• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    REZZ
    REZZ --- ---
    Blešák organizovaný týmem Containallu, tentokrát v Hybernské na Praze 1, místa ještě jsou, hlaste se!

    [ Venkovní blešák v Hybernské / ostatniother / 3.6.2017 / CR - Praha - Hybernská 4 ]
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MOUNTBATTEN: v Dlouhý ale sekáč je už spoustu let, na rohu s Rybnou... ale dávno jsem nebyla vevnitř, tak o něm nemůžu nic říct
    Chizo to ale neni
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ten v dlouhy teda smaznu!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: jediny o kterym vim, je ten u prazsky trznice, zastavka Tusarova.
    Bellitex, vse za 90,-, jsem minuly tyden potkala v JIndrissky, tusim na rohu s Polit.vezni, nebo Ruzovou
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Muzu mit dotaz na ty chizo sekace? nekde jsem tu cetla, ze by mel byt v dlouhy, ale nejak jsem ho tam nenasla...idealne pokud vite kde stopro je tak rovnou gps souradky.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    POZITRON: vzdycky maji info primo na strankach, dneska treba vse za 40,-
    TEXTILE house Česká republika :: Praha
    http://www.textilehouse.net/prodejny/praha/

    btw. je jeste v Praze nejaky sekac zamereny na kostymy, nebo se nekde ve vetsi mire vyskytuji bubu goth veci?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    LEENVECKA:
    POZITRON: Já dnes byla v Malý Štěpánský a bylo 50%
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    50% nebo uz po 90 kc
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, rychlej dotaz, v jaky fazi cen je ted textile house?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: To jsem našla, jen jsem nekoukla na název. V tom případě jsem nenašla Second Street.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PUCZ: pridano!

    Jinak ten sekac v Jugoslavske SECOND WAVE/DRUHA VLNA tam furt je, snad sem lip identifikovala i cislo popisny: Jugoslavska 10. Velka (psychedelicka:)) ) britska vlajka a i napis BRIT (britanie? videla sem z tramvaje, otevrenej byl,zrovna nekdo vychazel;) )
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    nový sekáč (s přesahem) na žižkově, věcí zatím málo, protože se zatím rozbíhají, ale vcelku pěkný,málo pánskýho. https://www.facebook.com/prestupnistanice/?fref=ts
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MART1NKA: Zkusím nafotit, až bude chvilka, dneska to asi nestihnu...

    PETATA: Dik, mrknu na to!
    PETATA
    PETATA --- ---
    KEMENTARI: u nas se pristi tyden, v nedeli 23.4., kona akce Garage sale
    zrovna damske obleceni je tam asi nejvic zadane, protoze na lov chodi prave nejvic zen
    kdyby te to zajimalo, vice informaci najdes na webu
    "prespolni" si vetsinou stanek rozlozi na tzv. garage street u lavky

    Garage Sale Černošice | aneb prodej mezi vraty
    http://www.garagesalecernosice.cz
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KEMENTARI: Asi sa ti to nechce fotiť, čo? Čo nejaký meeting v parku na deke, ja by som si niečo vzala.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    V nejbližších týdnech potřebuju masivně zredukovat velikost svého šatníku. A protože jsem zjevně tak trochu sběratel, mám tady spousta skoro nenošených věcí - hlavně šaty a sukně, nejčastěji ve stylu 50. let, ve velikostech 34 a 36. Kdyby se tu našel nějaký zájemce o takové věci, stačí napsat a domluvíme se. :)
    V kontejnerech diakonie by se to asi moc neužilo...
    (Praha)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Ve kterém sekáči v Praze najdu záclony? Hodně jich bylo na Vysočanské, ale to je už zavřeno... :/
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    filtr NASTENKA, plus posledni tyden prispevku projeto a nastenka aktualizovana.
    Piste, prosim, dal, co je nove, ci zrusene (filtr NASTENKA, prosim! )
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    Tak taky update. Na Bělehradské 73 už není Exlusive second hand, na Bělehradské 12/98 je Genesis (vše za 49 tuším, mám odtamtud pár moc hezkých bund a kabátů, měly za tuto cenu i kožené, smysl tam má chodit v první polovině týdne). Dřív to byl určitě Bellitex a předtím asi Chizo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam