• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADITU
    ADITU --- ---
    LIMONADA: to asi bude on...
    GUDRUN: dostala jsem rovnou mapu, tak posílám dál :) http://mapy.cz/zakladni?x=14.4319546&y=50.1001459&z=17&source=addr&id=8986693
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ADITU: ten je u veletrzniho palace, ale levnej teda neni
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ADITU: díky, shanime, jen bych rada v rámci sekáče slušnou, nekostymovou. ale prosím zeptej se, dáme tomu šanci :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    GUDRUN: má drahá polovička nějaké nakoupila na jeden LARP (společně s dalšími částmi kostýmu) někde v "divadelním" second handu. sháníš ještě a mám se ti zeptat, který přesně to byl, nebo už je to passé?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GUDRUN: to by mě také zajímalo, občas sem tam nějaký bývaj v TH, ale to fakt bývá 2-3 kusy na prodejnu. ale zase začíná víc sezóna, tak uvidíme.....
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    neviděli jste někde v Pze větší sbírku panských oblekovych vestiček?
    D13
    D13 --- ---
    Ahoj

    poradite mi prosim dobre sekace pro chlapa v Praze?
    ISCH
    ISCH --- ---
    Nevíte, podle čeho se řídí Happy Hours v TH?
    STROUHANANOHA
    STROUHANANOHA --- ---
    kdyby se něko měl chuť zastavit do Kuzmarktu na Letné pro něco retro oblečení i do bytu, zítra: https://www.facebook.com/events/1006114469408374/
    pokud spamuju víc než je slušné, smažte prosím:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GALATAN: dost viděno v TH na vršovické. akorát budou mít od pondělí novou kolekci (=drahý)
    GALATAN
    GALATAN --- ---
    GALATAN: V Praze ...
    GALATAN
    GALATAN --- ---
    Ahoj, scháníme na LARP pánské oblekové vesty a chtěl bych Vás poprosit o nějaké tipy, kde by se dali sehnat. Moc děkuju : )
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Hlásím výskyt Textile housu v Teplicích (U Císařských lázní).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    na vědomost se dává, že Můj sekáč na Újezdě má otevřeno jen do 31/07, důvod ukončení prodeje je nedohoda mezi majitelem domu a nájemcem na výši nájmu,,,fakt škoda, tam sem si vdycky něco pokoupila :((
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    REDDAY8: mávajú, nie nejak moc ale videla som tam aj takéto veľkosti
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    pardon za ot ale kdyby nekdo nahodou , dneska na parukarce bazarek :)
    [ bazárek pod širým nebem !! / ostatniother / 7.7.2015 / CR - Praha - park PARUKÁŘKA ]
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    KLERENC: dík, to už najdu :-)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    KLERENC: Je to Módní Mánie, z větší části outlet než sekáč, ale šatů je tam fakt dost. Na protějším chodníku je ještě britský sekáč, tam taky mají fajn věci. Na Miráku na Francouzske ulici je pak ještě Jane Bond, ale tam nevím jestli mají i něco nad 44...
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    KAWALSKI: Zkus sekáč , co je mezi IP Pavlova a náměstím Mírů. Nevím přesně, jak se teď jmenuje, ale měla bys tam uspět. Specializuje se na dámskou módu (maj fakt spoustu šatů) a mají i sekci větších velikostí. Snad Ti tu někdo poradí přesnější popis obchodu. Já mohu říct jen to, že je na pravém chodníku, když jdeš od míráku, cca blok pod ním, na protějším chodníku je český porcelán a teta drogerie...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    zdravím, sháním nějaké vhodné letní šaty na svatbu na zámku, velikostně 46-50cca, nějaký sekáč v praze, případně mezi prahou a řevnicema, prosím? pokud možno i adresu nebo jaká je tam zastávka čeho, nejsem z prahy a moc se tam nevyznám. děkuji :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam