• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: No také už jsem tu diskusi uzavřela, jdi si někam na úřad pro důkazy tvl.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: Ne každý je ochoten přijímat tvrzení bez důkazů, jak je to běžné v esoterických auditkách. Ty jsi sem napsala několik dost silných vyjádření, ale zřejmě nemáš nic, čím bys je mohla doložit. To se pak těžko diskutuje...
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    VRBIK: Tady se ve valné většině jen vše vyvrací, nic se nepřijímá, to umím také všechno hned odepsat.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    KALIPH: jasny, neni nad to se uzavrit mezi lidi, ktery nic kriticky nehodnoti a odkejvou ti cokoliv. jsem si vsiml ze si to takhle jedete v astrologickym auditku uz davno, na nic se neptat a jen se navzajem utvrzovat v cemkoliv a pokud by mel nekdo blby otazky tak zabanovat
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SVANC: Já moc dobře chápu, proč o svých "intimních/osobních" zkušenostech nechce plkat na nyxu. Většinou to nejde sdílet ani s blízkými přáteli, což samo o sobě něco říká. Je to oboustranně obtížné, protože jedna strana sotva hledá srozumitelná slova v jazyce, který dané zkušenosti popsat neumí, a druhá strana se snaží zachovat příčetnost, takže tě poslouchá jen do té míry, nakolik není ohroženo její pojetí světa. A jestli se něco takového děje mezi lidmi, co se znají a důvěřují si.. k čemu by bylo to rozmazávat na nyxu.....
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: Vážně? Zatím to spíš vypadá, že občas něco plácneš a sama nevíš pořádně proč... :)
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: Jestliže se o to zajímáš, tak na to třeba přijdeš sám.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: Z tebe to leze jak z chlupatý deky... :)
    Můžeš být konkrétnější (Jak na nás parazitují? Co získávají?) a rovnou napsat nějaké důvody, proč si to myslíš? Klidně i ty osobní zážitky, fakt mě to zajímá...
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: No jasně, nejraději mají sexy pipiny. Hale spíš z nás něco získávají, nemusí to být nutně kus masa.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: "Potravní řetězec pokračuje"??? Jako že nás žerou?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: Zkrátka si myslím, že ten jakýsi potravní řetězec pokračuje, že nejsme na vrcholku my jako lidé. Pak tu jsou jisté osobní zážitky, ale o nich zatím nemám potřebu psát.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: Podle čeho soudíš, že se to pravděpodobně děje?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: Velice dobrá otázka, nevím jak to dělají ani co tím vlastně získávají, ale pravděpodobně se to děje.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ALIQUPISO: Nejsmutnejsi odpoved jakou jsem kdy videl...
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: V čem má to parazitování emzáků na lidech spočívat?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    VRBIK: Nevím, prostě ho takhle hodnotím.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ALIQUPISO: A kdo nastavil meritko podle ktereho Cloveka takhle hodnotis?

    KALIPH: Vis co je to evoluce? Kdo jsou to sedaci?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ALIQUPISO: Celý proces, jak jsou jednotlivé části závislé na druhých, jaká je rozmanitost mezi šedákama, a že lidstvo je stále ještě ve vývoji, nikoli hotový "produkt".
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    KALIPH: Jakou scenérii?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ALIQUPISO: Neodsuzuj, dokud neuvidíš tu scenérii celou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam