• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EETEE: Fakt nevim, jak se to tam jmenuje. Jenom vim, ze ta panska verze vedle se jmenuje Scoro Coco :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    AMBERAN: Myslíš Kožešnictví Letná? Každopádně díky za tip! ;-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EETEE: Na Milady Horakove ve dvore vedle Scoro Coco je, jen si nepamatuji, jak se jmenuje.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, prosím nevíte někdo o luxusnějším "vintage butiku" - sekáči, kde by mi za slušnou cenu vykoupili kožený semišový kabát? Dík.
    ADD
    ADD --- ---
    ZUZKAOU: Zkus onlinesekac.cz, mají tam sekci šátků a můžeš navolit vzory a materiál. Sice dáš stovku za poštovné, ale pokud hledáš jednu konkrétní věc, můžeš ušetřit čas, kdyby ho tam měli (a květovaných čtvercových šátků tam mívají většinu).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: textilhaus je to u kohinorky?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: textilhousy, aspon mi to tak prijde, minimalne ten v karline miva (ui v dobe slev,kdy je vsecko probrany) dva stendry s satkama-salama.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    je v Praze nějaký sekáč kde by mívaly hodně šátků na výběr? Sháním velký čtvercový, s ruskými vzory a ideálně vlněný.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Ve středu 1.2. od 11:00 otevíráme nový výběrový Second hand & outlet & komisy stylových kousků. V Italské 4, Praha 2, kousek od Náměstí Míru. Otevírací doba je po-pá 11:00 - 17:30. Přijďte nás navštívit!

    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Právě jsem si v Textile House v Karlíně ulovila svetřík s angorou od Un Deux Trois :)
    A mají tam kašmírové svetry ve velikosti S - krásný oranžový a jasně růžový jen s trošičkou žmolků, vysvoboďte je někdo :)
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    GHOSTDOG: zjistila, opravdu to tam nikde není :(
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VIANAA: zjistila jsi jak to s nimi vypadá?
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    SOLEI: mrknu dnes :)
    GHOSTDOG: díky za tip...no uvidíme, jestli skončí tahle spolehlivá zásobárna sukní/šatů tak mi to bude fakt líto.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VIANAA: v lete měli dlouho zavřeno a když jsem tam potom byla na podzim, ptala jsem se paní, jestli náhodou nezavrou... a zatvarila se nějak neurčite. taky me to mrzí....Bodem mají i Ujezd No. 5 ale je to tam cca o 20%dražší
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    VIANAA: já mám pocit že tam je, jen o vchod níž, nějaký čas před Vánoci jsem tamtudy šla a mám pocit že jsem našla všechno, jen trochu posunuté víc z kopce
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    LUCIASHECK: ja to celkem chapu, la femme Mimi je strašlivý smejd
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    LUCIASHECK: taky me to prekvapilo. Puvodni la femme mimi obchod je ted prazdny a je presunuty do tohodle pidi :). 2 vchody pod Sue ryder byl prave ten boden sekac driv - vedle toho kramu s luxusnima hodinkama. Nikde ve stepanske podle meho presunuty neni - chodim tam kazdy den, nebo jsem slepa? :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VIANAA: La femme mimi ze by se presunula z velkeho prostoru do tak pidi? Je to kousek od ni, je tam jeden charity shop a o jeden nebo dva vchody dal je ten bodenovej sekac.
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    Nevíte pls někdo, jestli se někam přesunul sekáč co byl na štěpánské 53 (skoro vedle lucerny)? Měli vždycky velký výběr značky Boden...šla jsem kolem po 3 týdnech dovolené a přesunula se tam La femme mimi, což mě celkem zamrzelo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MAKII: ono staci pripadne napsat do zprav na fcb...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam