• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NIGHTFURY: tedjsem v jednom byla, to ale neni uplne na vsechno ne? ja myslela, ze to plati jen pro nejake stendry, takze jsem koukala na cenovky a prave veci za 150 a vic nechci... a ktery je podle tebe nejlepsi?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CMLKA: Textile House má teď vše za 75, tzn. zítra bude vše za 60, to by možná už šlo, ne?
    Přímo super levné sekáče moc nakoukané nemám.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a jeste kde v praze, ne uplne mimo je sekac, kterej je uber levnej, potrebuju na kostym, diky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    prosim neznate nejakej army second hand?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Mate nekdo tip, kde je v praze nejaky sekac zamereny na panskou modu a hlavne boty? pritel potrebuje kvuli jednomu ochotnickemu predstaveni boty a nechce se mu je kupovat novy pze je jinak nevyuzije - neco jako vyssi chelsea boty.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem:
    Prodám mix oblečení (kvalita CREAM 1) Z velké části se jedná o letní a podzimní oblečení. Všechny kousky jsou ve velice dobrém stavu (mají visačky, knoflíky, zipy a nejsou vůbec poškozené). Prodám 6 velkých pytlů přes 500 kusů - 1 kus za 30,-. Původní cena 50 - 80,- za kus. Prodávám z důvodu ukončení provozovny.

    Prodám mix oblečení (kvalita CREAM 1) - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/michal.babka/detail/19257013-prodam-mix-obleceni-kvalita-cream-1




    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZUZANA: no vidíš to, mne tam Alexandrie a gabory visí úz dva roky, asi je větší šance prodat hadr z HM než hedvabne saty nebo kožený kabát.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Pro mě teda vinted na hadry výrazně vhodnější než tady nyx.
    Třeba dneska odpoledne jsem tam pověsila kotníkové botky Gabor, a už je zájemkyně, která vypadá velice nadějně :-)
    Co se týče ceny, přijde mi, že tam vůbec není nutné jít s cenou nějak moc dolů, klidně si říct i o víc.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    SOLEI: Fakt jo? Já na vinted prodala i docela hnusnou malou vyblitě růžovou kytičkovou kabelku, váhala jsem jestli jí spíš nedat do kontejneru s oblečením. A holka z ní měla takovou radost :-)
    Jinak tam dávám kvalitní hezké oblečení dobrých značek, spíš sezónně, např. teď už spíš ne trička s krátkým rukávem. Prodávají / kupují tam spíš mladé holky 20- a 20+, to taky hraje roli.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: hele tam pisou, ze:
    Aktuálně jsou práce na realizaci pozastaveny, projekt ZPS na území MČ bude znovu projednán se samosprávou městské části, poté bude zveřejněn a proces realizace obnoven.

    A ani na mapach.cz se mi ty zony neukazuji...jakoze kdyz najedes na P8 tak tam vidis kde jaka zona je a v okoli vysocanske tam zadny zony nejsou videt.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    Dekuji vsem:)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    na praze 9 zony jsou, kdyztak koukni sem http://www.parkujvklidu.cz/zakaznici-zon-placeneho-parkovani/mestska-cast-praha-9/ a vydedukuj, kde muzes auto nechat (jet metrem je hodne nemozny? Kdyz je sekac hned u vystupu z metra? Neni to min komplikovany, nez nekde v okoli hledat, kde je to mozny zaparkovat?
    Ale pravda je, ze pod Normou je parkoviste, nevim ale, zda je/neni placene a esli neni, tak bude o stesti najit misto:)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Kdybyste někdo narazil na sekáč,kde maj dětské holínky,tak dejte echo, prcek ma velikost 20, nechci kupovat novy,kdyz za chvíli budu muset koupit zimni, diky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SQUZZA: s kočárem bohužel ne,ale dětský věci sou dole vlevo úplně vzadu...a parkovat jedine ve staromlýnský nebo v okoli,ale co tam chodím k zubarce,tak vetsinou plno nebo je tam oc fénix,tak v jejich garazich
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SQUZZA: jestli je to ten na sokolovsky tam tam je taky norma a ta ma zezadu ulice staromlynska parkoviste...a je to praha 9 a ta je zatim bez parkovacich zon imho.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SQUZZA: obavam ae ze ne a ne. je to hned u metra,jedine v bocni ulicce,ale nevim co nove zony,to asi zkoukni web magistratu-mapu zon. do patra pochybuju,ze maj vytah.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SQUZZA: a jeste jeden snad posledni dotaz - da se tam nejak normalne parkovat? :]]] dekuji
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ATARKA: diky. Btw pisou, ze maji 2 patra-da se tam jit s kocarem?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZUZANA: to máš štěstí, já tým mám problém prodat cokoliv a to i přes bezvadný stav a zlomkovou cenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam