• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MINERWA: co to je za hloupou otázku ?

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    a co Ježíš? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HANEBNIK: ilumináti sou právě reptiliáni, jen maskovaný... tzv. shapeshifters :)
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    SHARINGAN: :D a co Anunaki a Ilumináti?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HANEBNIK: you must be new here :) vždycky to je HAARP a reptiliáni :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Co já vím, o to v případě mýho "argumentu" vlastně ani tak nejde. Nějaký podzemní svinstvo, no. :)
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    JAMILLOS: a jaká že to konspirace stojí tedy za těma zvukama :D?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ať tak či tak, já bych se spíš přikláněl k nějakýmu důsledku lidský činnosti než k přirozenýmu přírodnímu původu. No ale já asi budu jedním z těchhle nechvalně proslulejch "konspiračních teoretiků", že jo...
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    JAXXE: no ale tam se, podle všeho, právě nic netěži...uaaa-záhada!..-)
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    DRAGON: tyhle zvuky se casto objevuji v mistech, kde se ropa nebo zemni plyn tezi pomoci technologie zvane fracking
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    kdy jde do kin Iron Sky ?
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    SHARINGAN: asi tak nějak...nebo mnoho fazet reality???a snad to i vyjde nastejno:-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    HONZAS: aha... takže v Clintonvillu někdo hodil do studny hrst papírů a teď z toho má veselo celá vesnice :)
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    SHARINGAN:
    Jsem někde četl, že se snažilo spousta lidí to nahrát, ale nějak to prostě nešlo. Nikdy se nic nezaznamenalo...:-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DRAGON: je někde nějaký video zaznamenávající ty zvuky ? jestli je v tomhle tak promiň... vydržel sem asi minutu těch keců a vypnul sem to a všude na youtube nacházim to samý jen s kacama z jinejch networků a pak kecama white-trashe co nemá co na práci... zatim to vypadá že z celýho Clintonvillu nemá jedinej posranej bača telefon s kamerou nebo diktafonem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    moje teorie je ta, ze kolem ty treti rano chodi Homer z hospody, boucha se o lampy verejnyho osvetleni a dycky se ozve DO'H!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Zajimavy, co to tak muze bejt? :)

    Americkým městečkem otřásají podivné rány, i vědci jsou bezradní – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/262686-americkym-mesteckem-otrasaji-podivne-rany-i-vedci-jsou-bezradni.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TLUSTEI: exactly :)
    PSYION
    PSYION --- ---
    TO je ÚLET ten triangloid!!

    jdete na stránku http://sdo.gsfc.nasa.gov/

    DATA -> AIA/HMI Browse Data ->

    Dates: 10.3.2012
    18.3.2012

    Telescope: AIA 193 Bronze

    zaskrtnete Movie

    a SUBMIT!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam