• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADD
    ADD --- ---
    COURT: Bejval tam protivnej šéf. Asi už tam nedělá. Tím líp.
    COURT
    COURT --- ---
    ADD: nejhorší povět? já ho mám nejradši. péřovka z Manga za 500! kašírovej rolk za dvě stovky..dyt je tam ráj...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    neviděli jste někdo v nějakém sekáři v praze takové ty parky zelené s kožíškem? Něco jako tohle?
    http://www.herstyle.cz/galerie/tp-mix/1000122368obr1.jpg
    ADD
    ADD --- ---
    Textil house za Májem, co má snad nejhorší pověst, ve čtvrtek překvapil. Vše po 15 Kč, díky šťastné půlhodince vše po 10 Kč. Bez zkoušení kromě pár dětských kousků dvoje přesně padnoucí kalhoty, dvě halenky, dvě trička a jako bonus merino tričko. A milá pokladní.
    ADD
    ADD --- ---
    NIGHTFURY: Tj. za 30 to bude až příští týden?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a jeste dotaz, kde maji hodne bot? kvalita klidne nevalna....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a pak hrabarny, nevim co ta Na Knizeci, na Harfe jsou dve,obe ale zaviraji v 17:30:-(
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    CMLKA: ladvi a profi seconhand... tricka za 30, s dlouhym rukavem za 60, kalhoty 50? saty cca do 100 podle toho jestli slavnostni nebo ne...halenky 60, svetry 60.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CMLKA: Ono to chce taky nějaký systém, já mám nějaký radar a prostě jdu skoro najisto :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NIGHTFURY: sakra, tak to jsem vazne trubka...tam jsem byla taky dnes :)) tak zitra druhy pokus, tenhle me ale nejak moc neoslovil, nevim proc..
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CMLKA: Když je vše za 75, tak je to na všechno, na cedulky nekoukat :) Zrovna dnes jsem si koupila čtyři trička s dlouhým rukávem dohromady za 300 :)
    Chodím nejčastěji do Karlína, protože ho mám blízko, výborné byly oba v Michli.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NIGHTFURY: tedjsem v jednom byla, to ale neni uplne na vsechno ne? ja myslela, ze to plati jen pro nejake stendry, takze jsem koukala na cenovky a prave veci za 150 a vic nechci... a ktery je podle tebe nejlepsi?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NIGHTFURY: tedjsem v jednom byla, to ale neni uplne na vsechno ne? ja myslela, ze to plati jen pro nejake stendry, takze jsem koukala na cenovky a prave veci za 150 a vic nechci... a ktery je podle tebe nejlepsi?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CMLKA: Textile House má teď vše za 75, tzn. zítra bude vše za 60, to by možná už šlo, ne?
    Přímo super levné sekáče moc nakoukané nemám.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a jeste kde v praze, ne uplne mimo je sekac, kterej je uber levnej, potrebuju na kostym, diky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    prosim neznate nejakej army second hand?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Mate nekdo tip, kde je v praze nejaky sekac zamereny na panskou modu a hlavne boty? pritel potrebuje kvuli jednomu ochotnickemu predstaveni boty a nechce se mu je kupovat novy pze je jinak nevyuzije - neco jako vyssi chelsea boty.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem:
    Prodám mix oblečení (kvalita CREAM 1) Z velké části se jedná o letní a podzimní oblečení. Všechny kousky jsou ve velice dobrém stavu (mají visačky, knoflíky, zipy a nejsou vůbec poškozené). Prodám 6 velkých pytlů přes 500 kusů - 1 kus za 30,-. Původní cena 50 - 80,- za kus. Prodávám z důvodu ukončení provozovny.

    Prodám mix oblečení (kvalita CREAM 1) - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/michal.babka/detail/19257013-prodam-mix-obleceni-kvalita-cream-1




    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZUZANA: no vidíš to, mne tam Alexandrie a gabory visí úz dva roky, asi je větší šance prodat hadr z HM než hedvabne saty nebo kožený kabát.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Pro mě teda vinted na hadry výrazně vhodnější než tady nyx.
    Třeba dneska odpoledne jsem tam pověsila kotníkové botky Gabor, a už je zájemkyně, která vypadá velice nadějně :-)
    Co se týče ceny, přijde mi, že tam vůbec není nutné jít s cenou nějak moc dolů, klidně si říct i o víc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam