• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    není čirou náhodou někde po praze sekáč, co by bral německé zboží a našly by se tam dirndly?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MOUNTBATTEN: sakra, tohle jsem si mela precist driv, latexovy doplnky na junk taky shanim :D ale jeste je cas!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nevíte prosím, do kdy má otevřeno 5. element u Strossu? Chci tam jít zítra a nechci to promeškat (tzn. jestli majít otevřeno aspoň do pěti) ale odkaz na fb už nefunguje, co jsem našla na nástěnce. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo, SEBEL, v ty hrabarne etcimex obcas najdu i latex! Latexova podprda za tri petky! :)
    (takze kdyz tam pujdes a najdes latex a ostatni clenove vaseho kmene ten material odsoudi, tak mne mne mne! :))) )
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEBEL: zkus jeste hrabarny, tady je to fakt za hubicku, napr.kozeny veci tusim 70,-/kus;)
    Ostatni samozrejme min, svetr asi 30?
    http://www.etcimex.cz/cz/aktuality/hrabarna-praha-hloubetin-16

    a o dve stanice vedle je dalsi hrabarna, je mezi srt. Kabesova a Nadrazi Liben, ale je o trosku drazsi (svetry asi za 50,-:) )
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Sháním docela velkou škálu různých kusů oblečení (kabáty, košile, trička, kalhoty, mikiny s kapucí) na předělání na postapo kostýmy. Ideální by byl nějakej velkej výprodej, jako má čas od času třeba textil house (při nákupu 10ks vše za 10Kč). Nemáte povědomí o nějaké podobné akci, kde nakopit ranec za hubičku?
    Děkuji! :)
    REZZ
    REZZ --- ---
    Blešák organizovaný týmem Containallu, tentokrát v Hybernské na Praze 1, místa ještě jsou, hlaste se!

    [ Venkovní blešák v Hybernské / ostatniother / 3.6.2017 / CR - Praha - Hybernská 4 ]
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MOUNTBATTEN: v Dlouhý ale sekáč je už spoustu let, na rohu s Rybnou... ale dávno jsem nebyla vevnitř, tak o něm nemůžu nic říct
    Chizo to ale neni
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ten v dlouhy teda smaznu!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: jediny o kterym vim, je ten u prazsky trznice, zastavka Tusarova.
    Bellitex, vse za 90,-, jsem minuly tyden potkala v JIndrissky, tusim na rohu s Polit.vezni, nebo Ruzovou
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Muzu mit dotaz na ty chizo sekace? nekde jsem tu cetla, ze by mel byt v dlouhy, ale nejak jsem ho tam nenasla...idealne pokud vite kde stopro je tak rovnou gps souradky.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    POZITRON: vzdycky maji info primo na strankach, dneska treba vse za 40,-
    TEXTILE house Česká republika :: Praha
    http://www.textilehouse.net/prodejny/praha/

    btw. je jeste v Praze nejaky sekac zamereny na kostymy, nebo se nekde ve vetsi mire vyskytuji bubu goth veci?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    LEENVECKA:
    POZITRON: Já dnes byla v Malý Štěpánský a bylo 50%
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    50% nebo uz po 90 kc
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, rychlej dotaz, v jaky fazi cen je ted textile house?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: To jsem našla, jen jsem nekoukla na název. V tom případě jsem nenašla Second Street.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PUCZ: pridano!

    Jinak ten sekac v Jugoslavske SECOND WAVE/DRUHA VLNA tam furt je, snad sem lip identifikovala i cislo popisny: Jugoslavska 10. Velka (psychedelicka:)) ) britska vlajka a i napis BRIT (britanie? videla sem z tramvaje, otevrenej byl,zrovna nekdo vychazel;) )
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    nový sekáč (s přesahem) na žižkově, věcí zatím málo, protože se zatím rozbíhají, ale vcelku pěkný,málo pánskýho. https://www.facebook.com/prestupnistanice/?fref=ts
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MART1NKA: Zkusím nafotit, až bude chvilka, dneska to asi nestihnu...

    PETATA: Dik, mrknu na to!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam