• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Cauky :) prosim vas kam ted v Praze na saka? chtel a bych nejaky moderni svetle modry tak jestli mate tip jestli jste nekde ted nevideli nejakou vetsi zasobu :) diky
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CMLKA: moc nadšená jsem nebyla. Dost drahé a hodně věci z 80tych let. Ale záleží na vkusu:-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    v Praze bude zase Vinokilo nebyl jste na tom nekdo? https://vinokilo.events/collections/prague
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Tak vinted: hnedý kabát s kockovou podšívkou 100% vlna hore aj dole, daks London za 770Kč aj s dopravou z PL.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LEENVECKA: mne by stačila aj hnedá, alebo proste čokoľvek :D
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MARINNE: pridavam se na perovy kabat .. taky nejaky spis barevnejsi :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Kde v Prahe majú kabáty? Rada by som niečo čo nie je čierne/tmavošedé a je oversized, ale túto sezónu je to mizerie.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KEMENTARI: víme. A když swapuji s polkou žijící v Anglii, šátek (RS) s Kašmírem od Artipoppe skutečně nečekám že mi dorazil fejk s flekama popřípadě když do Polska prodám klobouk tak mi protistrana vynadá že klobouk smrdí a chce zpátky prachy (protože to fešanda využila jen na pár fotek pro instáč) a tak, to není jediná má zkušenost. Ne skutečně, pokud by šlo na vinted zablokovat polské účastníky tak to udělám. Takové problémy jako s nimi jsme neměla ani s centrální Čínou
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KEMENTARI: Jako ze si nechala penize i saty, bo si myslime, ze je chudaPolka? Ne tahleta je jenom svine, a tech je vsude dost.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    POZITRON: Mě by to taky zajímalo, nenašla jsem o tom nikde zmínku :-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KEMENTARI: vubec nechapu, na co reagujes a docela by me to i zajimalo. nevsimla jsem si totiz, ze by tady kdokoli naznacoval, ze je polsko nejaka zaostala zeme nebo vubec cokoli, co v tom prispevku jakoby vyvracis. :) fakt wtf.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KEMENTARI: Mně jde spíš o to, že je tam drahé poštovné a zatím jsem pokaždé našla požadovanou věc i v ČR za levnější poštovné (obzvlášť v říjnu, kdy byla Balíkovna za pětku).
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Koukam na tu debatu o Vinted, co tu probehla, a nemuzu se nezeptat: vite o tom, ze Polsko neni zaostala zeme tretiho sveta plna zoufalcu snazicich se okrast privilegovane zapadaky za kazdou cenu, ale normalni evropska zeme, se kterou mame asi 750 km dlouhou hranici a ktera ma skoro ctyrikrat vice obyvatel a umerne tomu i vetsi trh... ze jo?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Kdyby to mel nekdo treba blizko a zrovna shanel, tak v TH na Michelske maj hodne ruznych detskych kostymu. Ja jsem dnes ukoristila 2x cowboye (bez klobouku), 1x hasice (bez helmy) a 1x carodejuv klobouk. Je to vzadu, jak bejval bytovej textil, neco v dratenym kosi a neco na vesaku. Prislo mi, ze pro holcicky toho meli o dost vic.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: tak to se mas. ja mam akorat screenshoty kodu, ale v seznamu je nemam.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: prosim te a mas ty baliky uvedene v sekci "moje baliky" na webu balikovny?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já jsem si nakonec vygenerovala ještě 5 kodu ve dvě ráno, buď je využiju, nebo se mi vrátí.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: to mne to slo, akorat to trvalo kvuli, jak oni sami uvadeli, obrovskemu zajmu. co me sere je, ze jednak ty pracne vygenerovany kody nefungujou a druhak pochybuju, ze mi vrati penize, i kdyz jde o par korun. tak jako tak jsem na tom ale usetrila, protoze jsem rijnovou akci vyuzila vic nez 20x. :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ALEXIS: Já bych to normálně taky radši zaplatila, ale paní byla přímo u metra na zastávce, kde jsem mohla udělat nutný malý nákup, tak mi ta cesta ani nevadila.
    Někam do hlubin sídliště bych to nevezla (věc za 50 Kč).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam