• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: stručně: systému bank, zelených energíí - nové technologie. politika ropy ..
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: k jakemu zaveru jsi dosel? diky za odpoved, nejak nevim jak to uplne myslis.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: systém co tam popisujou, já došel ke stejnýmu závěru nohem dřív než jsem to viděl. - tenhle svět. / tak na 90% s tím jsem ztotožněn.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: muzes to upresnit?
    JIKE
    JIKE --- ---
    VRBIK: ale nejde upřít fakt, že tak to prostě ten systém funguje...
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    HYENA: Dobrej nápad!
    HYENA
    HYENA --- ---
    Co natočit vlastní pseudodokument bez těch evidentně pohádkovejch částí?
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JIKE: legendarni, jeden z filmu kde uvadeji enormni mnozstvi ruznych profesoru ktery ale nikdy neexistovali :D hodne dobre natoceny manipulatorsky film.
    JIKE
    JIKE --- ---
    něco na víkendový večer třebas?

    Thrive (Rozkvět) 2011 HD (CZ titulky) část 1
    https://www.youtube.com/watch?v=MC8nbeJUKP4

    Thrive (Rozkvět) 2011 HD (CZ titulky) část 2
    https://www.youtube.com/watch?v=Q9fpHuB_WlE
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    Je to možné (ot.), Kruhy v obilí - UFO (National Geographic, 2005).avi | Ulož.to
    http://www.ulozto.cz/xtJJvNu/je-to-mozne-ot-kruhy-v-obili-ufo-national-geographic-2005-avi

    Porad je to mozne od National Geographic o kruzich v obili..
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Na nic si se mě neptal. A s extrémama... je to buď real nebo fake.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HYENA: To skutečně ne. To jenom ty se neustále pohybuješ v černobílejch extrémech á la vše do jednoho pytle apod. Zatím jsi mi neodpověděl na otázku...
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Chápu, že pro tebe to není dostatečně "pravý" a všechno, co na obloze vidíš identifikuješ s touhle kartou :)

    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Na radaru bylo něco jen dlouho před začátkem střelby. Jenže pak došlo k výpadku proudu a celá ta střelba, která se začala odehrávat až více než půl hodiny potom, byla naslepo. Když čtu o okolnostech doby (očekávaný útok Japonců), tak se ani nelze moc divit, že zjitřené nervy udělaly svoje.
    Že by se o tom nemělo mluvit, jsem sice nečetl, ale ani by mě nepřekvapilo, kdyby podobné snahy byly. Vystřílet takové množství munice a napáchat velké škody vlastní střelbou zřejmě jen proto, že někomu ruply nervy a ostatní se přidali, je docela slušná vojenská blamáž.

    A careful study of the evidence suggests that meteorological balloons — known to have been released over Los Angeles — may well have caused the initial alarm. This theory is supported by the fact that anti-aircraft artillery units were officially criticized for having wasted ammunition on targets which moved too slowly to have been airplanes. After the firing started, careful observation was difficult because of drifting smoke from shell bursts. The acting commander of the anti-aircraft artillery brigade in the area testified that he had first been convinced that he had seen fifteen planes in the air, but had quickly decided that he was seeing smoke. Competent correspondents like Ernie Pyle and Bill Henry witnessed the shooting and wrote that they were never able to make out an airplane.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: No otazka je proc strileli tak dlouho a tak moc. Kdyby neco sestrelili, balon treba, asi by to spadlo.
    A finalne protnuti smerovanych svetel by melo dat trochu jiny tvar.
    A dle vypovedi to nemohli sestrelit. Respektive to tam bylo na miste tak dlouho.
    Otazkou je, jestli na to pres tolik koure videli.
    Nebylo spojovano, mozna ne oficialne, byla valka. Ale co vic, pry rikali pak lidem, co tvrdi pametnici, nemeli o tom mluvit.
    Take strely a srapnely byly vsude jak posete kam se clovek podival. Ponicilo to hodne domu a aut.
    Spis premyslim, ja jsem psal, jak je mozne, ze kdyz umi sestrelit balon ci letadlo a poznaji to, ze na tohle museli cca 1,5 hodiny strilet? (Na balon?) palbu to neopetovalo.
    Sestrelovat cca 1,5 hodiny cokoliv clovekem vyrobeneho v poctu 1ks je uz tak dost zvlastni. Prinejmensim to meli na radaru. Celkem zoufalost pro armadu. Jak tohle vysvetluji?
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: "Okecat se da defakto vsecko" - třeba i fakt, že více než 40 let ten incident nebyl spojován s mimozemšťany. A ta fotka? Někdo tam může vidět talíř, někdo zase nasvícený oblak kouře. Každopádně to muselo být velmi efektní - vždyť se tam vystřílelo 8,5 tuny munice, takže kouře muselo být opravdu hodně. A do toho ty reflektory...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: Zamalo. V zahlavi je od zacatku :-)
    Okecat se da defakto vsecko.
    Ukazal jsem toto foto cloveku, ktery ho nikdy nevidel. A zeptal se co vidi.
    Asi po 30sec pry neco jako talir.
    Pekna fotka. O to zajimavejsi ze to neni podvrh.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Dík za tu fotku, alespoň mě to přimělo něco si o tom přečíst :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: Vem si ze na to strileli snad vic nez hodinu. Seapnely padaly na lidi auta a budovy tahrady. Svedci zo videli. Nikdo nevedel jestli zo nejsou nemci atp. Je super o tom videt dokument. A cetl jsem o tom uz jako malej v prvnich knizkach s fotkama. Tohle je snad uplne nejvic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam