• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: "Okecat se da defakto vsecko" - třeba i fakt, že více než 40 let ten incident nebyl spojován s mimozemšťany. A ta fotka? Někdo tam může vidět talíř, někdo zase nasvícený oblak kouře. Každopádně to muselo být velmi efektní - vždyť se tam vystřílelo 8,5 tuny munice, takže kouře muselo být opravdu hodně. A do toho ty reflektory...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: Zamalo. V zahlavi je od zacatku :-)
    Okecat se da defakto vsecko.
    Ukazal jsem toto foto cloveku, ktery ho nikdy nevidel. A zeptal se co vidi.
    Asi po 30sec pry neco jako talir.
    Pekna fotka. O to zajimavejsi ze to neni podvrh.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Dík za tu fotku, alespoň mě to přimělo něco si o tom přečíst :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: Vem si ze na to strileli snad vic nez hodinu. Seapnely padaly na lidi auta a budovy tahrady. Svedci zo videli. Nikdo nevedel jestli zo nejsou nemci atp. Je super o tom videt dokument. A cetl jsem o tom uz jako malej v prvnich knizkach s fotkama. Tohle je snad uplne nejvic.
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Pošlu hned jak na to narazim :)
    JIKE: Přesně, přesto je potřeba víc takovejch...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIKE:
    JIKE: Ježišmarja, teď jsem si uvědomil, že tos sem napsal ty. Já měl celou dobu za to, že píšu id HYENA! To je ta kocovina, sorry... :)
    Taky se mi to zdálo nějaký podezřelý, ač příjemný překvápko. Tak nic.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: Asi nejvice zdokumentovany pripad a z hodne spatny coverupem.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    A mimochodem, jaký "vědci"? Vědci tzv. seriózní sí tímhle nebudou kazit pověst, neřku-li, že většinou jdou "ufo opozici" rovnou na ruku, a ejhle, máš tu apriorní zaujatost; vědci z druhý majoritní skupiny pro tebe asi nebudou moc důvěryhodný, čili výsledku nějak nerozumím.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIKE: A proč je zrovna tohle na 100 % pravý? Omáčky kolem těchle věcí je na netu dost i u spousty jinejch případů, který ty bys ale nejspíš označil za podvrh. Proto by mě zajímalo, čim ti učarovalo zrovna tohle. Ty okolnosti kolem tohohle jsem myslím kdysi četl.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: jsem viděl právě dokument asi před týdnem, a tam přímo řikali různí vědci a fologové a další pakáž, že 90% jsou fakes, a 10% pravý ufo..

    takže podle mě když se podíváme na jakýchkoliv 10 videí ze 100, tak i když natrefíme na fakes, tak si minimálně uděláme představu, jak vypadá pravé pozorovní. už kůvli tomu, že jsou dost špatně rozeznatelné (ty povedené fakes).. což pravý ufoje toto: a to na 100%

    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    VRBIK: Dokážeš být i vtipný.. ;)
    HYENA: Spíš věčně.. a) příliš dobrý - fake! b) příliš špatný - cokoli=nesmysl. Což mě vrací k mojí otázce.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HYENA: Tož pošli něco pravýho...
    HYENA
    HYENA --- ---
    TLUSTEI: Ale my kritizujeme věcně. Tobě je fuk, jestli je známka falešná nebo ne, ale mě prostě ne! ;)

    Já na UFO věřim. Současně věřim, že to, co sem posíláš zorvna ty jsou 100% podvrhy na první pohled :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    TLUSTEI: Hezky řečeno, taky už mě to asi stokrát napadlo.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    TLUSTEI: d] soucit a empatie
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Otázka zní:

    Co motivuje člověka pravidelně navštěvujícího klub o filatelii neustále a vytrvale kritizovat jakoukoli zmínku o známkách? ...

    a) zahořklost
    b) mentální porucha
    c) podprůměrná velikost přirození

    ;)
    HYENA
    HYENA --- ---
    TLUSTEI: Klasik? Nalitej buran :)
    Já si myslím, že být křesťanem není nejlepší nápad. Ale je to mnohem lepší, než věřit věcem, jako je ufocontact.com :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Jak by řekl klasik: "s názorem je to jako s dírou do prdele - každej má ňákej." ;)
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    TLUSTEI: scientologove i jehovisti hadr. to je fakt moc tahle stranka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam