• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    BYDK: kdyby si rozmatlal cokoladu na hlavu tak by vypadal jako klingon
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIKE: ha, produkce SyFy..... asi nevis co je to za televizni stanici, ze? :D :D :D

    z jejich produkce vychazeji oblibene zabavne scifi filmy jako napriklad:

    http://www.csfd.cz/film/276544-krokodyl-vs-aligator/prehled/
    CROME
    CROME --- ---
    JIKE: LOL
    JIKE
    JIKE --- ---
    Aliens exist on the moon Top Secret | Science Documentary
    http://www.youtube.com/watch?v=5wmJsXO7Qeg
    JIKE
    JIKE --- ---
    BYDK: a já si pořád říkal komu je podobnej :-)
    BYDK
    BYDK --- ---
    JIKE: Ten chlapik vypada jako mimozemstan. :D Takovy atyp. Trochu jako Vulkanec. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Gary McKinnon Interview - BBC
    https://www.youtube.com/watch?v=XacevWeOkHg
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: ja tedase nekam prokopat, tak zalohuju a strkam to do schranky na nadrazi o 106, pisu dopisy znamejm a vubec podnikam ruzne anti-konspiracni kroky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SVANC: tak a nebo udelas screenshoty a posles je snowdenovi nebo pamu assange nebo to poslel rovnou do nejakyho svobodnyho a necenzurovanyho internetovyho platku, ktery ma v titulcich napsano "acta x - we believe", aby se takovy objev mohl sirit... proste pochlubis se za kazdou cenu a pohadky typu "mel jsem to na disku","jdou po me agenti" necham psychologovi...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: on řikal že něco má na disku, ale komp mu zabavili. ale nemusíš to mít uložený/jako temp.
    SVANC
    SVANC --- ---
    VYHULENY_UFO: Já tedy nejsem zrovna ajťák, ale řekl bych, že když se někam připojíš a na obrazovce už vidíš obrázky (např. lodí cigaretového tvaru :D ), tak ty fotky už v tvém kompu prostě jsou - jinak řečeno všechno, co už viděl, by pro něj neměl být problém ukázat i jiným. Nebo se pletu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    VYHULENY_UFO: já po tobe nic nechci :-) bylo toho natočenýho tolik, že cokoliv už je vlastně scénář. mimojiné ty retuše jsou častý
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIKE: za to bys sel sedet vsude na svete. druha vec je pomatene vedomi a mysl plna kosmickych lodi, mimogacu, ale nechtej po me abych veril jeho vypraveni serialoveho scenare :P
    "Byla to polokoule planety, předpokládám Země. Bylo oblačno, ale byl jasně vidět klasický cigaretový tvar (UFO)," řekl v YouTube rozhovoru pro kanál RichPlanet TV s tím, že se mu kvůli velké kapacitě všech obrázků nepodařilo včas stáhnout důkazy. Záhy se spojení přerušilo. Tvrdí, že na vlastní oči viděl složku plnou snímků ze satelitu, které byly rozpracované a postupně se digitálně upravovaly.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VYHULENY_UFO: no... právě
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIKE: za hacking, neasi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VYHULENY_UFO: za co má teda sedět?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIKE: Ze složek námořnictva Spojených států o zásobování pak údajně vyčetl, že existuje vesmírná bitevní loď.

    normalne stahnul scenar serialu Hvezdna brama, chlapec stejne jako ostatni mladi hackeri urcite kouril travu, bral drogy, snazil se myslet alternativne a tedka ma stihomam jako krava... :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUKK: já mu věřim klukovi šikovýmu.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    VYHULENY_UFO: moje chyba jsem se překlep :) jasně že nsa...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam