• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NIGHTFURY: , FRENNET: upraveno!
    Textilhousy v ČR a v Blansku smazán zámek a přidány ty dva
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NEELLA: Textile house mají i web,kde jsou vypsané pobočky? Že bych upravila nasťu více
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    MOUNTBATTEN: Koukám na nástěnku na Prahu 5 a textile House už pouze Lidicka
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    díky, já už jsem akorát zpátky. Stejně jsem neměla na sekáče vůbec čas. Tak ani info nedoplním...
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    PAKOBYLKA: mně přišla fajn Adra na Hlavní třídě a taky řetězec dobročinných obchodu Moment.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PAKOBYLKA: No nástěnku jsem vytvořila před tak 6 roky a aktualizují hned, když zjistím změnu. Tedy když potkám nový sekáč/zjistím, že nějaký už nefunguje. Což je většinou Praha. Plus co sem hlásí ostatní lidé. O Ostravě jsem žádný update nikdy nezaznamenala:-(
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    zdar, chci se optat, jak moc je nástěnka aktuální.
    Anebo jestli by někdo neporadil, jaký sekáč neminout v Ostravě
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nevite kam by melo smysl se jit rozhlizet po vecech od carharttu, levis, atp?
    HANELA
    HANELA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: už mas? Na Hradcanske je panský sekac, za vylohou cedulka kravaty po 30,-, ale asi je mají vevnitř.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Máte prosím někdo tip na pražský sekáč, kde mají kravaty?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Ahoj

    Shanim nejakej typ na sekac v Praze, kde maji vetsi vyber zimniho obleceni - shanim pohodlny oteplovaky.

    Existuje nejakej sekac, kde by meli specializaci na zimu?

    Vetsinou mimo sezonu nemaj skoro nikde nic a v zime obcas neco. Ale v kazdym sekaci par kusu - malej vyber. Nikde neni nejaka vetsi specializace.
    Treba v Ruzyni, tam maj i mimo sezonu nejaky kusy, ale i tak si tam clovek moc nevybere...

    Takze nejakej tip na special sekac?
    Diky!

    (nebo aspon, kde toho maj v sezone vic)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    POZITRON: z oboru spodního prádla jen bavlněná tílka. :) Ponožky a spoďáry ne - to jsou na mé garderobě ty nejdražší položky. Mám třeba model mikina, péřová bunda, kalhoty, šála, čepice - a to všechno dohromady mě stálo míň než teplé ponožky voxx :)))))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    RIMSAK: a co spodni pradlo? :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Mívaly jsme s kamarádkou zásadu, že jen debil dá za kus oblečení víc než 10,-kč....... teď se snažím nepřekračovat 30,-...... je inflace.....
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SAT_ANN: Zrovna ho mam na sobe, muzu ukazat podezrelou cedulku, i kdyz nejsem doma. :) Podle meho je nekde z trhu za par supu, klidne i z Tunisu, ale ja jsem spokojena. Za 30 korun, je pohodlny, za me dobry.
    Prave moje uchylka jsou ty uplne posledni dny, nejlepe vse pod 50, treba za 30. :)

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    POZITRON: jojo textile house akce za 90 a min vydava taky slusny svetry. A presne par takovejch bez cedulek taky mam, a podle omaku to drahej material bude, jen jakmile lidi nevidi znacku, tak to tam nechaj. Dobre pro nas :-)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SAT_ANN: koupila jsem minule posledni tyden cyklu v textile housu svetr za 30kc a pak jsem si vsimla slozeni, kde je uvedeno 100% kasmir. :) ja ho vzala kvuli barve a ze mi sedel hezky, ale vubec si nedelam iluze, ze by to melo s kasmirem cokoli spolecneho. tim nerikam, ze tve ulovky nejsou z kasmiru, to vubec, jen jsem si na to ted vzpomnela, kdyz tady vidim kasmir ze sekace.
    muj nema ani cedulku se znackou, pouze velikost, slozeni a made in tunisia. :) ale mne se libi, je mi prijemny a o slozeni mi neslo.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ADD: Idealne sekace krekoliv mimo Prahu, osvedcil se mi retezec bellitex
    ADD
    ADD --- ---
    SAT_ANN: A kde lovíš?
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Chci napsat zimni doporuceni, dneska mam opet svetrovej ulovek, Marccain univerzal cernej tenkej svetr vlna&kasmir, a 100% kasmir Byford, kazdej po 50 kc.
    Ty prodavacky ani kupujici ty znacky casto neznaj a slozeni nezkoumaj, svetry z haemka byly vsechny od 150 vejs. Novy svetry v tyhle kategorii kvality jsou cenove z jinyho vesmiru, tohle mne fakt bavi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam