• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: hodně sportovních věcí mívali v hrabárně v Houbětíně, ta se přestěhovala za nádraží Libeň (K Žižkovu 640/9). Po přestěhování sem v ní ale nebyla, tak nevím, zda to maj stejně
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ty jo tak to jsem se asi koukala blbe, ja tam sla primarne pro nejakou lehci drinovou bundu a taky nic :/
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: hm, tak to nevim :-(
    já byla právě před měsícem v UL a mikin tam měli asi 4 dlouhý řady ramínek, dokonce jsem tam nad jednou hodně váhala, ačkoliv žádnou nechci a nepotřebuju..
    tak leda nějaké ty co největší typu Ruzyně. Ale o tom už nemám moc přehled, to radši ať poradí někdo povolanější.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ja prave na Ladvi byla a prd nic moc me nazajalo :( a v TH na Andelu meli prevazne tricka, tilka a spol a letni saty.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: o žádném zaměřeném na sportovní nevím, ale je pravda, že klasické TH toho mají dost málo. Mnohem větší výběr různých tepláků a mikin mívají tady https://www.profi-sh.cz/
    akorát ta pobočka na Ládví je zrovna menší, třeba Ústí nebo Teplice, to jsou oproti tomu takové fakt rozhlehlé prostory a mají tam toho hrozně moc (i když je to někdy různá kvalita)
    možná je teď na mikiny taky blbá doba...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahoj, je v Praze vubec nejaky sekac zamereny vic na sportovni obleceni? potrebuju nejakou mikcu a v klasikych obchodech bud nic nevyhovuje nebo je to proste moc drahy.
    Diky :)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji bylo to samé místo. Ulovila jsem tam béžové safari šaty co jsem zrovna chtěla a pár dalších kousků. A můj muž si vybral bundičku což jsem teda čuměla. Tak diky
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji za potvrzení. Zítra nebo v sobotu se tam dojdu mrknout.
    ANCHIE
    ANCHIE --- ---
    SWATKA: Prave podle toho nazvu a adresy by to mel byt ten co myslim :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: no já právě nevím, řekla bych že tehle není u věznice. Je na druhé straně u Litovického potoka.
    Ale právě mi někdo říkal že je na Ruzyni dobrý sekáč tak jsem se ho pokoušela na netu najít.
    Dáš mi prosím adresu toho co popisujete?
    ANCHIE
    ANCHIE --- ---
    SWATKA: To je v Ruzyni u veznice? Ten je super! Je to tam velky, v tom vrchnim patre je hrabarna za par kacek, dole normalne rozdeleny do kategorii a na raminkach. Daji se tam najit poklady hmm uplne sem dostala chut si tam zajet :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Prosím je dobrý sekáč H&B Švýcarský Secondhand Praha, Kralupská 2/47, 161 00 ?
    Děkuji za odpověď mám ho celkem dostupný.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ADD: Taky jsem tam chodila ráda a ten zbytečný obchod místo něj mě zamrzel.
    ADD
    ADD --- ---
    ALEXIS: :-( :-( Chodila jsem tam vyjimecne, ale vzdy tam meli hezky veci.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Genesis v Bělehradské u křižovatky s Rumunskou skončil. Je tam místo něj prodejna roušek.
    MARI
    MARI --- ---
    TANGERINE: Textil House na Michelské, mají to oddělené růžovými kolečky na ramínku v oddělení XXL.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    TANGERINE: https://www.elegantstyle-sh.cz/obchody-a-hrabarny/praha/ nevim, jestli měli mezitim šaty nebo sukně, ale měli tam celej štendr těhotenských kalhot
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Ahoj, nemáte tip na nějaký sekáč, kde najdu víc věcí pro těhotné?
    Postřehla jsem tu tip na ten Mom&me, tam jsem zatím nebyla, tak jestli to má smysl :) díky.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    POZITRON: Třeba měly tlusté paže. Sama mám tlusté paže a proto nemám ráda tílkové šaty. Nebo je přehlédly. Nebo tam na tebe prostě čekaly. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Po dlouhy dobe se mi podarilo navstivit textile house. Dnes ma oblibena cena 30 korun za kus, takze celkem za 240. Vsechno super stav. Ty saty jsem nepochopila, zkousela jsem si je v kabince a nic jim neni. Proc si je nikdo nevzal? Mozna mam jen spatnej vkus. :-o To dole vpravo je mantinel do postylky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam