• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SQUZZA: obavam ae ze ne a ne. je to hned u metra,jedine v bocni ulicce,ale nevim co nove zony,to asi zkoukni web magistratu-mapu zon. do patra pochybuju,ze maj vytah.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SQUZZA: a jeste jeden snad posledni dotaz - da se tam nejak normalne parkovat? :]]] dekuji
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ATARKA: diky. Btw pisou, ze maji 2 patra-da se tam jit s kocarem?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZUZANA: to máš štěstí, já tým mám problém prodat cokoliv a to i přes bezvadný stav a zlomkovou cenu.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: LEENVECKA: ten u mazursky nejsem si uplne jista jestli tam jeste je.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SQUZZA: ne, jmenuje se to Second Hand Market.

    (viz nastenka, btw:smazala jsem, co jste tu reportovali, stejne tak pridala. Tak piste dal, kdyz vite, ze neco uz neni/neco je nove!)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ATARKA: a jmenuje se to megasekac?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SQUZZA: na vysočanská ten megasekac,maj rám toho mraky, pak kdyztak na flóře,tam maj toho taky spoustu, vždycky sem nakupovala v téhle dvou a vždy s uspechem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    mate nejakej tip na sekac kojeneckejch veci? uplne nejlepe P8, 9, ale i uplny centrum...
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Já teda musím říct, že hezké oblečení, které mi je líto dát na charitu, a chci ho prodat, dávám na https://www.vinted.cz/
    A vždy jsem docela rychle prodala všechny věci co jsem tam dala. Fakt všechny.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    zkusit ten shopaholic
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    ANGIOLETTO: já kdysi dávala něco sem https://sites.google.com/site/bazarekrejveci/
    ale maj tam málo místa a ty ženský si strašlivě vybíraj, co vezmou. takže třeba jestli jsou to letní věci, tak rovnou zapomeň
    ANJETA
    ANJETA --- ---
    Praha 6, Terronská už neexistuje, je tam optika
    SHAKO
    SHAKO --- ---
    *Výpadová 1147,Radotín | Megasekáč http://mujsekac.cz - sekáč již zrušen nebo přestěhován (chtělo by to odmazat z nástěnky).
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    MOUNTBATTEN: Satna funguje a myslim ze i porad vykupuje. (jestli myslis ten v Konviktsky, nebo tam nekde, nedostanu se z mobilu na nastenku)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SPECS: Já mám nejraději karlínský a pak oba michelské, ale jestli se nějak liší zaměření.. nevšimla jsem si. Největší z nich je asi ten na Michelské, nejstísněnější pak ten karlínský.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo ten meli rusit, jinej zas pridat (nevim uz kde?ten ve zborovsky uz zname? :)) )JInak ja ted vyborne nakoupila v Shopaholic, maj dve pobocky: Lipova a Korunni 33. A VYKUPUJOU (jak jsem psala, ze to pujdu zkusit, no nestihla jsem a pry uz jedou pod-zimni, rtak asi 1950´s saty letni tam uz neudam:( )
    Libila se mi ujeta cica (Korunni hned vedle Shopaholicu) a v Crashily, ktery se presunul do Jecny, jsem koupila skvelou kuchynskou zasteru:)))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Mmch jsem sla min. tyden kolem Textile house v Myslikovy a byl uzavrenej a vyklizenej [Nastenka]
    SPECS
    SPECS --- ---
    A kterou z těch poboček Textile house v rámci Prahy byste mi nejvíc doporučili? Liší se nějak výběrem, typem oblečení, zaměřením spíš na pány/dámy nebo velikostí prodejny? Díky!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: dekuju moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam