• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: mrdá vždy silnější, ale pak jsou tady ti slabí, kteří mrdaj se slabýma
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: já tě nechápu, jakože si myslíš, že neplodnost se dědí, tak nevím, po kom bych jí měla dědit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BIRLIBAN: co ty víš, co se z toho třesku tý tiskárny stane za 13,8 miliardy let :D
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Věřit v teorii velkého třesku je jako domnívat se, že explozí tiskárny vznikne naučný slovník.. (to jsem kdysi někde četl.)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: to kopíruju jenom pro tebe, ty to chceš vědět ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: tady jde o to, jesli ten špatnej "kus" je plodnej....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: Organismus zplodí v průměru za život více než jednoho plodného potomka.
    Existuje určitý selekční tlak, čili organismy s některými vlastnostmi mají větší šanci na přežití, než jiní.
    Existuje vnitrodruhová variabilita, jednotliví příslušníci jednoho druhu se tedy od sebe liší.
    Existuje heredita, potomci se v průměru podobají více svým rodičům, než ostatním členům populace.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: přirozenej výběr ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: když vznikl čas, vznikla i náhoda :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: a to ještě neznáš teorii vodní opice :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: zkus neodarwinismus
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: podívej, kam jsme se dostali za 200 let, zas takoví dementi nebudem
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: ber to tak, že fakt ten první vývoj od pravěkejch lidí k nám byl dlouhej, malovali jsme zvířátka do jeskyň (vstup do ženy), protože jsme všichni věřili v matku přírodu, že se díky tomu znova naroděj, zakopávali jsme naší nejhezčí( nejtlustější) holku z vesnice, a hodili jsme jí do jámy, u který jsme předtím 9 nocí tančili ve spirále směrem ke smrti, pak zadupali a tančili spirálovitě směrem k životu dalších 9 nocí, a bylo to jenom kvůli políčku s bramborama nebo jinejm hlíznatejm plodinám
    hawking říkal, že tady žádní emzáci nejsou, když jo, tak jenom olizujou skály a jsou daleko
    BYDK
    BYDK --- ---
    Mam Raspberri PI a tu 5Mpx kameru a maly telescop. Pokud by se povedlo kameru napischnout na ten malicky telescop a udelat detektni a navigacni algoritmus i s tim ze bude sledovat dany objekt, mohli bychom poridit s trochou stesti poradne materialy. Otazka je, kdy se k tomu dostanu. Mozna by se chtel nekdo pripojit a ten pristroj sestrojit. ;)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZUULLUU: samozrejme, rozumim. taky jsem to jen tupe neakceptoval :) ale casto je ta evidence temer neoodiskutovatelna. jen se to proste ponekud vic lisi od tech snad az hloupe jednoduchych vedomosti, co nam nalili do hlavy pro jistotu uz na zs a proto to ted samozrejme pusobi jako trendoidni podivnost nebo posetilost. At uz jsem v tomhle smeru trochu omezenej nebo ne, pro me je tech voditek vic nez dost a davaji rozhodne vetsi smysl nez to, co mne o starovekych civilizacich rikali ve skole - to mi spis vzdycky prislo nejaky dost neuceleny.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: v ancient aliens třeba říkaj něco jakože nám ufoni dali řeč, ale já myslim, že jde o milióny let vývoje
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    ZUULLUU: Předpokládat lze cokoliv, ale dostáváme se znovu tam, o čem jsem psal níže, jsme stále omezeni svým rozumem. Tzn. že se může jednat o způsob, který nám je neznámý, mimo naše pozemské chápání..
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZUULLUU: Jestli te zaroven trochu bavi starej Egypt, zkus se nekdy podivat na par dilu "Okem boha Hóra" na youtube, neni jich moc. Vibrace a frekvence samy o sobe nejsou zas takovej nonsens. A kazdej Vek, do kteryho vstupujem je necim vic nebo min charakteristickej. Tim ale nechci rict, ze sympatizuju zrovna s previbrovanim do pate dimenze ;) Zpracovanim je to uz trochu retro, ale opet je tam x odkazu na to, jak prichazeli do kontaktu s mimozemskou inteligenci.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Anebo jsme vseci soucasti jedne velke supergalakticke reality-show :D
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    ZUULLUU: Může to souviset s mentálním nastavením člověka, jeho sensibilitou..? Mou domněnkou je, že naše existence, tzv. duchovní svět a ufo jsou nějakým způsobem provázány. Taky asi záleží na druhu setkání, třeba na pokusy jsou unášeni posluchači rapu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam