• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Chci napsat zimni doporuceni, dneska mam opet svetrovej ulovek, Marccain univerzal cernej tenkej svetr vlna&kasmir, a 100% kasmir Byford, kazdej po 50 kc.
    Ty prodavacky ani kupujici ty znacky casto neznaj a slozeni nezkoumaj, svetry z haemka byly vsechny od 150 vejs. Novy svetry v tyhle kategorii kvality jsou cenove z jinyho vesmiru, tohle mne fakt bavi.
    ADD
    ADD --- ---
    Včera a dneska Textil House po 60 Kč: dvě péřové bundy, čtyři vlněné svetry (z toho jeden nový s vysačkou), pánské společenské boty. Dobrý pocit.
    ADD
    ADD --- ---
    Kamarádka shání pro dceru karnevalový historický kostým, cca vel. 130. Neviděl jste někdo něco v Praze? Který TH má nejvíc karnevalových kostýmů?
    LUISA
    LUISA --- ---
    Zdravim, neznate nejaky sekac zamereny na zimni obleceni na snowboard/lyze v pze? Diky
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: este male cerne pansky na Letnej. Je to tak cenovo 800-1200kc ale je to vyberovy second hand a videla som tam ozaj pekne kusky.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    ALEXIS: moc díky! O té Hradčanské jsem ani nevěděla. Info ráda předám a pak už mu jen popřeju obligátní "dobrý lov, Mauglí!"
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Textile House v Národní, za Májem, mívá nebo bych zkusila pánský sekáč u Hradčanské.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    prosím, nevíte v Praze o nějakém sekáči, kde by měl chlap šanci ulovit sako? Konkrétně mi jde o "anglický typ saka", cituji manžela :)
    DODEKAHEDRON
    DODEKAHEDRON --- ---
    Můžu si dovolit malou reklamu na SWAP ve Vršovicích?

    Přijďte si vyměnit oblečení, nebo pořídit triko s potiskem... Ukliďte skříň a přineste to, co Vás už nebaví, někomu tím uděláte radost. K dispozici bude šatní stojan a ramínka. Přineste nějaký pánský věci, ať je to genderově vyvážený.
    Věci, které se nerozeberou, věnujeme do dobročinného obchodu Sue Ryder.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: diky :) ja prave chci nejakou s kapucou, rozepinaci, s kapsama ... zadny s odpustenim priblbly holcici barvy vetsina sportovnich firem ma pocit, ze jakmile je to holcici tak to nutne musi byt ruzovy, fialovy, oranzovy ... a nebo cerny ci sedy. A bylo by fajn aby to nestalo majlat tak si rikam, ze treba v sekaci budu mit na neco stesti :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: hodně sportovních věcí mívali v hrabárně v Houbětíně, ta se přestěhovala za nádraží Libeň (K Žižkovu 640/9). Po přestěhování sem v ní ale nebyla, tak nevím, zda to maj stejně
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ty jo tak to jsem se asi koukala blbe, ja tam sla primarne pro nejakou lehci drinovou bundu a taky nic :/
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: hm, tak to nevim :-(
    já byla právě před měsícem v UL a mikin tam měli asi 4 dlouhý řady ramínek, dokonce jsem tam nad jednou hodně váhala, ačkoliv žádnou nechci a nepotřebuju..
    tak leda nějaké ty co největší typu Ruzyně. Ale o tom už nemám moc přehled, to radši ať poradí někdo povolanější.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAKOBYLKA: ja prave na Ladvi byla a prd nic moc me nazajalo :( a v TH na Andelu meli prevazne tricka, tilka a spol a letni saty.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LEENVECKA: o žádném zaměřeném na sportovní nevím, ale je pravda, že klasické TH toho mají dost málo. Mnohem větší výběr různých tepláků a mikin mívají tady https://www.profi-sh.cz/
    akorát ta pobočka na Ládví je zrovna menší, třeba Ústí nebo Teplice, to jsou oproti tomu takové fakt rozhlehlé prostory a mají tam toho hrozně moc (i když je to někdy různá kvalita)
    možná je teď na mikiny taky blbá doba...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahoj, je v Praze vubec nejaky sekac zamereny vic na sportovni obleceni? potrebuju nejakou mikcu a v klasikych obchodech bud nic nevyhovuje nebo je to proste moc drahy.
    Diky :)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji bylo to samé místo. Ulovila jsem tam béžové safari šaty co jsem zrovna chtěla a pár dalších kousků. A můj muž si vybral bundičku což jsem teda čuměla. Tak diky
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: tak moc děkuji za potvrzení. Zítra nebo v sobotu se tam dojdu mrknout.
    ANCHIE
    ANCHIE --- ---
    SWATKA: Prave podle toho nazvu a adresy by to mel byt ten co myslim :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ANCHIE: no já právě nevím, řekla bych že tehle není u věznice. Je na druhé straně u Litovického potoka.
    Ale právě mi někdo říkal že je na Ruzyni dobrý sekáč tak jsem se ho pokoušela na netu najít.
    Dáš mi prosím adresu toho co popisujete?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam