, sice to tam stojí tak nějak stejně,ale ty věci sou kvalitativně úplně jinde ...jako v tom TH co měly za šílený saka , sukně a kabáty, to bylo šílený aneb návrat v čase tak do roku 86 .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam