• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: Tesla bych chudák, vozili se po géniovi, rádio máme díky jeho 7 patentům, a třeba stropní halogenky používají jeho patent, a vlastně díky němu jsem, střídavej proud je základ. A Edison ho topil jak to šlo...
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: s tim systemem bank je to hodne zavadejici jak to ukazuji v tom dokumentu.. ono to totiz tak nefunguje a napr. FED fakt neni soukroma fima :( jinak s tim prezitim mi to prijde dobry postreh. imho by jsme se meli snazit kolonizovat dalsi planety co nejdriv, ale zadna shoda na tom mezi lidmi nepanuje, a k tomu imho budem potrebovat "celoplanetarni" konsenzus.. s tou likvidaci planety nam nezbyva nez doufat, ze technologicky pokrok bude dostatecne rychly a prezijem to..
    jinak ty veci kolem free energy a Tesly co jsou v Thrivu jsou fakt totalni nesmysly a pomluvy.. skoda, ze se Tesla nemuze branit.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JIKE: to jo. ale většině lidí je to úplně jedno, když nemaj co do huby.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TANTRAMAN: no nějaký fosilie "jako v terminátorovi" se najdou. to budou parádní vykopávky :-) spíš bychom se měli snažit jít za cílem to tu zvelebit a přežít.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JIKE: týhle planetě je to úplně jedno. za milion let po nás nezbyde vůbec nic. drif kontinentů vše smaže.
    JIKE
    JIKE --- ---
    S_O_V_A: mě osobně to ale vede k názoru, že nebudeme asi schopni takto přežít, hodně likvidujeme tuto planetu, a zatím - oficiálně, nejsme schopni založit si jinde domov, a nebo si tento nějak zachovat. jak tohle dopadne... máme šanci přežít minimálně 1000let? no máme na to ještě asi 4,5miliardy let, takže času asi dost.
    S_O_V_A
    S_O_V_A --- ---
    JIKE: To ale přece není žádné tajemství. To člověk vyčte i když se bude denně koukat na televizi. V těchto a podobných dokumentech vždy omílají ty stejné písničky, jen použijí jinou melodii. Je to jako slyšet Madonnu od Heleny Vondráčkový.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: stručně: systému bank, zelených energíí - nové technologie. politika ropy ..
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: k jakemu zaveru jsi dosel? diky za odpoved, nejak nevim jak to uplne myslis.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: systém co tam popisujou, já došel ke stejnýmu závěru nohem dřív než jsem to viděl. - tenhle svět. / tak na 90% s tím jsem ztotožněn.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: muzes to upresnit?
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: ale nejde upřít fakt, že tak to prostě ten systém funguje...
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    HYENA: Dobrej nápad!
    HYENA
    HYENA --- ---
    Co natočit vlastní pseudodokument bez těch evidentně pohádkovejch částí?
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: legendarni, jeden z filmu kde uvadeji enormni mnozstvi ruznych profesoru ktery ale nikdy neexistovali :D hodne dobre natoceny manipulatorsky film.
    JIKE
    JIKE --- ---
    něco na víkendový večer třebas?

    Thrive (Rozkvět) 2011 HD (CZ titulky) část 1
    https://www.youtube.com/watch?v=MC8nbeJUKP4

    Thrive (Rozkvět) 2011 HD (CZ titulky) část 2
    https://www.youtube.com/watch?v=Q9fpHuB_WlE
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    Je to možné (ot.), Kruhy v obilí - UFO (National Geographic, 2005).avi | Ulož.to
    http://www.ulozto.cz/xtJJvNu/je-to-mozne-ot-kruhy-v-obili-ufo-national-geographic-2005-avi

    Porad je to mozne od National Geographic o kruzich v obili..
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Na nic si se mě neptal. A s extrémama... je to buď real nebo fake.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HYENA: To skutečně ne. To jenom ty se neustále pohybuješ v černobílejch extrémech á la vše do jednoho pytle apod. Zatím jsi mi neodpověděl na otázku...
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Chápu, že pro tebe to není dostatečně "pravý" a všechno, co na obloze vidíš identifikuješ s touhle kartou :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam