• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MOUNTBATTEN: misto Modniho kouce ma majitelka NatyŠaty na rohu ulic Sokolovská a šaldova. Mají tam i hodně extravagantní s fetish kousky
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: Shopaholic je myslím 14, ne 4. Textile House a JakoTy znám, další dva jsem hledala. A v Jugoslávské jsem zkrátka potkala jen jeden, ale zítra ještě zkontroluju.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo rokytka je zrusena,zjistila sem to vcera, kdyz sem jela kolem:( FUCK! Tam meli hodne panskych veci, muz lituje,ze nedodrzel predsevzeti z prosince,ze si tam "pristi" sobotu zajde.
    V Lipove myslim misto Dvoraka je shopaholic.
    Na Sokolovsky v Karline vcera byly otevreny textile house i Jako ty. Ten malej anglickej asi uz neni, nevim. Neni ani modni kouc (ale ten uz na nastence neni?), ackoliv mi pred mesicem jeho majitelka rikala, ze "ma sekac v Karline".
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ALLEERA: Tak já si ji zítra schválně projdu ještě jednou, protože jsem to nezahlédla.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak to sem velmi zarmoucena, tam sem chodila pro detsky :(
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ZASTERKA: Ano, Rokytka.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: *Sokolovská, u metra B Vysočanská | Second Hand Market – zrušeno - to je ten mega kde se prodává na váhu?. Jinak na nástěnce nejspíš není relativně nový sekáč (cca měsíc otevřen) Dobrý skutek - Jugoslávských partyzánů 36, P6 (FB: https://www.facebook.com/dobryskutekdobrocinnysecondhand/ ).
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Zcela bez emocionálního zabarvení jsem uvedla faktický důvod, proč si o informaci říkám, abych nebyla v první odpovědi odkázána na nástěnku, jelikož nástěnka je neaktuální v těchto bodech, které sem píšu z počítače, jakmile na to mám čas, tedy nyní, protože sice můžu být naštvaná, když se mnou někdo jedná takhle hrubě, zejména, když mu nepřímo říkám: "Mám pro tebe informace, dodám je, jakmile to půjde," ale zas nejsem úplná kráva a snažím se plnit sliby:

    * Bělehradská 73 | Exklusive Second Hand – zrušeno nebo minimálně rekonstruují
    * Bělehradská 35 | KusKus 2nd fashion – zjevně zrušeno
    * Ječná | London street – nenašla jsem, ale vzhledem k chybějícímu číslu domu jsem to taky mohla jen nějak záhadně minout (Google říká 37 a taky říká, že tam teď je pobočka Fio banky a RED boutique)
    * Jugoslávská | DRUHA VLNA – opět chybí číslo domu, nenašla jsem, ale Google říká, že existuje second hand Druhá Vlna na adrese Nitranská 26, asi se přestěhovali
    * Korunní 31 | Ujetá číča – přestěhováno na adresu Korunní 55
    * Korunní 33 | Shopaholic – tady by asi bylo dobré doplnit otevírací dobu, protože 16.00–19.00 není úplně běžná
    * Lipová 4 | Second hand U Dvořáků – zjevně zrušeno, není tam ani cedule
    *Sokolovská, u metra B Vysočanská | Second Hand Market – zrušeno

    Ještě chci znovu důkladně projít Sokolovskou, jestli jsem další dva z obchodů z nástěnky taky nějak záhadně neminula, ale myslím, že ne. Z 11 informací o obchodech na nástěnce mi jich 10 bylo k ničemu, tolik k těm 90 %, která mi byla vytýkána. (Podotýkám, že jsem nikde nemluvila o 90 % obsahu nástěnky, ale pouze o 90 % toho, co jsem si z ní vybrala.) Což neříkám proto, abych se ještě víc dotkla již tak dost dotčené Mountbatten, ale proto, abych to číslo obhájila, protože jsem za něj napadána. Ano, kdyby na těch adresách ty second handy byly, asi bych nestihla navštívit jedenáct v jeden den. Ale když člověk jezdí po Praze a na každě adrese se otočí a jde zpátky na tramvaj, stihne toho objet překvapivě dost. Tolik ke kauze nástěnka.
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    RANDOM_NIGHT: v té jugoslávské je i sekáč Druhá vlna, který je také na nástěnce, pravda, naposledy jsem tam byla na podzim, ale pamatuji si, že tam téměř nic jiného než šaty neměli, asi 6 obrovských stojanů šatů, sama mám odtamtud spoustu úžasných úlovků
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    btw: zitra si najdu cas udelat vetsi upravy. jednak se chci zeptat, jestli Chizo sekace existuji,web ne, tak esli na tech mistech neco je,nebo ne.?
    take sem zvedava a tesim se,kolik z vas mi tu teda napise update, ja to zmenim, menim to,kdyz zjistim zmenu, ze kolem noveho, ci zruseneho jedu...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    A jinak já rovnou jeden oznam mam, kvůli tomu jsem sem šla - Ujetá číča už není na Korunní 31, ale 55.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Textile House v Michli (Michelská i Horky) bývají dobře vybavené a šaty mívají vždycky. Myslím, že mají od devíti do sedmi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak to tady napis!!!!!!
    Ja to fakt pravidelne aktualizuju, takze takovejhle hlod se mne i dotyka. Proto tady zadam a je to psano V ZAHLAVI, abyste zmeny, kdyz je vite, sem hlasili s terminem nastenka!

    jInak na Albertove jak sekac s fejkama BRIT SECOND HAND, tak i sekac vedle pekarstvi (modni a retro secondhand), Shopaholic v Lipove i Korunni, Crashilly v Jecny, Ujeta cica v Korunni, modni manie (drive, na nastence jako second street) v jugoslavsky, textile house v male stepanske, textile house u zast.zborovska, textile house za majem, textile house v karline.... tyhle sem prochazela nedavno a fungujou;)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Vzhledem k neaktuální nástěnce (90 % těch, co jsem chtěla navštívit, už na dané adrese není; konkrétní pak napíšu, až budu u počítače) prosím o tip na second hand v Praze, který určitě nebude zavřený - a kde ideálně mívají větší výběr šatů.
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    Ahoj, zde neprodáváme, ale přinášíme ku radosti ostatních, zvu vás:)
    [ Tradiční Jarní BAZÁREK! / ostatniother / 25.3.2017 / CR - Praha - Vila Flora, Vlašimská 13, Praha ]
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Textil house v Brne na Postovske jste nekdo zkouseli?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    dovolím si tady reklamu pozvat vás na blešák s tematickým výběrem zboží, takže 18+ : fetish oblečení, BDSM doplňky, hračky, erotické prádlo (ne však styl japonských automatů - tedy žádné "voňavé prádlo", nabízené zboží musí být čisté!;) )
    Bude tento pátek v jednom pražském klubu (kdyžtak si mi pište o adresu, kdo ji neznáte, neni úplbě veřejná;) )
    Bude tam i drobný program (v 21 hodin)
    více info po kliknutí na banner
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    ..ovýkendu v Kutnej Hore šlo nakúpiť celkom vpohode, obdržal som odnich túto vizitku:
    Secondhand tak trochu jinak - Marwil.cz
    http://www.marwil.cz/
    EETEE
    EETEE --- ---
    AMBERAN: Už jsem to našla "Aristokrat Vintage" ;-)
    V Kožešnictví na Miladě, ale mají komisní prodej...takže díky za nasměrování... :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EETEE: Fakt nevim, jak se to tam jmenuje. Jenom vim, ze ta panska verze vedle se jmenuje Scoro Coco :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    AMBERAN: Myslíš Kožešnictví Letná? Každopádně díky za tip! ;-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EETEE: Na Milady Horakove ve dvore vedle Scoro Coco je, jen si nepamatuji, jak se jmenuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam