• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ADD
    ADD --- ---
    Včera a dneska Textil House po 60 Kč: dvě péřové bundy, čtyři vlněné svetry (z toho jeden nový s vysačkou), pánské společenské boty. Dobrý pocit.
    ADD
    ADD --- ---
    Kamarádka shání pro dceru karnevalový historický kostým, cca vel. 130. Neviděl jste někdo něco v Praze? Který TH má nejvíc karnevalových kostýmů?
    LUISA
    LUISA --- ---
    Zdravim, neznate nejaky sekac zamereny na zimni obleceni na snowboard/lyze v pze? Diky
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: este male cerne pansky na Letnej. Je to tak cenovo 800-1200kc ale je to vyberovy second hand a videla som tam ozaj pekne kusky.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    ALEXIS: moc díky! O té Hradčanské jsem ani nevěděla. Info ráda předám a pak už mu jen popřeju obligátní "dobrý lov, Mauglí!"
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Textile House v Národní, za Májem, mívá nebo bych zkusila pánský sekáč u Hradčanské.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    prosím, nevíte v Praze o nějakém sekáči, kde by měl chlap šanci ulovit sako? Konkrétně mi jde o "anglický typ saka", cituji manžela :)
    DODEKAHEDRON
    DODEKAHEDRON --- ---
    Můžu si dovolit malou reklamu na SWAP ve Vršovicích?

    Přijďte si vyměnit oblečení, nebo pořídit triko s potiskem... Ukliďte skříň a přineste to, co Vás už nebaví, někomu tím uděláte radost. K dispozici bude šatní stojan a ramínka. Přineste nějaký pánský věci, ať je to genderově vyvážený.
    Věci, které se nerozeberou, věnujeme do dobročinného obchodu Sue Ryder.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: diky :) ja prave chci nejakou s kapucou, rozepinaci, s kapsama ... zadny s odpustenim priblbly holcici barvy vetsina sportovnich firem ma pocit, ze jakmile je to holcici tak to nutne musi byt ruzovy, fialovy, oranzovy ... a nebo cerny ci sedy. A bylo by fajn aby to nestalo majlat tak si rikam, ze treba v sekaci budu mit na neco stesti :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: hodně sportovních věcí mívali v hrabárně v Houbětíně, ta se přestěhovala za nádraží Libeň (K Žižkovu 640/9). Po přestěhování sem v ní ale nebyla, tak nevím, zda to maj stejně
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ty jo tak to jsem se asi koukala blbe, ja tam sla primarne pro nejakou lehci drinovou bundu a taky nic :/
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: hm, tak to nevim :-(
    já byla právě před měsícem v UL a mikin tam měli asi 4 dlouhý řady ramínek, dokonce jsem tam nad jednou hodně váhala, ačkoliv žádnou nechci a nepotřebuju..
    tak leda nějaké ty co největší typu Ruzyně. Ale o tom už nemám moc přehled, to radši ať poradí někdo povolanější.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ja prave na Ladvi byla a prd nic moc me nazajalo :( a v TH na Andelu meli prevazne tricka, tilka a spol a letni saty.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: o žádném zaměřeném na sportovní nevím, ale je pravda, že klasické TH toho mají dost málo. Mnohem větší výběr různých tepláků a mikin mívají tady https://www.profi-sh.cz/
    akorát ta pobočka na Ládví je zrovna menší, třeba Ústí nebo Teplice, to jsou oproti tomu takové fakt rozhlehlé prostory a mají tam toho hrozně moc (i když je to někdy různá kvalita)
    možná je teď na mikiny taky blbá doba...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahoj, je v Praze vubec nejaky sekac zamereny vic na sportovni obleceni? potrebuju nejakou mikcu a v klasikych obchodech bud nic nevyhovuje nebo je to proste moc drahy.
    Diky :)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji bylo to samé místo. Ulovila jsem tam béžové safari šaty co jsem zrovna chtěla a pár dalších kousků. A můj muž si vybral bundičku což jsem teda čuměla. Tak diky
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji za potvrzení. Zítra nebo v sobotu se tam dojdu mrknout.
    ANCHIE
    ANCHIE --- ---
    SWATKA: Prave podle toho nazvu a adresy by to mel byt ten co myslim :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: no já právě nevím, řekla bych že tehle není u věznice. Je na druhé straně u Litovického potoka.
    Ale právě mi někdo říkal že je na Ruzyni dobrý sekáč tak jsem se ho pokoušela na netu najít.
    Dáš mi prosím adresu toho co popisujete?
    ANCHIE
    ANCHIE --- ---
    SWATKA: To je v Ruzyni u veznice? Ten je super! Je to tam velky, v tom vrchnim patre je hrabarna za par kacek, dole normalne rozdeleny do kategorii a na raminkach. Daji se tam najit poklady hmm uplne sem dostala chut si tam zajet :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam