• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    SOEL
    SOEL --- ---
    KOVYEXE: Včera jsme to skouknul s otevřenou papulou. Dlouho jsem nenabyl zase nové info o UFO až včera díky!
    JIKE
    JIKE --- ---
    co bychom asi udělali, kdybychom jako lidstvo zjistili, že nám tají přes 70 let info, že tu jsou alieni, a co víc, že už přes 70 let můžeme používat neomezené čisté zdroje energie a potravin? a jen díky lobby..
    SOEL
    SOEL --- ---
    JAMILLOS: Ja jsem zase někde četl že na odvrácený straně měsíce je něco jako "opuštěný město" UFO
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: mě by zajímalo, kterou planetu bychom vykurvili jako další po týhle. myslim, že bychom jako vesmírná rasa byli 1 na seznamu pro likvidaci z důvodu nevyhovující rasy ve vesmíru, a nebo taky bychom byli izovlování na dalekou galaxii na vzdálenou planetu Zemi, a byly by nám odebrány geniální geny pro cesty vesmírem dál než v naší sluneční :-)
    DASH
    DASH --- ---
    JAMILLOS: taky to nevidim na nejaky vrazdici kaminky :P
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIKE: Třeba, možný to je, zvláště s naší přirozenou roztahovačností a vykořisťováním čehokoliv, co jenom trochu jde.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SOEL: Dneska jsem na ten film koukal... :) Akorát já bych to teda viděl o dost jinak než nějaký mrňavý stvoření, něco mezi critters a aliens z filmu... Koneckonců astronauti přece mluvili o kosmickejch lodích atd., viděl bych to na normální "šediváky" nebo něco takovýho...
    SOEL
    SOEL --- ---
    JAMILLOS: Koukni na tohle blbost jako prase ale přesně o čem mluvíš!
    Apollo 18 (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/287921-apollo-18/
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: jinak by tam měli už dávno amíci základnu jak plánovali i rusové ne?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Na Měsící lidi byli, ale fotky jsou podrvh, páč tam bylo moc ufo, to je celý...
    DASH
    DASH --- ---
    DASH: muj otec si to kazdopadne nevymyslel, nema duvod. nepamatuju si presne "jak" to videl, nebo z ceho, ale vse to zjistim.
    DASH
    DASH --- ---
    TANTRAMAN: zeptam se ho zitra cim presne tohle zjistil ok?:)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DASH: sorry, není na zemi moc teleskopů, který umějí vyfotit povrch měsíce tak, aby na něm byly vidět zbytky modulů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam