• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: Mají to na FB, včera bylo 30% při happy hour.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, jak miva textile house cykly? nevite, kdy zacnou slevy? diky moc.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jop, byla jsem tam včera a byli tam :-)
    MAKII
    MAKII --- ---
    Existuje ještě sekáč 5. element na P7? Potřebuju kroj a tenhle jsem si našla na nástěnce, ale odkaz na FB už nefunguje.. nebo něco jinýho, kde by se dal v Praze sehnat. Díky moc!
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    Ahoj, přijdte na bazárek, misto, kde jiste najdete pár pěkných kousků:)
    [ TRADIČNÍ BAZÁREK / ostatniother / 2.9.2016 / CR - Praha - Vila Flora, Vlašimská 13, Praha ]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ELI_SKA: jj vim, ze tam je dyl. Panskyho fakt pomalu. Ale pani je ochotna vratit penize, kdyz se vrati zbozi s cedulkou (brala jsem chlapovi kosili domu na zkousku)
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    GUDRUN: už jsem o něm psala 30.5.2016 :)
    pansky kousky jsem tam videla, pan si vedle v kabince zkousel kosili, ale urcite mnohem vic prevazuje obleceni damske
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    kousek od Synkace, na zacatku Taborsky, je docela novej "znackovej" sekac. Nevite, zda tam vedou i pansky kousky v rozumnym mnozstvi? Dik!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MART1NKA: tak jo, příští týden něco vyfotím ;)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    QUAACA: Hod to na nyx :)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MOUNTBATTEN: dík, tak dej vědět, jak jsi dopadlo s výkupem, kdyžtak se tam taky vypravím :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    QUAACA: nevim, esli je to primo Ujeta Cica (Korunní 968/31, praha), nebo obchod hned vedle ni, coz je taky sekac zamereny na saty a retro-vintage a pry vykupuji.
    Chci se tam pristi tyden stavit, vyradila sem asi troje padesatkovsky saty, to by tam taky sedlo;)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    nevíte kde vykupujou retro vintage kousky? vyklízím skříně a něco bych tu měla, toho je do popelnice škoda
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MOUNTBATTEN: (pozdě ale přece)
    Praha 3: Second hand street na Biskupcově už není (teď jsou tam nějaké boty a kabelky).
    A pokud vím, tak ani to Chizo (speciálka) dole na Lipanské už nefunguje.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Textil house. Některé pobočky.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nemáte prosím tip na sekáč, co funguje i v neděli?
    ADD
    ADD --- ---
    STARAKRYSA: Amina bazar na Praze 15 vykupuje, ale je lepší si zavolat předem, občas mají stop stav, když toho mají moc. Jsou primárně dětský bazar a vykupují dva dny v týdnu; většinou je tam fronta tak na hodinu (oceňují každý kus domluvou se zákazníkem). Informace taky staré dva roky, ale co vím, nic se tam nezměnilo.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    STARAKRYSA: normalne bych te odkazala na nastenku. Dva sekace maji (tucne psane!) poznamku, ze vykupuji.
    Jenze nevim, zda jeste funguji: Fru-fru ma web, co vede na nejaky fresh bar a na jejich facebooku je update 3 roky stary a na dotazy lidi (z nedavne doby), zda jeste funguji, zadna odpoved.
    Sekac Satna nema web, nic a recenze jsou z doby taky tak 2 rokyx zpet.
    Nu ale na nastence mas adresy danych sekacu, obehej je a poptej se!
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    cuz lidi, mam dotaz - mam hromadu hadru (ale i nejake boty a kabelky), ktery nenosim, nektery uplne new, vetsina uplne cajk kvalita...neni v Praze nakej sekac, kde by to vykupovali? diiiiik :)
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    RYBICKA: jj a i v sobotu prý do 14.00 http://www.protisedi.cz/article/v-nuslich-vyrostl-exkluzivni-sekac

    Sice tam mají napsaný tyhle super značky, ale moc jsem je tam neviděla :)
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    ELI_SKA: a jak mají otevřeno? klasika po-pa do 18? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam